Şimdi Ara

VoltranLPG Otogaz Dönüşüm Sistemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
3
Favori
83.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin taleplerinize ilk ağızdan cevap verebilmek , dileklerinizin değerlendirilerek sektöre katkı sağlayabilecek halde işlenmesine vesile olabilmek amacı ile bu sitede aranızda bulunmaktan memnuniyet duyuyorum.
    Araçlarınızı kazasız, belasız, hayırlı günlerde kullanmanızı diler ,saygılar sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Atasever -- 20 Kasım 2007; 14:49:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: C.Atasever

Değerli Arkadaşlar,
    Sitenize yeni katılan arkadaşınız olarak kendimi takdim edecek olursam, Voltranlpg Firmasın'da Kalite Güvence Müdürlüğü yapıyorum.Firmamız otomobillere gaz dönüşüm sistemleri üreten bir firma olup, ürünlerimizle ilgili danışmak istediğiniz konuları buradan cevaplamaya hazır olduğumu bildirir, araçlarınızı güzel günlerde,kazasız ve problemsiz kullanmanızı dilerim.

Başarılar. Umarım kullanıcılara yardımlarınız dokunur.
  • quote:

Değerli Arkadaşlar,
    Sitenize yeni katılan arkadaşınız olarak kendimi takdim edecek olursam, Voltranlpg Firmasın'da Kalite Güvence Müdürlüğü yapıyorum.Firmamız otomobillere gaz dönüşüm sistemleri üreten bir firma olup, ürünlerimizle ilgili danışmak istediğiniz konuları buradan cevaplamaya hazır olduğumu bildirir, araçlarınızı güzel günlerde,kazasız ve problemsiz kullanmanızı dilerim.

hoşgeldiniz
  • Madem müşteri sorunlarına ilgi gösteren bini yakaladık.
    Faydalı olmak ve müşteri memnuniyeti adına gayret gösterceksiniz umuyorum.

http://www.lpghaber.com/html/phpbb2/viewforum.php?f=217

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qumbara -- 7 Haziran 2007; 13:20:47 >
  • quote:

Değerli Arkadaşlar,

Sn. C.Atasever,
    Voltran kullanıcıları olarak aramıza hoş geldiniz. Ancak siz de kabul edersiniz ki biraz geç kalınmış bir katılım.
    Benim aracım 2004 model Megane II 115 HP. Sorunlarım gelince ;
    1-Araçta M10 ECU ve beyaz plastik enjektörler takılı. Son 15 gündür araçta klima çalıştığı zaman (normalde yük binince rölanti düşmesi gerekir) rölanti kadranı 1500 devire kadar çıkıyor orada kalıyor. Lpg servisinde ayarlar yapılmasına rağmen bir düzelme olmadı.
    2-Ayrıca hareket halindeyken lpg den benzine kendi kendine geçiş yapıyor. El yardımıyla tekrar gaza geçiriyorum. Yani aracı manuel olarak gazda kullanmak zorunda kalıyorum.
    3-Her türlü ayara rağmen ( buji ve enjeksiyon bobinleri de değişmesine rağmen) rölantideki titreme giderilemiyor. Bu titreme Ör: Fema marka kit takılı olan arkadaşımda olmuyor. Bu sorunların giderilmesinde yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

• hoşgeldiniz
    quote:

Değerli Arkadaşlar,

• iyi bakalım hoş geldiniz
  • Size ulaşabileceğim bilgilerinizi cengizhanatasever@voltranlpg.com adresine gönderirseniz sizin probleminizi çözecek arkadaşlara yönlendirebilirim.Gideceğiniz zamanında bildirirseniz bizzat arkadaşlarla görüşeceğim.
    iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Cengizhan Atasever
    Kalite Güvence Müdürü

Dudullu Organize San. Böl.
    3.Cad. No:6 34776 Ümraniye
    İstanbul /TURKEY
    web:www.voltranlpg.com
    Tel : 0 216 466 60 96-167
    Fax: 0 216 365 00 30
  • Umarım siz de her önüne gelene bayilik vermezsiniz.Yaygınlaşma kalitenin önüne geçmez.3-4 saatte acele montaj yapılmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

Umarım siz de her önüne gelene bayilik vermezsiniz.Yaygınlaşma kalitenin önüne geçmez.3-4 saatte acele montaj yapılmaz.

cok guzel bir nokta,piyasada o kadar cok lpg servisi varki,millet artık o servisi marka ile ozdestiriyor herhangi bir servis problemi o markanın problemi oluyor,egitimli insanlarla is yapmanız sizin yararınıza olacagıı dusunuyorum,en azından o egitimi sizde verebilirsiniz
  • Voltranla yaşadığımız sorunlarla ilgilenecek bir kişi bulduğumuz için sevindim.Benim aracım seat cordoba 2004 model geçen yıl temmuzda akdeniz bölge distirübütörünüze takdırdım.Takdırdığım zamandan şimdiye kadar problemlerim çözülmedi.
    1.Rolantide titreme
    2.Arıza lambası yanması
    3.Elektrikli (silecek,far camlar,klima)gibi araçlar devreye girince devir saati yukarı aşağı oynuyor.
    4. Stop etme
    5.45 lik simit depo 44 lt gaz alıyor.
    Bu yukarıda yazdığım sorunlar sonuncusu hariç kışın (- derecelerde ) artıyor.

4 kere ecu ve enjektörler değişti oda olmadı sistem komple reglötör ve depo hariç hepsi değişti.Birde manifolta delinen deliklerin yerini değiştirdiler,ama hiç biri yukarda saydığım sorunlara çözüm olmadı.nurettin usta geldi ayarladı yine aynı.Sizin burada yazdığınızı görünce herhalde bu arkadaş sorunlarımıza çözüm bulur diye düşündüm. sorunlarımı çözerseniz voltran kullanıcısı olarak sevinirim şimdiden teşekkürler.

• Ben firmanızı yaklaşık 1 aydır arıyorum. Sorunumu anlatıyorum. Peki tamam biz size döneceğiz deniyor fakat arayan soran yok.
  • voltranı olup da sorun yaşamayan, yaşadıgı problemleri nihai bir çözüme kavuşturulmayan bir çok arkadasım var. zannetmiyorumki senin ki çözülsün !! bence tez vakit söktürt sen o kiti. araban daha yeniymiş yazık olmasın.

quote:

Orjinalden alıntı: aliezgi

Voltranla yaşadığımız sorunlarla ilgilenecek bir kişi bulduğumuz için sevindim.Benim aracım seat cordoba 2004 model geçen yıl temmuzda akdeniz bölge distirübütörünüze takdırdım.Takdırdığım zamandan şimdiye kadar problemlerim çözülmedi.
    1.Rolantide titreme
    2.Arıza lambası yanması
    3.Elektrikli (silecek,far camlar,klima)gibi araçlar devreye girince devir saati yukarı aşağı oynuyor.
    4. Stop etme
    5.45 lik simit depo 44 lt gaz alıyor.
    Bu yukarıda yazdığım sorunlar sonuncusu hariç kışın (- derecelerde ) artıyor.

4 kere ecu ve enjektörler değişti oda olmadı sistem komple reglötör ve depo hariç hepsi değişti.Birde manifolta delinen deliklerin yerini değiştirdiler,ama hiç biri yukarda saydığım sorunlara çözüm olmadı.nurettin usta geldi ayarladı yine aynı.Sizin burada yazdığınızı görünce herhalde bu arkadaş sorunlarımıza çözüm bulur diye düşündüm. sorunlarımı çözerseniz voltran kullanıcısı olarak sevinirim şimdiden teşekkürler.

• quote:

Değerli Arkadaşlar,

Hoşgeldiniz...

Ne çok bekleyeniniz varmış böyle...
  • Sayın Atasever;Voltran problemlerini çözdümü,eğer yaptığınız yeniliklerden bahsederseniz çok sevinirim.Özellikle enjektör sorununu ne yaptınız.
    quote:

Değerli Arkadaşlar,

• Tebrikler sonunda sorulara muhattap olacak bir yetkili foruma katıldı
    quote:

Değerli Arkadaşlar,

• Slm SN Atasever ben Kayseriden 2002 megene sahibiyim,sanırım tanıdınız,2 gün önce diğer yetkililerle görüşüp sorunlarıma çözüm bulacağınızı söylemiştiniz,hala bekliyorum daha öncede söylediğim gibi talebimi biliyorsunuz,ben sistemin tamamen yenilenmesini istiyorum
  • Selam rafii,
    Aracınızdaki sistem garanti kapsamında ise Kayseride DEMPA (Tel: 0 352 331 85 86 ) firmasına müracaat ederseniz , gideceğiniz zamanıda gün ve saat olarak tarafımıza bildirirseniz aracınızın probleminin çözümü için fabrika olarak biz devreye gireceğiz.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • Çağrı Bey Arkadaşım,
    Sıralı Sistemlerde ECU programımıza oto kalibrasyonu ekledik.Böylece otomobillerde usta insiyatifine gerek duyulmadan ,kalibrasyonun otomatik olarak yapılması sağlandı.
    Enjektörde, ECR 67-01 standartına göre üretilen siyah plastik bir enjektöre geçtik.Bu enjektörümüz saha testlerimizden başarı ile geçerek seri üretime alınmış ve otomobiller üzerinde kullanılmaya başlanmıştır.
    Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.