Şimdi Ara

VOLTA Elektrikli Bisiklet Kullanıcıları Kulübü VSM VSC (BİM'de satılan bisiklet) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
16
Favori
49.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınmaya değer mi arkadaşlar, bulunduğum yerde yokuş yok ancak tam şarjda kaç km yol yapıyorsunuz genel anlamda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler güzel bir haberim var şu anda a101 de volta vsm 2021 modeli bizleri bekliyor açıklanacak bir kaç haftaya
  • faturası garantisiyle baraber satıyorum problemsiz çalışıyor 1800 tl yer bursa

• Üzerinde 2021 yazıyor hocam ama görebildiğim kadarıyla pek bi farkı yok eskisi ile özelliklerini karşılaştırdığımda ayrıca 2 bin lira iyi fiyat
  • thekanunsuz2 kullanıcısına yanıt
    Hız göstergesi eklenmesi gerekirdi ya, çok basit duruyor böyle..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MGES38 kullanıcısına yanıt
    Hocam o aparatı 80 liraya satıyorlar n11 de özellikleri de güzel;

+su geçirmezlik
    +anlık hız göstergesi
    +toplam km göstergesi
    +AB ölçer
    +saat falan
  • thekanunsuz2 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir şey? Link verebilir misiniz? Ufak harici bişey bende de var birçok veri gözüküyor ama orijinali gibi olmuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekanunsuz2

https://urun.n11.com/bisiklet-aksesuarlari/sunding-sd563-bisiklet-km-hiz-sayaci-su-gecirmez-lcd-ekran-P329306740

Tükenmiş hocam şansın yokmuş ya

Bende bundan var hocam zaten, bu konuda önceki sayfalarda atmıştım. Ama işte bu sıkıntılı biraz, apartmana koyuyorum ben motoru mesela çocuklar falan oynayıp duruyor sürekli kablolarıyla vs. Kendinden orijinal bişey olsa harika olurdu. Hem su falan da geçmezdi. Şöyle daha büyük ekranlı basit bi led ekran bile olurdu...

• Ben 80 liraya almıştım hala da kullanıyorum satıcı 70 e düşürüp bitirmiş demekki malı
  • MGES38 kullanıcısına yanıt
    Kablosuzları da var hocam ama ne kadar çocuklara engel olur bilemiyorum
  • Ha :) ben bayisinden almıştım 3200 liraya gelmişti 3 yıl oldu hala kullanıyorum sadece aküleri değiştirdim geçen sene
  • Memnun ne kelime hocam 😀 keşke daha önceden alsaymışım diyorum 100 kilo civarıyım beni her gün işe götürüp getiriyor haftada 1 şarj ediyorum neredeyse ve benim aldığım fiyata bile hakkını veriyor gerisini siz düşünün
  • Hocam 2 bin lira zaten alın deneyin iade edebilirsiniz edemeseniz bile yaz geliyor illa taliplisi çıkar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.