Şimdi Ara

Volkswagen Passat B8 yedek anahtardan kopya cikarmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracı yikarken anahtarin mazgala dustu yedek anahtar ile kullaniyorum bi iki gun once oto anahtarciya gittim yedekten kopya anahtar yaptirmak icin cilingir ; 2018 model aracin yazilimi farkli oldugu icin erisemiyorum bunları servisten baska kimse yapamaz diyor servis 4500 tl kusur ucret istiyor acaba daha once bu tip olay yasayan oldumu umarim kimsenin basina gelmez. herkese saglikli gunler

düzenleme; bu gün bir arkadaş geldi ben yaparım edasıyla birde yapamadı ve dediki 2 yöntem var ya servis yada ben yurtdisindan bir yazilim alırım oyle yaparim 5000 liraya olur dedi serviste 4500 tl gibi fiyat vermisti. sizce hangisine guvenmeliyim yetkili serviste tanidigi olan sorabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 25 Mart 2022; 15:46:11 >

• Doğru diyor hocam. Yaparım diyen anahtarcı olursa da şöyle yapıyor.

Daha önce bir aracın tüm yazılımını kopyalamış veya satın almış oluyor. Aracına o yazılımı yükleyip anahtarındaki yazılımı da değiştirerek esas yazılımın geldiği aracı senin aracına klonlamış oluyor.

Sonra es kaza aynı işlemi yaptırmış olan bir Passat'a denk gelirsen otopark da adamın anahtarı senin arabayı da onun arabayı da açar. Kötü bir insan değildir belki bir şey olmaz ama bilemezsin.

Başka anahtarın açması içinde illa seninle aynı anahtarcıya gitmesine gerek yok. Genelde piyasada dolaşan dosyalar ve yöntem hep aynıdır.

Velhasıl kelam servise gidiyorsun eski anahtarı sistemden sildiriyorsun yeni anahtarını yaptırıp yoluna devam ediyorsun. Ötekiler çok ama çok tehlikeli.

• Yetkili serviste kaskodan ucretsiz yaptirin. Kaskolarin yilda 1 kez ucretsiz anahtar hizmeti olur genelde.
  • think of idea kullanıcısına yanıt

cilingir ile bir daha konustum yazilimi aldigim server yakinda acilacak o zamana kadar beklersen cozeriz 1-2 aya netlesir dedi biraz bekleyelim umarim server acilir.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

kaskoya sordum 1500 tlyr kadae destek veririz diyor

• en son bir anahtarciyla konustum yazilimlara erisimimiz vw tarafindan kapandi ama acilacak her hafta arayin fazla uzun surmeyecek dedi
  • tam bir hafta oldu heryeri didikdik arayip sordum hic kimseden olumlu donus alamadim olursa istanbul ici haberiniz olursa soylemeyi unutmayin lutfen cok tesekkurler
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

hasarsızlık ne olacak?

• Arif kullanıcısına yanıt
    Bozulmuyor, hediye. Tramere de işlemez.
  • Benim de yedek anahtarim yok siz ne yaptiniz acaba ??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.