Şimdi Ara

Volkswagen Jetta 1.4 TSI 1 devirin üzerinde kavrama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2008 model Jetta 1.4 TSI acim motor soğukken ilk calistirdigimda 1 devirin üstünde ibre çıkıyor daha sonra 1 dakika sonra kendiliğinden düşüyor . Motor ikaz lambası da bu süreçte yanıp sönüyor sonra sönüyor , buji ve bobin, yakıt hortumu degistirdim

halen aynı sorun devam ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bu sorunu bilen birisi varsa yardım etsin

• Arabayı gün içinde kullandığım da motor kendine geliyor . Daha sorun olmuyor

• Geçmiş olsun. Aracın egzozunda bir oynama susturucu iptali,downpipe,varex,delik vs. bir sorun var mı komple orijinal mi ?

• carhunter kullanıcısına yanıt
    Geçen muayene ye götürdüm egzoz dan yüksek devirde kaldı . Daha önce servise götürmüştüm , bobinleri ve yakıt hortumu değisti . Aynı arıza yi tekrar verdi egzosa hiç baktirmadim . Arabayi kullanırken sorun yaşamıyorum. Motor soğuk olduğunda sabahları 1 devirinin üstünde kavriyo. Egzoz orijinal bu arada hiç değismedi

• carhunter kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce servise götürdüm. P 304 motor 4. Silindir de arıza verdi sonra lamba söndü . Şimdi kullanirken problem yaşamıyorum. sabahları ikaz lambası yanıp sönüyor sonra kayboluyor. Araba kullanırken de Motordan hafif sallantı oluyor aradada fan çalışıyor . Bobin ve buji yeni değişti . Valla yardımcı olursanız sevinirim .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.