Şimdi Ara

Volkswagen kararını verdi: Fabrikayı Türkiye'ye kuruyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
21.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş bu konuyu konu dışı'na değil ülke ve dünya gündemine açmalıydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Kardeş bu konuyu konu dışı'na değil ülke ve dünya gündemine açmalıydın
    Ana sayfa haberi bu kütahyalı.
  • Kardeş bu konuyu konu dışına değil ülke ve dünya gündemine açmalıydın

• Pardon konuyu konu dışında görünce konu dısında açılmış sandım

• calisanlara bin euro maas vericeklerse tamam guzel haber yoksa ne faydasi var

• Bazen elestirdigi siyasi gorusteki insanlari boyle konulari gordugum zaman savunasim geliyor..

ulkede guzel bisey oldugunda, ayni kafada oldugum siyasi olarak ayni seyleri dusundugum insanlar bu guzellikleri ort bas etmek gayreti icinde oluyor.

haber cok kisa ve net vw tr de uretim yeri aciyor

kalkmis ne olacakki zaten 300 500 euro maas verecek tabiki tr yi sececek diyorlar.
    yani bunu bir tek siz biliyorsunuz.
    agzindan iyi oldu lafini duyamazsiniz. hic bir zaman destek olmazlar.

muhalefeti severim ama bazi muhalefetciler bence bu ulkeye birsey yapilmasini sadece kendileri tarafindan yapilirsa onaylayacak.

aciyorum halinize
  • Türkiye nin bu zor günlerinde Wolkswagen in Türkiye ye yatırım kararı almasına müteatkip Protokol yine PASSAT larla mı donatılır mı dersiniz? Zabıta memurları AUDI ye biner olmuş PASSAT a bakarlar mı heç sanmam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 13 Temmuz 2019; 2:43:5 >
  • Ağa demiş ki siz suyun kenarındaki tarlayı süreceksiniz, marabalar'da seviniyor ooo yanında su var, görmüyorsunuz güzellerini...

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Ağa demiş ki siz suyun kenarındaki tarlayı süreceksiniz, marabalar'da seviniyor ooo yanında su var, görmüyorsunuz güzellerini...
    Son mesaj olarak yazıldığı için cevap vereyim demek ki İspanya bile fakir bir ülke imiş ki adamlar gitmiş oraya fabrika kurmuşlar.
    https://passatturkiye.com/teknik-bilgiler/3252-volkswagen-araclar-uretim-yerleri-nerede-ne-uretiliyor.html

Bırakın bu saçmalıkları. Yapılmayınca eleştirir ayağına yat yapılınca da eleştirir ayağına yat. Bu ülke için bir şey yapın bir şey, ona buna salça olmakla objektif olunmaz. :)

• Emin olun adamların umrunda olan işçi maaşı değil. Konum, pazara yakınlık, tabi devletin ne teşvik verceği, gibi daha önemli şeyler umurlarında. Ayrıca ülkemiz sabit bir ülke değil şuan piyasa ve kriz var diye hep olcak diye bir şeyde yok bir bakmışız kur vb şeyler yarıya inmiş bir gün. O halde adamlar 2 katı maaş vermiş olcak. Ama dediğim gibi onlar maaşla ilgilenmiyor asıl maliyet vergiler, pazara yakınlık, ve devlet teşvikleri.

• bızde para yokkı nıye kuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Bulgaristan’dan daha ucuza ve AB çalışma koşullarının dikkate alınmak zorunda olmaksızın üretim yapılacağı konusuna değinen olmamış. CEO bu yüzden Türkiye demediyse ben de bir şey bilmiyorum...
    Volkswagen kararını verdi: Fabrikayı Türkiye'ye kuruyor

• Yakında paramız dışında biz de çıkamayacak gibiyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

Bazen elestirdigi siyasi gorusteki insanlari boyle konulari gordugum zaman savunasim geliyor..

ulkede guzel bisey oldugunda, ayni kafada oldugum siyasi olarak ayni seyleri dusundugum insanlar bu guzellikleri ort bas etmek gayreti icinde oluyor.

haber cok kisa ve net vw tr de uretim yeri aciyor

kalkmis ne olacakki zaten 300 500 euro maas verecek tabiki tr yi sececek diyorlar.
    yani bunu bir tek siz biliyorsunuz.
    agzindan iyi oldu lafini duyamazsiniz. hic bir zaman destek olmazlar.

muhalefeti severim ama bazi muhalefetciler bence bu ulkeye birsey yapilmasini sadece kendileri tarafindan yapilirsa onaylayacak.

aciyorum halinize
    aynısını bende düşündüm, ben de muhalifim,

ama geçen çıkan haberde gerçekten bu kadar da aciz olunmaz diye düşündürdü,

3 gün önce geçen olay, "malatyaya inen gizemli uçak..."

len böyle muhaliflik olmaz ya

yedi düvel biliyor, ne gizemi??? bir de böylesi askeri gizlilik içeren şeyde devlet, ihtiyaç kadar bilgi paylaşır,

ne gibi bir bilgi aranıyorlar merak ettim,

S400 için gelen görevli uçak işte

• Polo 160 bin olmasın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Cari açık vermemiz gayet doğal ama bu ihracatımız arttığından değil milletin alım gücü düştüğü için ithal ürün satışı düştüğü içindir, dışarı para çıkmıyor.
    Peki daha önceleri, 20-30 yıl önce de ekonomik kriz olunca alım gücü düşüyor muydu acaba?
    Ülke tarihinde ilk kez cari fazla vereceğiz diyorlar ya!
    Daha önce kriz yok muydu?

Biraz mantıklı düşünürsek çok mantıksız yazdığınız açık açık görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Peki daha önceleri, 20-30 yıl önce de ekonomik kriz olunca alım gücü düşüyor muydu acaba?
    Ülke tarihinde ilk kez cari fazla vereceğiz diyorlar ya!
    Daha önce kriz yok muydu?

Biraz mantıklı düşünürsek çok mantıksız yazdığınız açık açık görünüyor.

Alıntıları Göster
    İlk kez cari fazla vermiyoruz.

2001 krizinde de cari fazla vermiştik. İhracat düşerken verdik bu defa üstüne.

Kısaca 1 ay yemek yemeyip, dışarıda yatarak bu ay para biriktirdik. Buna kaç ay devam edebilirsiniz asıl soru o.

• Darısı yerli otomobilimizin fabrikalarına

• En büyük etkisi otomotiv sanayiinin tr de gelişmiş olmasıdır bana göre. Hayırlı olsun.

• Volkswagen: Fabrika ile ilgili nihai karar henüz alınmadı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.