Şimdi Ara

Volkswagen kararını verdi: Fabrikayı Türkiye'ye kuruyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
21.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x2yk

Son mesaj olarak yazıldığı için cevap vereyim demek ki İspanya bile fakir bir ülke imiş ki adamlar gitmiş oraya fabrika kurmuşlar.
    https://passatturkiye.com/teknik-bilgiler/3252-volkswagen-araclar-uretim-yerleri-nerede-ne-uretiliyor.html

Bırakın bu saçmalıkları. Yapılmayınca eleştirir ayağına yat yapılınca da eleştirir ayağına yat. Bu ülke için bir şey yapın bir şey, ona buna salça olmakla objektif olunmaz. :)

Alıntıları Göster
    Madem hükümeti savunuyorsun o zaman gel bakalım,
    RESMİ RAKAMLAR:
    AÇLIK SINIRI : 2.100 TL
    YOKSULLUK SINIRI: 7.000 TL
    ASGARİ ÜCRET : 2.040 TL

Objektif miyin şimdi yeterince kardeşim ;)

Ha avrupa birliği asgari ücretini de yazayım mı ;) bence yazmamyayım sana iyice K A P A K olmasın bu kadar yeter ;)

• Arsa beleştir işçi aylık ortalama maaş 500 euro istihdam adına güzel gelişme
    ticari modelinde türkiye de üretecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniseyler

İnşallah gün gelir bizde yerli markalarımızın fabrikalarını yurtdışına bir yerlere açar, markalarımızla tüm dünyada isim yaparız.

Çok zor elektriklide biile bişey yapamadık atı alan üsküdarı geçti biz mekkeyi kendi etrafında döndürerek herkesi hacı yapacaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: faniseyler

İnşallah gün gelir bizde yerli markalarımızın fabrikalarını yurtdışına bir yerlere açar, markalarımızla tüm dünyada isim yaparız.

Çok zor elektriklide biile bişey yapamadık atı alan üsküdarı geçti biz Kâbe yi kendi etrafında döndürerek herkesi hacı yapacaz.
  • Ucuz ulke Turkiye ...

• Güzel bir haber

• şuraya bak bizim insanımıza kimse yaranamaz. fabrika açarlar problem açmazlar problem. biz ne problemli bir toplumuz böyle ya

• DSG tamir servisi kuran aç kalmaz, potansiyel müşteriler çoğalıyor!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olacak ki yine fiyatlar kazik olacak.

• Ve çöplüğüne donercek ortalık iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Madem hükümeti savunuyorsun o zaman gel bakalım,
    RESMİ RAKAMLAR:
    AÇLIK SINIRI : 2.100 TL
    YOKSULLUK SINIRI: 7.000 TL
    ASGARİ ÜCRET : 2.040 TL

Objektif miyin şimdi yeterince kardeşim ;)

Ha avrupa birliği asgari ücretini de yazayım mı ;) bence yazmamyayım sana iyice K A P A K olmasın bu kadar yeter ;)

Alıntıları Göster
    Boş boş konuşma, ben akp den iyisi olsun hemen değiştirelim derim sen bana bu partinin kim olduğunu söyleyebilecek misin? Yooooo ben geçmişe baktığımda akp yi karşılaştırabiliyorum ama siz akp dünyasında doğduğunuz için algılamakta sorun çekebiliyorsunuz, chp şehrinde yaşıyorum ve 300 400 belediyesi var chp nin söylesene bana akp den iyi olduğunu ispat edebileceğin kanıtlayabileceğin icraati belediyeciliği hangi belediyesi var ben bir tane söyleyebilirim kime sorsam akp lisi bile eskişehir 'i iyi anlatıyor amaaaa diğer belediyeleri akp den sonra en çok belediyeye sahip olan partinin bana bir tane iyi yanını söyle kk mı iyi canan mı iyi hdp ile olanlar mı iyi akp çözüm süreci yaptı apo ya mektup okuttu diyenler söylesin bana bunlara benzer olanını chp hangisini yapmadı haaaaa bana akp yi değiştirmem için tek sebep söyleyin laaaa kalkmış bana vıdı vıdı yapıyorsunuz, açlık sınırı akp den önce süper miydi yoksa zamanın meşhur ekran kartını 64 mb gf4 mx ti 4200 'i bir asgari ücrete mi almıyor muydum ben, bugün o ekran kartına eş mudail olan ekran kartı 1550 ti serisi oluyor orta seviye ekran kartı kaç para 700 1000 tl arası kaç asgari ücrete alınıyor yarım asgari ücrete bak ben bir tane örnek verebildim örnek mi istiyorsun sayısız örnek bulurum bana sonra akp yi övme diyorsunuz eeee bende diyorum çıkın da deyin chp şunda iyi mhp hdp iyi parti deyin laa deyin bana şunda iyi diye biri belediye alamaz biri chp ile ortaklık yapar bir tane il bile alamaz chp bana belediyeden mevki versin diye avuçlarını açmış dilenir kim o iyi parti o iyiiiii imamoğlu seçildi bir ay olmadı daha iki gün önce amedspor desteğe geldi diye demediğini bırakmadı ona oy verenler niye başakşehir gelmiyor da amedspor geliyor aga bana bunun açıklamasını yapsın başakşehir gelmiyorsa amedspor da gelmesin gelirse ona oy verenler burada küfür eder, daha bir ay oldu bu adam seçileli birilerinin haklı çıkması için mücadele veriliyor ne mücadelesi hdp ile olan mücadele ben bile inşallah imamoğlu işini yapar diye tarafsız olur diye adaleti sağlar diye umut ettim milletin seçtiği geldi dedim ama durun laaaa 1 ay olmadı adamın gelmesi olaylara gel hele bu millet akp apo mektubu okutuyor diye imamoğlu 'na oy vermedi bu ne perhiz bu ne lahana sonra diyorsun bana açlık sınırı bıdı bıdı bana tek bir parti söyleyin oy vermek için ve benim için bir şey yapacağına inanacağım tek parti. avrupa birliği ücretini de yazma bana bu ülke ne eskiden avrupa kalitesinde idi ne de bugün oldu ha eskiye göre daha mı iyi iyi siz kabul etmesenizde çıldırsanız da iyi iyi olmasa bugün sosyal medya da böyle deliriyor olmazdınız, akp gitsin akp gitsin bağırmazdınız. Bana yazmadan önce haklı sebeplerin varsa gel karşıma alırsın cevabını oturursun aşağı. 47 senedir alınmayan ülke ve tek ülke biz Türkiye 'yiz siz kalkmış bana hala ab birliği diye ağlayın burada. Ab çalışıyor hak ediyor çatır çatır yiyor peki senin benim gibi bu milletin yüzde kaçı elinin altına taşı koyuyor yüzde 10 20 olmaz kalanı bakan bu yüzde 10 20 sonra bu ülke de neden açlık sınırı 2100 tl imiş neden acaba erdoğan yüzünden dimi yav he he derler sizin gibilere.

• İzmir’ de yaşıyorum, manisa organiza sanayi de çalışıyorum. Direk cv mi göndereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Boş boş konuşma, ben akp den iyisi olsun hemen değiştirelim derim sen bana bu partinin kim olduğunu söyleyebilecek misin? Yooooo ben geçmişe baktığımda akp yi karşılaştırabiliyorum ama siz akp dünyasında doğduğunuz için algılamakta sorun çekebiliyorsunuz, chp şehrinde yaşıyorum ve 300 400 belediyesi var chp nin söylesene bana akp den iyi olduğunu ispat edebileceğin kanıtlayabileceğin icraati belediyeciliği hangi belediyesi var ben bir tane söyleyebilirim kime sorsam akp lisi bile eskişehir 'i iyi anlatıyor amaaaa diğer belediyeleri akp den sonra en çok belediyeye sahip olan partinin bana bir tane iyi yanını söyle kk mı iyi canan mı iyi hdp ile olanlar mı iyi akp çözüm süreci yaptı apo ya mektup okuttu diyenler söylesin bana bunlara benzer olanını chp hangisini yapmadı haaaaa bana akp yi değiştirmem için tek sebep söyleyin laaaa kalkmış bana vıdı vıdı yapıyorsunuz, açlık sınırı akp den önce süper miydi yoksa zamanın meşhur ekran kartını 64 mb gf4 mx ti 4200 'i bir asgari ücrete mi almıyor muydum ben, bugün o ekran kartına eş mudail olan ekran kartı 1550 ti serisi oluyor orta seviye ekran kartı kaç para 700 1000 tl arası kaç asgari ücrete alınıyor yarım asgari ücrete bak ben bir tane örnek verebildim örnek mi istiyorsun sayısız örnek bulurum bana sonra akp yi övme diyorsunuz eeee bende diyorum çıkın da deyin chp şunda iyi mhp hdp iyi parti deyin laa deyin bana şunda iyi diye biri belediye alamaz biri chp ile ortaklık yapar bir tane il bile alamaz chp bana belediyeden mevki versin diye avuçlarını açmış dilenir kim o iyi parti o iyiiiii imamoğlu seçildi bir ay olmadı daha iki gün önce amedspor desteğe geldi diye demediğini bırakmadı ona oy verenler niye başakşehir gelmiyor da amedspor geliyor aga bana bunun açıklamasını yapsın başakşehir gelmiyorsa amedspor da gelmesin gelirse ona oy verenler burada küfür eder, daha bir ay oldu bu adam seçileli birilerinin haklı çıkması için mücadele veriliyor ne mücadelesi hdp ile olan mücadele ben bile inşallah imamoğlu işini yapar diye tarafsız olur diye adaleti sağlar diye umut ettim milletin seçtiği geldi dedim ama durun laaaa 1 ay olmadı adamın gelmesi olaylara gel hele bu millet akp apo mektubu okutuyor diye imamoğlu 'na oy vermedi bu ne perhiz bu ne lahana sonra diyorsun bana açlık sınırı bıdı bıdı bana tek bir parti söyleyin oy vermek için ve benim için bir şey yapacağına inanacağım tek parti. avrupa birliği ücretini de yazma bana bu ülke ne eskiden avrupa kalitesinde idi ne de bugün oldu ha eskiye göre daha mı iyi iyi siz kabul etmesenizde çıldırsanız da iyi iyi olmasa bugün sosyal medya da böyle deliriyor olmazdınız, akp gitsin akp gitsin bağırmazdınız. Bana yazmadan önce haklı sebeplerin varsa gel karşıma alırsın cevabını oturursun aşağı. 47 senedir alınmayan ülke ve tek ülke biz Türkiye 'yiz siz kalkmış bana hala ab birliği diye ağlayın burada. Ab çalışıyor hak ediyor çatır çatır yiyor peki senin benim gibi bu milletin yüzde kaçı elinin altına taşı koyuyor yüzde 10 20 olmaz kalanı bakan bu yüzde 10 20 sonra bu ülke de neden açlık sınırı 2100 tl imiş neden acaba erdoğan yüzünden dimi yav he he derler sizin gibilere.

Alıntıları Göster
    Lan'lar, haa'lar, oturursun aşağı'lar, açlık sınırı erdoğan yüzünde mi ne alaka'lar,
    Çomar ve kültürsüz deyince kızıyorsunuz ama özür dileyerek söylüyorum eğitim seviyeniz ve kültürünüz oldukça vasat. Küfürlü, yüksek sesli konuşan homurtulu dialoğunuz karşısında bana kalan tek cümle alttakidir. Teşekkürler cevabınız için lütfetmişler.

Evet haklısın, senin yukarıda yazdığın gibi açlık sınırı erdoğan yüzünden 2100 tl değil, kemal kılıŞdaroolu ve içkici cEhApE yüzüden 2100 tl ülkeyi iyi yönetseydi cEhApE böyle olmazdık, dıj güJler ve faYiz lobisi de ek buna israYil ve ErmeniĞ lobisini saymıyorum bile Ama 2023 de Lozan bitince bu ülke küllerinden doğacak kardeşim. Eziyet 1923 de başladı ama biz bitirdik, allah yar ve yardımcın olsun, Ok kib, by, aeo.

• Bulgaristan maliyet açısından daha ucuz olmaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Lan'lar, haa'lar, oturursun aşağı'lar, açlık sınırı erdoğan yüzünde mi ne alaka'lar,
    Çomar ve kültürsüz deyince kızıyorsunuz ama özür dileyerek söylüyorum eğitim seviyeniz ve kültürünüz oldukça vasat. Küfürlü, yüksek sesli konuşan homurtulu dialoğunuz karşısında bana kalan tek cümle alttakidir. Teşekkürler cevabınız için lütfetmişler.

Evet haklısın, senin yukarıda yazdığın gibi açlık sınırı erdoğan yüzünden 2100 tl değil, kemal kılıŞdaroolu ve içkici cEhApE yüzüden 2100 tl ülkeyi iyi yönetseydi cEhApE böyle olmazdık, dıj güJler ve faYiz lobisi de ek buna israYil ve ErmeniĞ lobisini saymıyorum bile Ama 2023 de Lozan bitince bu ülke küllerinden doğacak kardeşim. Eziyet 1923 de başladı ama biz bitirdik, allah yar ve yardımcın olsun, Ok kib, by, aeo.

Alıntıları Göster
    İşine gelirse ben lanlarr demedim lannn demedim, Ankara 'ya yakın bir şehir de okuduğum için ve çoğunlukta Ankara 'lı arkadaşlarım olduğu için ben kızan derken onlar bebe diyordu ben kızan diyorum diye komik geliyordu bende onların laa deyişleri komiğime geliyordu ve bu git gel diye diye ben laaa olayı kaldı hoşuma da giden bir şey daha yaaaa diyenlerin laaaaa diyenler gibi benzeri bir konuşma tarzı ya da yazışma tarzı oluyor, ha yaaaa demekte etik değil laaaa demekte etik değil ama yumuşatma olayı yapıyorum işime geliyor, ve dedim bana bir tane sağlam bir şey verin chp 'yi seçmem için laaaa dedim. :) O yüzden akp nin yüzünden chp nin yüzünden hikayesini bırakın akp den daha iyi bir chp görmem lazımki benim oyumu alsın bunu bende sizler de adınız gibi biliyorsunuz, göz var nizam var chp iyi de biz mi oy vermiyoruz üyeciğim ha. Chp yüzünden değil evet buna laf etmedim de ama bana akp den daha iyi olduğunu göstermesi lazım o chp nin neden diyorum çünkü akp 'den sonra en fazla milletvekili belediyesi ilçesi il meclis üyesi cartı curtu olan tek parti chp ise bana gösterecek belediyeciliğini hizmetlerini davasını mücadelesini ki bende o zaman oy vermezsem nağmert olayım der bitiririm. O yüzden bu ülke de akp den daha çok fazla çalışması gereken bir parti var ise o da en yakın olan parti chp dir Noktaaaa. :)

• Bu saatten sonra yapsak ne yapmasak ne artık araba işi geçti her sene satışa sunulcak sözde yerli ve milli aracımız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    Olur üyem ama şu var, bizim ülke de birkaç araç üretim tesisi altyapı ve yan sanayi olayı iyi seviyede olduğu için ve Bulgaristan 'da bunlar olmadığı için ve gençlerinin çoğu ab ülkeleri olan fransa italya favori olan ülkelere iş için göçtüğü için Almanya fabrikayı buraya kurmak istemiştir artı kendi aracımızı yapmaya çalışıyoruz bunu da takip ediyordur Vag grubu yarın bir bakmışsın biz yerli araç olan elektrikli markamızı yaparsak bizden elektrikli araçlarımızı da üretin diye destekte almak isteyebilir Almanya bunu da düşünmüş olabilir mantıken ben böyle düşünürdüm ve bu dediklerimi bir üye de yazmıştı bende onunkilere ekleme yaparak yazmıştım. Neden biz seçildik diye. Biri de demişki forumda 150 euro ya bize para verirler biz de şükür ederiz demeye getirmiş, laaa 150 euro kaç para olduğundan haberi yok herhalde bu ülke de araç üreten fabrikalar da işçiler ortalama 5000 tl alıyordur 3500 aşağısı yoktur çünkü katma değeri yüksek bir piyasa olduğu için vag grubu da bizim ülke de ortalama 1000 euro verir çalışanlara çünkü kendi ülkesinde en aşağı 1500 2000 3000 euro veriyordur bizimkilere 1000 euro bile verse kardır. Tahminim 600 800 euro arası başlangıç yapacaktır ülkemizdeki insanlar.

• FONTEN LA F kullanıcısına yanıt
    Volkswagen kararını verdi: Fabrikayı Türkiye'ye kuruyor

• Patren kullanıcısına yanıt
    Cahil kendini böyle belli ediyor.Ülke ekonomisi küçülüyor.Küçülen ülkeye para girişi mi olur?Bizim ülke sıcak parayla dönüyor.

Bak bakalım ihracat ileriki aylarda artış gösterecek mi?Aldığımız hammaddelerin stoğu bitince ne satacağız dışarıya veya şişirilmiş büyümeyle bu duruma geldik.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.