Şimdi Ara

Volkswagen'den Türkiye'ye 2025'e kadar Passat sözü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Şimdilerde passat çılgınlığı azaldığı için fiyatlar değişmiş olabilir, ama bir kaç sene önce özellikle 2. elde baya yarışıyordu. Ben de şaşırıyordum yani mercedes'in tırnağı olamayacak passat bu fiyatlara ne alaka diye. Hala daha yakın sayılır. Mesela 400 bine bu passat https://www.otokocikinciel.com/ikinci-el-volkswagen/passat/dizel/16-tdi-bmt-105-hp-highline-tiptdsg-21000124607 460 bine bu mercedes C 200 D. Yani 400 ü veren 60 daha verip bence mercedes alsın.

ben 2. elden bahsetmiyorum, 2. elde c serisi daha fazla değer kaybediyor ve bu sebeple makas kapanıyor ancak sıfır fiyatlar arasında çok fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

2025 te kurtuluyoruz. sahne insignia, 508 ve mondeo nun

2025'te passat sedan bitiyorsa mondeo, 508 vs kalır mı sence?  

• Ülkesini seven vw den grubundan araç almamalıdır. Açık açık pkknın anasını laciverte boyadığınız için ülkenize fabrika kurmadık diye konuşuyordu geçenlerde vw ceosu.

• dugers kullanıcısına yanıt

Peugeot, Renault, Citroen'de Fransızların. Bunları da almamak lazım. Egea iyidir işte. Al full paket, otomatik rahatına bak :) Çok sağlam istiyorum para bol diyorsan İsveç-Çin üretimi Volvo al. Tank gibi araba. Mazda, Nissan, Honda ile Japon'lardan takılınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Arkadaşlar şunu net anlamamız lazım adamlar öyle alelade geçici bir siyasi gerginlikten değil, bizim ülkemizin direk parçalanmasına sebep olabilecek, hendek savaşları dönemindeki gibi işi tehlikeli bir iç kargaşaya kadar götürebilecek, bunlar olmasa dahi 2015 yılındaki gibi şehirlerimizin ortasında bombalar patlatabilecek bir TERÖR örgütüne operasyon yaptık diye siyaset baskısı sebebiyle yatırım yapmaktan vazgeçtiler.

İnsanın izzetine dokunur buna rağmen gidip VW'ye para verip araç almak. Ben bizim insanımızı anlamıyorum. Yahu bir sürü marka var, gidin onları alın, bari adamlar bir tepki görsün. Utanmadan bir de "üzülmeyin ya size Passat üretecez keh keh keh" diye açıklama yapıyor.

Birde dalga geçiyor ,diyor ki : tamam üretim duracak ama size gram yatırım yine yok ama cari açık için nerdeyse sadece size sattığımız sedanları ,hadi iyilik yapalım arada üretip size bir iki yollarız demiş.

Bu saatten sonra , pkk fe tö gibi terör örgütlerine yardım yapan , gemimize korsan baskın yapan , teröristleri ezince de siyasi sebeplerden fabrikadan vazgeçtik diyenden araba alan kişi müslümanlığını ve milliyetçiliğini sorgulasın

• 20 tlye elektrikli ile depoyu dolduracak avrupalılar,
    biz 300 tlye passat deposu dolduracağız.

abd nin araplara büyük hacimli motorları itelediği gibi, benzinli/dizel arabaları avrupa türkiyeye iteleyecek.

• Ww Türkiye’ye passat sözü vermiş çok duygulandım😞

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haber utanç verici bir haberdir.
  • Ben Almanya'da yaşamiş biri olarak Passat'tan utanmak diye birşey kabul etmiyorum
    Almanlar SW seviyor, iş arkadasim bana sevincle aldigi station BMW 3 gösteriyordu, guzelim arabayi steyşın almış bana gösteriyo bir de.

Ben de dedim "Hayırdır tabut işlerine mi giriyorsun? "

Bu güldü falan bozuldu, "pratik" diyor.

SW arabada bana göre tabut taşınır adamlar Mercedes'i tabut model aliyor.

Ben tabii ki sedan sevebilirim çünkü otomobilin ruhu sedan , otomobil dedigin sedandir, en güzel araclar sedan yalan mi? En iyi kullanişli , yakışıklı yol tutan araçlar sedan.

Süper spor tabir edilen araçları ayri koyuyorum tabii ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de VW satışlarının %80’i kapı kapanma sesinin tok olmasıdır açık ve net.
    Bayiye gidin, 10 müşteriden 8’i ilk iş kapıyı açıp kapatıyor 2-3 kez.
  • JanKlod kullanıcısına yanıt
    Passat'ı yerinden edecek araba yok...

• KeremVhdt kullanıcısına yanıt
    Gidip de dandik honda pejo mu alalım :D

• Cebinde 500 bini olanlar konuşsun . Passat bey diyeceksiniz bundan sonra.

En büyük pazar biziz. Bizde de 500bini verecek babayigitler gittikçe azalıyor. Adamlar neden devam etsin üretime?

• en büyük pazar payı doğu ve güneydoğu da :D

• Bizim insanımız alır hemşerim daha özellikleri yeni keşfedilmeye araçlara yeni yeni paketlenmeye başladığı oysa ben bu özellikleri 2015 ten beri aracımda yaşıyorum gemde Fiat marka ön yargı ile yaklaşılan Fiat

• Ali bey ve diğer hiçkimse şanzıman probleminden bahsetmiyorlar.

Gelecek 1,2 senede VW markası yerlerde olucak kanısındayım.Bu işi fark edenler,benim gibi,VW ve o şansımanı kullanan araçlardan uzak duracaktır.

• Gerek yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ali bey ve diğer hiçkimse şanzıman probleminden bahsetmiyorlar.

Gelecek 1,2 senede VW markası yerlerde olucak kanısındayım.Bu işi fark edenler,benim gibi,VW ve o şansımanı kullanan araçlardan uzak duracaktır.
    10 senedir vw satış temsilcileri, o sorun eskiden vardı. Yeni modellerde yok artık deyip satıyorlar dsg yi. Test eden de şanzimanin hızına ve konforuna kanıp yutuyor zokayı. 10 yıldır bu yalan devam ediyor. Bundan sonra neden devam etmesin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Toplum olarak hiçbir zaman bir bilince ulaşamayacağız sanırım. Siyasi sebeplerleden dolayı fabrikalarını açmaktan vazgeçtiler ama bizim Toplumumuz WW den vazgeçmiyor. Fiyatların saçmalaması ve bu sebeplerden ötürü Biraz Boykot edin be kardeşim.

Siyasi sebepleri de hatırlayalım. Türkiye'nin Afrin'e operasyon yapıp pkk devleti hayallerini suya düşürmesiydi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.