Şimdi Ara

Volkswagen, elektrikli sedan modeli ID.7'nin üretimine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grubun MEB platformu üzerine inşa edilen yeni Volkswagen ID.7; ID.3, ID.4, ID.5, ID.6 (Çin'e özel) ve ID.Buzz'ın ardından markanın altıncı elektrikli aracı olarak karşımıza çıkıyor. ID.7 ayrıca, markanın 2026'ya kadar satışa sunmayı planladığı 10 yeni elektrikli araçtan bir tanesi. Volkswagen, ID.7'nin yanı sıra fiyatı 25 bin euronun altında olan bir giriş seviye model ve yeni bir kompakt elektrikli SUV tanıtmayı planlıyor.

ID.7 ilk olarak Pro isimli versiyonuyla piyasaya sürülecek. Bu versiyon, 82 kWsa kapasiteye sahip batarya paketiyle 615 km'ye kadar sürüş menzili sunacak. Daha sonra satışa sunulacak olan Pro S versiyonu ise 91 kWsa'lik bataryasıyla 700 km'ye kadar menzil vadediyor. Her iki versiyonda da 210 kW/286 PS güç üreten elektrik motoru mevcut. ID.7'nin hızlı şarj kapasitesi de Pro S versiyonla 200 kW'a kadar çıkıyor.

Ayrıca Bkz.Yenilenen Voyah Free, hibrit versiyonuyla Çin'de satışa çıktı

Bilindiği üzere Volkswagen Passat'ın sedan versiyonu artık üretilmiyor. Elektrikli araç dünyasında Passat'ın yerini ID.7 dolduracak. Yeni Volkswagen ID.7; Avrupa, Çin ve Kuzey Amerika pazarlarında satışa sunulacak. Otomobilin Türkiye'ye gelişi 2024 yılını bulacak. Volkswagen ID.7'nin tüm detaylarını linkteki haberimizi okuyarak inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Kendileri de biliyorlar dizayn fok balığı gibi, sadece ızgarayı açık bırakmışlar fotoğrafta :D

• Bence iç tasarım çok yavan ve ortadaki ekran sanki yer bulamamışlar da dur şuraya koyalım gitsin demişler gibi duruyor. Hele o stop - tampon arasındaki çıkıntı facia.

Çinli araçlar bile tasarım işini büyük ölçüde geliştirdi. VW bu tasarımları ne zaman düzeltecek merak ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem552 -- 22 Ağustos 2023; 10:40:33 >
  • arkası taigo gibi kötü olmuş

• tasarımı çok iyi

• Tasarımını hiç beğenmedim. Mevcut Passat güzel ama bu nedir aga?

• Aynen bu yüzden kendilerini kurtarmak umuduyla XPENG in %5 lik hissesini alarak platform aldılar. Bu biz bu işi beceremiyoruz lütfen bize yardım edin demek
  • 55 bin euro olacakmış. 3 milyon civarı olur bizde
  • erdem552 kullanıcısına yanıt

doğrusunu yapmışlar. devir rekabet devri. tesla ve çinliler ile rekabetin tek yolu mantıklı, kullanışlı sade ve kaliteli otomobil üretmek.

• İçi Tesla çakması olmuş . Dışı bence de çok çirkin . Çinliler bile ne tasarımlar yapıyor . Vw yapa yapa bu çirkin aracı mi yapmış gerçekten!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt
    Bakış açısı. Size göre doğru tasarım anlayışı olabilir tabiki. O yüzden lafa bence diye başladım. Bana göre hiçbir albenisi yok...

• ahmetgntp A kullanıcısına yanıt

Aşiretler için fazla pahalı bir araç olur

• Yıllarca uğraş jilet gibi araba üret. Hb arabanın, sedan arabanın altın oranını oluştur. Şimdi gel bu balon tipli araçları üret.

• Elektrik daha benim için fazla erken o nedenle b9 variantı bekliyorum. Hele 1.5 ve 4 çeker gelirse ne güzel olur be…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japon ve Korelilerden sonra Çinliler bunları lokum niyetine yiyecekler

• I.D serisinin 7. aracı ama Türkiye'de satılıyor mu ben bilmiyorum. Kaç sene oldu yollarda Tesla gördüm bir tane I.D görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 24 Ağustos 2023; 18:38:35 >
  • O ekran nedir abi. Ganyan bayilerinin duvarinda asili duran tv gibi.

• Beğenmedim

• Volkswagen şuna bi TDI+DSG, arkasına da bi PASSAT yazsa arkasına yaslanıp iyi ekmek yer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.