Şimdi Ara

Volkswagen Golf GTI Geyik testinde çuvalladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Burada ise diğer 2 segment arkadaşının videoları var düşünün GTI gibi bir spec nasıl çuvallıyor.

308 (sınıfının en iyisi)

Megane

• Yol tutuş konusunda en kötülerden biridir golf ve evet yol tutuş konusunda sportif bir karakter beklenen gti çuvallamış olur!

Buraya videolarını attığım 3 aracı da defalarca kullandım hali hazırda 1.5 ay önce 308 aldım.

Rakama bakıp yargılayacağım tabi ki siz neye göre yotumluyorsunuz yol tutuşu,farlarına bakarak mı? Kaldı ki bizzat sürerken 308 ve m4 daha iyi yol tutuyor bunu hissediyorsunuz eğer sürdüyseniz

Bana salınım,amortisör demeyin lütfen. Bu bahane değil,sonuçtur. Yol tutuş bir bütünün sonucu ve o sonucu rakama bakarak anlarsınız eğer bileğiniz varsa,burada 82 dönüp siz sürünce 60 ile takla açmaz korkmayın.

Peugeot markasının yeni kasa araçları sınıfındaki en iyi yol tutan araçlar arasında bunu diğer firmalar düşünsün. Sınıf

Ağırlık

Boyut

Bunlar gibi 100 tane sebep yazarım size.

Ayrıca ben okuduğumu anlıyorum gayet,siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz ya da altını doldurmadan sallıyorsunuz.
  • Bu testler böyle yorumlanmaz. Mercedes amg gt r 81 km/h ile döndü diye hatırlıyorum, şimdi 308 daha mı iyi yol tutuyor. Videosunu attığınız 3 araba da iyi tutuyor gayet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf Kıçı başı dağıtmış

• mmg02 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yorumlamamiz gerek anlatır mısınız?

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Arabaların esp programlarıyla alakalı bir şey bu, 308 gti çıksa emin olun normal 308den daha farklı davranır. Burda gti için daha eğlenceli olsun diye arkaya daha az müdahale eden bir esp programlaması yapmışlar hepsi bu. Bu testte aşırı bir önden kayma ya da spin olmadığı sürece arabalara kötü diyemezsin.

• Sasirmadik. GTI sadece makyajdan ibaret. 77 km nedir ya

eğlenceli mi?güvenlikten bahsediyoruz eğlenceden değil..308, golf dan daha iyi yol tutuyor..
    Normal golf(1.0tsi) de çuvallamıştı yanlış aklımda kalmadı ise.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmtıl kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ben gold çuvallamış diyecek bir durum olmadığını söylüyorum. Ben de bi Peugeot kullanıcısıyım, 308i de golfü de sürdüm. 308ün daha iyii yol tutması diğer araçların çuvalladığını göstermez. Fanatiklik yapmaya gerek yok. Civic type r, golf gti, focus rs gibii araçların da dönebildiği hız 78-80 civarı. Hakeza mercedes amg gt r 81 km ile dönebiliyor. Bunlar da 308 den kötü mü yol tutuyor?

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Ben bu sitedeki tüm c sınıfı araçların testini izledim, sürdüm de ve çuvalladıklarını düşünmüyorum. Yapılan testlerin işinize gelen kısmına bakıyorsunuz sadece. Neden çuvalladı diyorsunuz anlamıyorum.

• Bal gibi çuvallamış nesini savunuyorsunuz.
  • bu peugeot çıldırmış ruhsuz golfü övmeyi bırakın ayrıca
  • Bence durum şu. Peugeot daha yüksek hızla dönmeyi başarıyorsa bile çok fazla yaylanıyor. Bu da oradaki gibi dümdüz olmayabilecek bi yolda pek iyi sonuçlanmayabilir. Güven verme açısıından Golfün daha iyi olduğunu ama sürücüsünün sınırlarını bilmesi gerektiğini düşünüyorum ( ki ülkemizdeki vw kullanıcıları bunu bilmiyorlar )
    Ayrıca yol tutuş böyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mmg02

Arabaların esp programlarıyla alakalı bir şey bu, 308 gti çıksa emin olun normal 308den daha farklı davranır. Burda gti için daha eğlenceli olsun diye arkaya daha az müdahale eden bir esp programlaması yapmışlar hepsi bu. Bu testte aşırı bir önden kayma ya da spin olmadığı sürece arabalara kötü diyemezsin.
    buyrun golf genel anlamda eğlenceli sanırım...

Yalana kılıf mı yok.

Edit:DHTÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 1 Mayıs 2018; 19:21:20 >

• GTi konusunda peugeot çok iyi bir marka. Bu yüzden bu konuda sadece vw değil ( veya vw aşıklarının ) kimsenin onları beğenmeme hakkı yok.
  • Siz okuduğunuzu anlayamıyorsunuz sanırım. Peugeot 308in daha iyi yol tutması golfü veya Meganı kötü bir araba mı yapar. Yani sizin değiminizlen çuvallamış mı sayılır? Ya da şöyle sorayım siz bu arabaları hayatınızda kullandınız mı? Ben zaten bir çok araç örneği verdim. Diyorum ki bunların hepsi belli seviyenin üstünde araçlar zaten. Burda bir çok parametre var ve siz gelmiş rakama bakıp yargılıyorsunuz. O zaman bana neden diğer hot hatchlerin veya Mercedesin 308den daha kötü sonuç elde ettiğini açıklayın.

• 73 le yaptığına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmg02

Siz okuduğunuzu anlayamıyorsunuz sanırım. Peugeot 308in daha iyi yol tutması golfü veya Meganı kötü bir araba mı yapar. Yani sizin değiminizlen çuvallamış mı sayılır? Ya da şöyle sorayım siz bu arabaları hayatınızda kullandınız mı? Ben zaten bir çok araç örneği verdim. Diyorum ki bunların hepsi belli seviyenin üstünde araçlar zaten. Burda bir çok parametre var ve siz gelmiş rakama bakıp yargılıyorsunuz. O zaman bana neden diğer hot hatchlerin veya Mercedesin 308den daha kötü sonuç elde ettiğini açıklayın.
    Yol tutuş konusunda en kötülerden biridir golf ve evet yol tutuş konusunda sportif bir karakter beklenen gti çuvallamış olur!

Buraya videolarını attığım 3 aracı da defalarca kullandım hali hazırda 1.5 ay önce 308 aldım.

Rakama bakıp yargılayacağım tabi ki siz neye göre yotumluyorsunuz yol tutuşu,farlarına bakarak mı? Kaldı ki bizzat sürerken 308 ve m4 daha iyi yol tutuyor bunu hissediyorsunuz eğer sürdüyseniz

Bana salınım,amortisör demeyin lütfen. Bu bahane değil,sonuçtur. Yol tutuş bir bütünün sonucu ve o sonucu rakama bakarak anlarsınız eğer bileğiniz varsa,burada 82 dönüp siz sürünce 60 ile takla açmaz korkmayın.

Peugeot markasının yeni kasa araçları sınıfındaki en iyi yol tutan araçlar arasında bunu diğer firmalar düşünsün. Sınıf

Ağırlık

Boyut

Bunlar gibi 100 tane sebep yazarım size.

Ayrıca ben okuduğumu anlıyorum gayet,siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz ya da altını doldurmadan sallıyorsunuz.

• Değerli konu sahibi, sıkı bir ve Faso’yu olduğunu kanıtlayan bu arkadaşa mantık dolu cevaplar versen de bir işe yaramayacak. Bu markanın meraklıları 2 hava yastıklı arabaya 100 bin liradan fazla para vermeyi dahi savunuyorlar. Bırak kendi haline bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh artik... birde gti olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.