Şimdi Ara

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
24
Favori
58.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabit fiyat garantisi neredeyse başka hiç bir firma yapmadı
    Euro ve dolar artmaya devam ediyor
    Ötv artmasa volvo size yine aynı fiyattan aracı verecekti
    Ama ötv artışına volvo ne yapsın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    Artış 19% oranında oldu 2.0 litrede. 705 olan fiyat 838-839 olur hesap da fiyat da doğru
    150 bin TL 830 civarında fiyatı olanlara yansıtıldı muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_motive

Artış 19% oranında oldu 2.0 litrede. 705 olan fiyat 838-839 olur hesap da fiyat da doğru
    150 bin TL 830 civarında fiyatı olanlara yansıtıldı muhtemelen
    Guzel yazmissiniz

Hocam xc60 a 800küsür bin verecek imkanın var iken konuyu niye uzattın ki bu kadar. Kur çatır çatır yükselirken volvo nun ettiği zararı da hesaba katarsak sana ötv indirim yapmış oluyor zaten. Bişeyler anlatmaya çalışmışsınız ama o işler öyle kolay değil. Adamlar zaten diğer ülkelerden daha ucuza araç gönderiyorlar üstüne devlet zam yapınca volvo fiyat kıracak niye? Ben yerinizde olsam kur farkı da gelmesin diye dua ederdim ki adamlar bizden dürüst müşteri kaybetmemek için elinden geleni yapıyorlar. Yapılan sözleşmelerin hiçbir geçerliliğinin olmadığıını volvo nun her an istediğini yapabileceğini unutmayın sessiz sedasız aracınızı almaya bakın.
  • ssozen11 S kullanıcısına yanıt
    Sabri bey 180 km hiz limitini keske araci sattiginiz kisiye sorsaydiniz ya
    Vallahi egea’ya yol veriyoruz
    Max 185 yapiyor
    Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü

• cihanair kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Saygıner

Ne bilim ya 200 km olsaydi bari

• Ötv farkı konusunda volvo ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Ama söz verilen tarihte aracı teslim edilmediği için ötv mağduru olan arkadaşlar için volvo un birşeyler yapması gerekir bence. Bu fiyat indirimi mi olur ücretsiz servis bakımı , aksesuar veya uzatılmış garanti mi olur bilemem

• Volvo XC40, XC60, XC90 , V60CC ve diğer modellere navigasyon güncellemesi gelmiş(1311 Versiyon).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bmw de devlet karisti sen bu fiyata satamazsın arkadas dedi 2 sene once..millete ucuzdan 3.20 d verdiler (yeni kasa cikacakti) gümrükten geçirmedi maliye..arastirabilirsiniz

180 hiz limiti varken nasil 185 yapiyor?? Bu arada arkadas audi a4 almisti 300 yaziyor kadranda ama onlardada hiz limiti varmis 210 km...mercedesle bmw yi bilmiyorum ama onlardada vardir..

Ilk aldigin 2-3 aracta 210 du cihan...🤣 4. Ye denk gelmemiş artik yapcak bisey yok

• ssozen11 S kullanıcısına yanıt
    Sabri bey olmasaydi ben suan volvo sahibi degildim buyuk ihtimalle...o yuzden tekrar tesekkurler..

Zaten gördüğünüz gibi hep burada bizimleydi..dertlerinizi dinledi..soz verdik aracinizi verecegiz dedi kur fırladığında mesela...içimize su serpti...ocakta alip 6 ay bekleyenler bilir o gunleri...

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

180 hiz limiti varken nasil 185 yapiyor?? Bu arada arkadas audi a4 almisti 300 yaziyor kadranda ama onlardada hiz limiti varmis 210 km...mercedesle bmw yi bilmiyorum ama onlardada vardir..
    185 yapıyor işte max
    audi a4 de 210 yapıyor makyajlı kasa ondanda limit var
  • Zaman konusunda volvonun baya bı sıkıntısı var ama hazıran kapora yatırdık eylul dedıler daha arac hakkında hıc bır bılgı yok kasıma bıle kalabılır denıyor. Yanı boyle olacagını bılsem gıder Q7 fln alır yada Mercedes G 2. el alırdım . Hem otvden patladık hem sureden .
  • Gecen ay 540.000 aldigin v60 cc
    Son otv zammi ile 785.000 olMus ekim teslim
    Paraya bak ya

• soul_spear S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim araç temmuz sonu teslimdi, halen teslim alamadım. Bir de otv muafti, simdi ne olacak hiç bir bilgimiz yok. Otv arttı ne yapacaklar bilmiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: server_

Hocam benim araç temmuz sonu teslimdi, halen teslim alamadım. Bir de otv muafti, simdi ne olacak hiç bir bilgimiz yok. Otv arttı ne yapacaklar bilmiyoruz.
    Mevcut sartlarda otv muah xc40 almak imkansiz

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.