Şimdi Ara

VOLTA Elektrikli Bisiklet Kullanıcıları Kulübü VSM VSC (BİM'de satılan bisiklet) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
16
Favori
49.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmirde oturan kullanan arkadaşlar varsa şahin tepesinde ki dik rampayı çıkar mı acaba ?

VOLTA Elektrikli Bisiklet Kullanıcıları Kulübü VSM VSC (BİM'de satılan bisiklet)
  • Var mı kapabilen arkadaşlar
  • Elinde olupta beğenmeyip a101e iade edecek olan varsa kağıthane tarafı talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu rampayı full şarjla çıkar bence ama çıksa bile yoldan gidemezsiniz tamamen kaldırımdan gitmeniz gerek hiç boşluk yok yolda ki 20km hızla gittiğinizi düşününce :)

• MGES38 kullanıcısına yanıt

Merhaba, bende bugün sunding sd563a aldım daha bağlamadım, sizinkindede pili çıkarınca herşey sıfırlanıyor mu?

• özer8376 Ö kullanıcısına yanıt

Evet pili çıkarınca gider normaldir.

• Emin Bey özel mesaj attım parçayla ilgili km sayacında dil seçeneği var sanırım satıcıarın fotolarında hep çince foto var

• O zaman şoyle bırakayım Düldül'ü. (Volta vsm)

VOLTA Elektrikli Bisiklet Kullanıcıları Kulübü VSM VSC (BİM'de satılan bisiklet)

• Sizin arka sehpaya motoru aldığınızda yamuk duruyor mu benim bugün geldi arka sehpada yamuk duruyor ama gidişte sorun yok

• Bunu alabilen oldu mu

• wa$abi kullanıcısına yanıt

A101den almayın evrakları eksik geldi 1 ay olacak uğraşıyorum yardımcıda olmuyorlar. Üstelik ötvsini benden aldıkları halde ötvyi dahi yatırmamışlar. 83,90tlyi cebe attılar resmen. Paranızla rezil olursunuz.

Buda şikayet varda yazdığım şikayet detaylı anlattım. Şuanda tüketici haklarında dosyası açıldı savunması istendi 10 gün oldu hala savunmayı göndermediler suçlu oldukları için. Sonuna kadar gidicem 13.11.2021de aldığım gün yani dolar 9.98di bugün (11.12.2021) olmuş 13.88.

VOLTA Elektrikli Bisiklet Kullanıcıları Kulübü VSM VSC (BİM'de satılan bisiklet)www.sikayetvar.com
    A101 İade Edilen Hasarlı Ürünü Gönderdi
    https://www.sikayetvar.com/a101/a101-iade-edilen-hasarli-urunu-gonderdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay_16 -- 11 Aralık 2021; 19:5:44 >

• Arkadaşlar bu volta bisikletler kaç sene dayanıyor, yıllardır kullanan var mı aranızda:?

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Şimdi ben sokağa çıkarıp kullanamadım hakem heyetine başvurduğum için fakat üzerinden araba geçmezse yada benimki gibi kargoda üzerine ağır yük konmazsa arka ayağa ve şasiye hiç birşey olmaz motor kontrol üniteside dik yokuşta illa çıkacam diye zorlamazsan yine yanacak bişey değil fakat akü biter tahmini maks. 2 yıla onuda lityum piller var onlarda batarya yapıp daha uzun menzille kullanabilirsin. Fakat güçlendireyim diye kontrol ünitesindeki eproma girip kısıtlamayı kaldırırsan motor maks. 250 watt buna 300 yakarsan yakarsın kısa sürede

Fakat gidişi nasıldır 1 ay olacak bana geleli a101 yüzden kullanamadığım için yorum yapamam. Lastikleriyse ben motosikletlerde olduğu gibi leğen plastiği gelir diye tahmin ediyordum fakat kauçuk hamuru kaliteliymiş ön irc arka billas geldi ve yumuşacık

Bugün itibariyle 8.805 tl olmuş değer mi? Ben babama mahalle arasında yürümesin alışverişe giderken diye aldım. Ama bu fiyata almazdım.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 2 yıl bitti. Aküler hala iş görüyor. Lastikleri değiştirdim. Kullanmaya devam. Elim ayağım oldu resmen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cagatay_16 C kullanıcısına yanıt

şikayetvar a cevap bile yazmıyorlar dolandırıcı firma nın önde gideni

bisiklet a 101 in kendi ürünü değil diye biliyorum. dolayısıyla fiyat uygunsa alınabilir bilgi amaçlı gönderdim postu.

fakat a 101 in kendi ürünleri mecbur kalınmadıkça alınmaz çünkü en kalitesiz ürünleri satıyorlar.

Hele internetten buradan sakın alışveriş yapmayın iadeden gelmiş kullanılmış bozuk ürün gönderiyorlar

tarihi geçmiş gıda ürünleri satıyorlar bunu mağaza görevlilerine defalarca bildirmememe ürünleri tek tek göstermeme rağmen tamam deyip ürünleri kaldırmıyor satmaya devam ediyorlar

• wa$abi kullanıcısına yanıt

Bende ilk defa aldım. Hatta voltadan yetkililerle görüştüm belgeleri gönderdiler ama a101 bana belgelerimi göndermiyor. Tüketici haklarında şuanda dosya gidip 8 bine bayiden alın kafanız rahat olur 21 kasımdan beri garajda yatıyor 3400 tl

Biraz önce satın alan başka biri daha gördüm şubeden almış 9 aralıkta onunda yanında belgeleri yok hatta ben denk gelip sormasam farkında bile değildi. Tavsiye a101 birşey almamak ve horoz lojistikle çalışan bir yer görürseniz yine alışveriş yapmamaktır. Çünkü karşınızda muhattap yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay_16 -- 17 Aralık 2021; 17:47:9 >
  • bugün sonunda istediğim belgeler kargoyla geldi. Şimdi km sayacı mıknatısı bağlamak için olan parça kaldı geriye onu çizmek kaldı.

Bisiklet için kullandığınız kilitler var mı kaliteli

• cagatay_16 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende yaza girmeden almak istiyorum bazı sitelerde ikinci el kapalı kutu şeklinde 3500-4000 civarı satılıyor,sizce alınırmı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.