Şimdi Ara

Volta rs5 50 cc kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu motoru kullanmış olan arkadaş varsa tavsiye edermi acaba alinir mı? Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Pazartesi alacağım, almadan önce tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldinizmi sldiysaniz nasil memnunmusunuz.

• isoonder kullanıcısına yanıt
    İşimi görüyor hocam aldım 2bin km oldu şuanlık. Ev iş ve günlük işlerimi hallediyorum. Antalya’da kullanıyorum ve lara-konyaaltı git gel yapıyorum.

Max hızı 75 bayır aşağı 80-85 görüyor. 2 kişide kullanıyorum kız arkadaşımla biniyoruz toplam 130 kilo ile yine 70-75 gidiyoruz sadece hızlanması zaman alıyor. 30 saniye de falan cıkıyoruz bu hızlara.

Kronik problemlerinden biri egzos düşmesi. Bazıları yaşamış bende yaşadım.

Kısacası memnunum hocam. İşimi görüyor ama motosikleti sevmeye başladığımdan motor ehliyeti alıp motorumu büyüteceğim. Motoruda babama vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bilim Adami

İşimi görüyor hocam aldım 2bin km oldu şuanlık. Ev iş ve günlük işlerimi hallediyorum. Antalya’da kullanıyorum ve lara-konyaaltı git gel yapıyorum.

Max hızı 75 bayır aşağı 80-85 görüyor. 2 kişide kullanıyorum kız arkadaşımla biniyoruz toplam 130 kilo ile yine 70-75 gidiyoruz sadece hızlanması zaman alıyor. 30 saniye de falan cıkıyoruz bu hızlara.

Kronik problemlerinden biri egzos düşmesi. Bazıları yaşamış bende yaşadım.

Kısacası memnunum hocam. İşimi görüyor ama motosikleti sevmeye başladığımdan motor ehliyeti alıp motorumu büyüteceğim. Motoruda babama vereceğim
    Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama volta RS5 satın almayı düşünüyorum. Motor ile ilgili son fikirleriniz nedir? Şikayetvarda pek iç açıcı yorumlar görmedim de... Motoru yananlar, hortumu kopanlar, zinciri çarpanlar, amortisörü lastiğine sürtenler vs. Siz ne dersiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.