Şimdi Ara

volkan demirel sonrası harun tekin ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkan gitti harun geldi diye her seferinde şükrediyorum. Konuyu açan boşa açmış oldu. Berke geçsin kaleye volkan geçmesin. Zaten seneye 1. Kaleci harun. 2. Kaleci Berke olacak. Boşa muhabbet çevirmeyin. Volkan bitik bir kaleci artık. Fenerde iş yapmaz. Hala kalecilik yapmak isterse Anadolu kulüplerine gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi ve cok gecikmeli bir hamle oldu.Harun sonrası da Berke devam...
  • 5 yıl aradan sonra ilk defa bizim kalede gerçek bir kaleci gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Volkan gitti harun geldi diye her seferinde şükrediyorum. Konuyu açan boşa açmış oldu. Berke geçsin kaleye volkan geçmesin. Zaten seneye 1. Kaleci harun. 2. Kaleci Berke olacak. Boşa muhabbet çevirmeyin. Volkan bitik bir kaleci artık. Fenerde iş yapmaz. Hala kalecilik yapmak isterse Anadolu kulüplerine gitsin.
    içi boş yazdıklarının. fb bu şekilde futbolcu harcadığı sürece, başarıdan yoksun belki tutarsa misali ligde amcak sahte kovalamacalar yapar. kameni nasıl balon ise yeni gelen de öyle. yatırım yapmayı ya da iyi bir kaleci veya futbolcu almayı bir tek yeni gelen ekip biliyor demeye geitiriyorsun. sana ancak bu forumda bana birinin dediği gibi hade ordan diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

5 yıl aradan sonra ilk defa bizim kalede gerçek bir kaleci gördüm.
    senin kaleciyi yesinler.. ilk golde pozisyon hatası var. kalenin neresinde durduğunu bilmiyor.
  • Harun rezalet REZALET

• senin elinde volkan denen bir kaleci var. bu adamı kovmadan, satmadan, emekli etmeden niye oynatmazsın hayret birşey ya. bak adam akıllı olsa 5. golü yemiştik. nerede duracağını bilmeyen bir kaleci çok gol yer. şu takımın ölüsü ilk üçe oynar. bu c&c ikilisinden bir cacık olmaz. lucescu' dan bir cacık olmaz. çekirge misali bir zıplar iki zıplar. ondan sonra
  • Ne bekliyordunuz bu adamdan ki? 30 yasina gelmis oynadigi en iyi takim les Bursaspor’du.

Insallah kesilir de yerine Berke oynar. Gencecik cocugu aldiniz, elinizde daha iyisi de yokken oynasa bari.

• uAslAnkara kullanıcısına yanıt
    berke altınordu'da erce kardeşleri kesemiyordu daha, fener için çok genç.
  • fenerbahçede kaleci antrenörü olsa formayı volkana verirdi. ama fenerbahçe' de kimin borusu ötüyor belli değil. valla benim içime sinmiyor. c&c ikilisi için diyeceğim en son nokta: "içimizdeki truva atları" daha da ötesi yok. bunu ali koç da enin de sonunda görecek.
  • Millet volkana takmış durumda. Volkan günah keçisi seçildi ama sorun kalecide olmadığı çıktı ortaya iyi bir defans ile volkan veya Harun farketmeyecek gibi. Volkan yaptığı basit hatalar olmasa kaleyi erken devretmez idi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harun yerden gelen her topu yiyor, havadan geleni belki kurtarıyor, Volkan’da son senelerde hiç iyi değil.Karius, Muslera gibi tartışılmayacak bir kaleci gelmeli

• volkan’a zamanında çok cephe aldım oraya gitmiyoruz beylerden dolayı. ama sonra gönlümüzü aldı. dün tribünlere giderek yine delikanlılığını göstermiş.

kaleciliği zaten harun’dan fersah fersah üstün. seneye veya ertesi sene kaleci antrenörü olarak kalmalı ve berke ve arkadaşlarına tecrübelerini aktarmalı.

• kime elimize atsak kurutuyoruz. messi gelse iki aya futbolu bırakır.
  • karius,muslera nın önünde reyes/neus gibi iki stoper olsun görürüm onları

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Yani bu pozisyona laf söyleyen insanın futbol bilgisini sorgularım ben. Harun'un dün yediği 3 golün 2si kurtarabilecek toplar hatası var ama bu pozisyonda adam iyi niyetiyle sıkıştırılan topçudan pas almak için boşa çıkıyor. Gayet iyi ve yerinde bir hamle.
  • Gereksiz transfer berki niye aldın

3 tane kalecin var en çok parayı harcadığın yer sadece 1 i oynayacak

Bıraksaydınız çocuğu bir sene daha Altınordu’da da bu sene oynasaydı kiralayasınız oraya

Alıp 3. Kaleci yaptınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 1 Ekim 2018; 22:51:48 >
  • Kameni de çöptü, Harun da çöp...

Volkan iyi kaleci. Harun oynayacağına Berke oynasın. Yoksa Volkan oynasın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.