Şimdi Ara

VoltranLPG Otogaz Dönüşüm Sistemleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
3
Favori
83.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizi İzmir Distribütörümüz Akdal LTD. ye yönlendireceğim. (Tel: 0232 479 48 50)
    Randevu bilgilerinizi tarafıma iletirseniz , servise gittiğinizde fabrikadan servisi yönlendireceğiz.
    Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

quote:

Orjinalden alıntı: delvirina

BMW 5.20i sahibiyim... Aracın rölantide titreme sorunu dışında bir sorunum yok ayarları yeni yapıldı ve bujilerde yeni.. Voltrandan memnunum sadece rölanti sorunu var ne yapabilirim....izmirdeyim bu arada...
  • AXİADAM ARKADAŞIM

Aracınızda Voltran SGI Sıralı Sistem verimli çalışacaktır.
    Şayet bulunduğunuz bölgenin bilgilerini benimle paylaşırsanız uygun servise sizi yönlendireceğim.Mali konuları servisle telefonda görüşebilirsiniz.
    Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

quote:

Orjinalden alıntı: axiadam

2001 model 1.6 AUDI A3 Attraction'a LPG taktırmak istersem
    nelerle kar$ıla$ırım ve bana maliyeti ne kadar olur?

Te$ekkürler
  • Slm Cengizhan bey.Yardımlarınız ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum.Enjektörlerin ve regülatörün değişmesinden sonra aracım düzene girdi biraz performans düşüklüğü var onuda daha önce söylediğiniz gibi mevcut kalibrasyon yerleştikten sonra tekrar ayara götüreceğim.İnşallah sonuna kadar böyle gider size tekrar bu ve diğer forumlarda sorunlarımızı çözme cesareti gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.Kolay gelsin
  • Ben teşekkür ederim.
    Sıhat ve afiyetle,güzel günlerde aracınızı kullanmanızı dilerim.

quote:

Orjinalden alıntı: rafii

Slm Cengizhan bey.Yardımlarınız ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum.Enjektörlerin ve regülatörün değişmesinden sonra aracım düzene girdi biraz performans düşüklüğü var onuda daha önce söylediğiniz gibi mevcut kalibrasyon yerleştikten sonra tekrar ayara götüreceğim.İnşallah sonuna kadar böyle gider size tekrar bu ve diğer forumlarda sorunlarımızı çözme cesareti gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.Kolay gelsin
  • sayın atasever;
    ben her zaman şunu söylerim ; insanlar bunu yapmış tasarlamış ve gerekli yerlerden gerekli izinleri alarak ürünlerini piyasaya sürmüşlar;
    annncaaaaak işin kötü tarafı bu ürünleri satan pazarlayan kişilerin bu ürünlerin hakkında yeterli bilgiye sahip olmamaları ve yeterli servis bilgileri tamir ve bakım bilgilerinin olmayışı ürünlerin kötülenmesine sebebiyet vermektedir;
    neden derseniz; adam dükkan açmış ve siz ona usta diye gidiyorsunuz ama sonuç nafile hayal kırıklığına uğruyorsunuz; inanın eline tornavida anahtar yakışmayan adamlar ustayız diye geçiniyorlar

firmalar ürünlerini servis elemanlarına her ne kadarda tanıtıp bilgi verseler gelen eleman anlayamadıktan sonra iki saatlik seminerle bu işler yürümüyor maalesef

sadece sizin için demiyorum piyasadaki tüm ürünler için söylüyorum;
    adam kaportacı gaz takılır yazmış
    frenciye gidiyorsun gaz takılır yazmış
    ama adam gaz ayarından anlamıyor lpg.li araca yapılacak avans ayarını bilmiyor;
    hep biz araç sahiplerimi intenetten araştırma yapıp ustanın kafasına vura vura şunu yap diyeceğiz acaba; ya bunu yapamayanlar ne yapacaklar

hiç kimse kusura bakmasın ama bu piyasa öyle olmuşki "kör tuttuğunu ****** yor"
    doktora bile gitseniz neyin var diyor , yerinden kalkıpta muayene etmiyor maalesef hastalık tahlillerle falan tesadüf ortaya çıkarsa ne ala yoksa öbür tarafa abbas yolcu

quote:

Orjinalden alıntı: C.Atasever

Engin_Er Arkadaşım

Her marka piyasada belirli bir yere oturmak ve orada kalıcı olmak için çaba sarfetmektedir.Hepsi saygınlığı olan ve memleketimizde istihdam oluşturan firmalardır.Bu noktada firmaların konumunu müşteriler belirlemekte olup, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek bu noktada önemli rol oynamaktadır.
    İyi günler dilerim.

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

voltran ile fema arasında ne fark var acaba , takan usta femanın daha iyi olduğunu söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 21 Haziran 2007; 9:45:00 >

• Slm Cengizhan bey. 1994 model s10 chevrolett blazer aldım bu araca dönüşüm sistemi takılabilirmi, İzmirde beni yönlendirebileceğiniz sorun yaşamayacağım bir bayiniz varmı teşekkürler.
  • Tek değisiniz arkadaşlar

http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewforum.php?f=217

sorun yaşayan ve çözemeyen bir çok kişi var buradada ilk başta bir bölge bayisi yardım etmeye kalkışmış sonra oda bırakmış.

Burasıda öyle olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qumbara -- 21 Haziran 2007; 12:25:39 >
  • evet sorunlu çok kimse var ama yardımcı olan yok; en cok sorunu olanda voltran sanırım
  • Arkadaşlar bende Cengizhan beyle tanışmadan önce sizin gibi düşünüyordum hatta Cengizhan bey sadece bu değil birkaç forumda bizim gibi sorunlu müşterilerin sorunlarını çözmeye çalışıyo.Şunu rahatlıkla söyleyebilirim arkadaşlar,bu insanlar sorunlarımızı çözmek için büyük çaba sarf ediyorlar ben aracımdan 1 yıldır randıman alamamıştım hatta lpg haberde benimde topiklerim var,Cengizhan beyle tanıştıktan sonra aracıma keyifle biniyorum,regülatörümün ve enjektörlerin değişmesi talimatını verdi sorularım çözüldü.Darısı diğer arkadaşlarıma
  • ANGİN_ER ARKADAŞIM
    İyi ve kötü tarafları ile aynı ortamı paylaşıyoruz.İçinde bulunduğumuz ortamın şartlarıda mutlaka çok ama çok tedaviye muhtaç.Bu noktada umutsuzluğa kapılmak değil, şartları iyileştirmek için teker teker, ısrarla adımlar atmak gerek.Çok kozmopolit bir pazarın bulunduğu gerçeğinden hareketle, şirket olarak gerek yerlerinde ziyaret ederek,gerekse gelen talepler doğrultusunda firmamız bünyesinde hertürlü eğitim faaliyetlerini yürütmekteyiz.Atacağımız bu adımların bizi daha iyiye götüreceği noktasında umutluyuz.

quote:

sayın atasever;
    ben her zaman şunu söylerim ; insanlar bunu yapmış tasarlamış ve gerekli yerlerden gerekli izinleri alarak ürünlerini piyasaya sürmüşlar;
    annncaaaaak işin kötü tarafı bu ürünleri satan pazarlayan kişilerin bu ürünlerin hakkında yeterli bilgiye sahip olmamaları ve yeterli servis bilgileri tamir ve bakım bilgilerinin olmayışı ürünlerin kötülenmesine sebebiyet vermektedir;
    neden derseniz; adam dükkan açmış ve siz ona usta diye gidiyorsunuz ama sonuç nafile hayal kırıklığına uğruyorsunuz; inanın eline tornavida anahtar yakışmayan adamlar ustayız diye geçiniyorlar

firmalar ürünlerini servis elemanlarına her ne kadarda tanıtıp bilgi verseler gelen eleman anlayamadıktan sonra iki saatlik seminerle bu işler yürümüyor maalesef

hep biz araç sahiplerimi intenetten araştırma yapıp ustanın kafasına vura vura şunu yap diyeceğiz acaba; ya bunu yapamayanlar ne yapacaklar

doktora bile gitseniz neyin var diyor , yerinden kalkıpta muayene etmiyor maalesef hastalık tahlillerle falan tesadüf ortaya çıkarsa ne ala yoksa öbür tarafa abbas yolcu

quote:

Engin_Er Arkadaşım

Her marka piyasada belirli bir yere oturmak ve orada kalıcı olmak için çaba sarfetmektedir.Hepsi saygınlığı olan ve memleketimizde istihdam oluşturan firmalardır.Bu noktada firmaların konumunu müşteriler belirlemekte olup, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek bu noktada önemli rol oynamaktadır.
    İyi günler dilerim.

quote:

voltran ile fema arasında ne fark var acaba , takan usta femanın daha iyi olduğunu söyledi

• SELAM SBAYAT Arkadaşım
    Sizi İzmir Distribütörümüz Akdal LTD. ye yönlendireceğim. (Tel: 0232 479 48 50)
    Aracınızın cinsini ve modelini belirterek,randevu alırsanız distribütörümüz sizinle ilgilenecektir.
    Güzel haberlerinizi bekliyorum.Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

quote:

Orjinalden alıntı: sbayat

Slm Cengizhan bey. 1994 model s10 chevrolett blazer aldım bu araca dönüşüm sistemi takılabilirmi, İzmirde beni yönlendirebileceğiniz sorun yaşamayacağım bir bayiniz varmı teşekkürler.
  • GUMBARA ARKADAŞIM
    Burada bulunma sebebimiz problem yaşayıp,problemine çözüm bulamamış arkadaşlarımıza yol göstermek,gerekirse devreye girerek bizzat konunun çözümünün takipçisi olmaktır.Bu noktada bizi izlemeye devam ederseniz sevinirim.Tabi Hakkın emri gelirde gözümüzü yumarsak elbet bizim açtığımız yoldan diğer arkadaşlarda yürüyüp,sizi çözümsüz bırakmayacaklardır :)

quote:

Orjinalden alıntı: qumbara

Tek değisiniz arkadaşlar

http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewforum.php?f=217

sorun yaşayan ve çözemeyen bir çok kişi var buradada ilk başta bir bölge bayisi yardım etmeye kalkışmış sonra oda bırakmış.

Burasıda öyle olacaktır.

• ENGİN_ER ARKADAŞIM
    500.000 üzeri dönüşüm sistemi taktığımız bu piyasada elbette problemli araçlarda çıkacaktır.Bu noktada müşterilerimizden özür dilemeyide vazife bilir, mağduriyetlerinin giderilmesi için elimizden geleni bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonrada yapacağımızın garantisini veririz.
    Saygılarımla.

quote:

evet sorunlu çok kimse var ama yardımcı olan yok; en cok sorunu olanda voltran sanırım

• ANGİN_ER ARKADAŞIM değil, doğrusu Engin_Er olacak sayın; C.Atasever

birde şunu sorayım voltranın bayisiyim servisiyim diyen kişi neden voltran regülatörü söküpte yerine fema regülatör takıp gönderdi;

quote:

ANGİN_ER ARKADAŞIM
    İyi ve kötü tarafları ile aynı ortamı paylaşıyoruz.İçinde bulunduğumuz ortamın şartlarıda mutlaka çok ama çok tedaviye muhtaç.Bu noktada umutsuzluğa kapılmak değil, şartları iyileştirmek için teker teker, ısrarla adımlar atmak gerek.Çok kozmopolit bir pazarın bulunduğu gerçeğinden hareketle, şirket olarak gerek yerlerinde ziyaret ederek,gerekse gelen talepler doğrultusunda firmamız bünyesinde hertürlü eğitim faaliyetlerini yürütmekteyiz.Atacağımız bu adımların bizi daha iyiye götüreceği noktasında umutluyuz.

quote:

sayın atasever;

quote:

Engin_Er Arkadaşım

İyi günler dilerim.

quote:

• DEĞERLİ ARKADAŞIM
    Bu olumlu yaklaşımınız ve vermiş olduğunuz şevk için tekrar teşekkür etmeyi üzerime borç bilirim.
    Bundan sonrada aracınızı güzel günlerde problemsiz olarak kullanmanızı dilerim.Saygı ve Sevgilerimle.

quote:

Orjinalden alıntı: rafii

Arkadaşlar bende Cengizhan beyle tanışmadan önce sizin gibi düşünüyordum hatta Cengizhan bey sadece bu değil birkaç forumda bizim gibi sorunlu müşterilerin sorunlarını çözmeye çalışıyo.Şunu rahatlıkla söyleyebilirim arkadaşlar,bu insanlar sorunlarımızı çözmek için büyük çaba sarf ediyorlar ben aracımdan 1 yıldır randıman alamamıştım hatta lpg haberde benimde topiklerim var,Cengizhan beyle tanıştıktan sonra aracıma keyifle biniyorum,regülatörümün ve enjektörlerin değişmesi talimatını verdi sorularım çözüldü.Darısı diğer arkadaşlarıma

• sayın atasever,
    öncelikle biz voltranlpg kullanıcılarının sorunlarını çözme çabalarınız için size teşekkür etmek istiyorum. bizim arabalardan meganın lpg si ruhsata işli durumda. yani fatura ve garanti kağıtlarını almış bulunmaktayız. fakat renault 19 un henüz evraklarını almadık. dolayısıyla garanti belgesini de almamış durumdayız. sizin yönlendirdiğiniz kar otogaz da garanti sorunu yaşarmıyız? bizden herhangi bir ücret talep ederlermi? bu arada sistem takılalı 2 ay oldu. tam randıman alamadığımız için ruhsata işletme olayını erteledik. bu konuda bir açıklama yaparsanız memnun olurum. en kısa zamanda kar otogaz dan randevu alıp size zamanını bildireceğim..
    ilginiz için tekrar teşekkür ederim..
  • olmayan kalitenin güvenceside kolay oluyordur umarım
    quote:

Değerli Arkadaşlar,
    Sitenize yeni katılan arkadaşınız olarak kendimi takdim edecek olursam, Voltranlpg Firmasın'da Kalite Güvence Müdürlüğü yapıyorum.Firmamız otomobillere gaz dönüşüm sistemleri üreten bir firma olup, ürünlerimizle ilgili danışmak istediğiniz konuları buradan cevaplamaya hazır olduğumu bildirir, araçlarınızı güzel günlerde,kazasız ve problemsiz kullanmanızı dilerim.

• CRYINCRY ARKADAŞIM

Kalitenin ve güvencenin ne olduğu ve nasıl yerine getirilmesi gerektiği konusunda değerli görüşlerinizi almayı severek kabul ederim.Buyrun birgün fabrikamıza teşrif edin.Hem üretim hatlarını gezer,hemde neler yapmamız gerektiği konusunda sizi severek dinlerim.

quote:

Orjinalden alıntı: cryincry

olmayan kalitenin güvenceside kolay oluyordur umarım
    quote:

Değerli Arkadaşlar,
    Sitenize yeni katılan arkadaşınız olarak kendimi takdim edecek olursam, Voltranlpg Firmasın'da Kalite Güvence Müdürlüğü yapıyorum.Firmamız otomobillere gaz dönüşüm sistemleri üreten bir firma olup, ürünlerimizle ilgili danışmak istediğiniz konuları buradan cevaplamaya hazır olduğumu bildirir, araçlarınızı güzel günlerde,kazasız ve problemsiz kullanmanızı dilerim.

• BAKER1.6RTA ARKADAŞIM

Sorumlu arkadaşlardan konunuzla ilgili bilgileri alıp,yarın itibari ile size geri döneceğim.
    Tekrar görüşmek üzere iyi geceler dilerim.

quote:

Orjinalden alıntı: Baker1.6rta

sayın atasever,
    öncelikle biz voltranlpg kullanıcılarının sorunlarını çözme çabalarınız için size teşekkür etmek istiyorum. bizim arabalardan meganın lpg si ruhsata işli durumda. yani fatura ve garanti kağıtlarını almış bulunmaktayız. fakat renault 19 un henüz evraklarını almadık. dolayısıyla garanti belgesini de almamış durumdayız. sizin yönlendirdiğiniz kar otogaz da garanti sorunu yaşarmıyız? bizden herhangi bir ücret talep ederlermi? bu arada sistem takılalı 2 ay oldu. tam randıman alamadığımız için ruhsata işletme olayını erteledik. bu konuda bir açıklama yaparsanız memnun olurum. en kısa zamanda kar otogaz dan randevu alıp size zamanını bildireceğim..
    ilginiz için tekrar teşekkür ederim..

• Sn. Atasever

Öncelikle forumda voltran kullanıcalarını aydınlattığınız için teşekkür ederim

Bende yaklaşık bir ay önce 2 tane aracımıza taktırdık

Ford focus 99 model kendi kullandığım araç

diğer aracımız ise polo classic

ben burda ford focus ta yaşadığım ufak problemleri yazacam aydınlatırsanız sevinirim.

1- Daha önce arkadaşların bahsettiği gibi çok nadiren de olsa gaz dan benzine geçiyor

2- Sabah yada bir kaç saat arabayı çalıştırmadığım zamanlar ilk çalışma esnasında marşa bastığımda çok geç alıyor.

3- Bazı durumlarda lpg de iken hararet kırmızı noktaya doğru yükselmeye başlıyor fakat ardından ani düşüyor

onun haricinde bir sorunum yok yakıt yönünden gerçekten tasarruf sağladı uzun yolda ve ortalama 125-140 ykr civarında yakıyor.

teşekkür eder cevabınızı beklerim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.