Şimdi Ara

Voidu’dan GTA V’e Dev İndirim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun Steam versiyonu olsa bile Rockstar hesabınızla giriş yapıp oynamanız gerekiyor. Şifrenizi falan unutursanız Steam'deki oyun da çöpe gitmiş oluyor haliyle.
    Çok kasmayın Steam olsun diye.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • arkadaş alsan ne olucak multiplayerı o kadarda iyi dğil
  • Selam
    Arkadaşlar Steam desteği dediğiniz nedir.? Yeni aynı oyun değil mi? Mesela gta5 in tr yaması var. O yama buradan dijital aldığım oyunda çalışmaz mı? Steam dan almanın ne kadar farkı oluyor. Gta5 alacağım steamda 100 tl küsur. Şimdi bu çıkınca muallakta kaldım. Teşekkürler.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Steam'den alırsanız Steam'in avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin yedekleme/geri yükleme, oyunun sürekli kütüphanenizde bulunması gibi. Onun dışında bir farkı yok diye biliyorum.
  • Steamda oyun eski fiyatına dönmüş 179 tl vatana millete hayırlı olsun.

• Acelesi yok, 7 TL'ye düşene kadar beklenir. Gerçi daha GTA 4 bile oynamadım xD

• quote:

Orjinalden alıntı: patren

steamde 60 tl ye satanlar var

60 tl ye bul havada kaparım.

• Valla çıktığı günden beri bir kere bile oynamadım. Fiyatı ne zaman adam ederler o zaman alır oynarım.

• < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyunu bu kampanya ile alıp gönderilen indirme linklerinde sıkıntı yaşayan var mı? rockstar sitesinden hiçbirşey inmiyor. sayfa hatası veriyor hep

• ben aldım oyunu hemen indirdim bir sıkıntı yaşamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: niceman

ben aldım oyunu hemen indirdim bir sıkıntı yaşamadım

Selam
    Bende az önce oyunu aldım ama inmiyor. Açılan sayfada win için indir diyorum download manager çıkıyor, start diyorum yarım saat oldu downloading diyor ama indirme falan başlamadı. Açılan sayfanın win için indir kısmının altında başka bir bölümde ise 31 tane part var. Partları mı tek tek indiriyoruz yoksa download managerden mi otomatik indiriyor anlamadım. İlk part a tıklayınca da sayfa hata veriyor. Siz nasıl yaptınız.

• quote:

Orjinalden alıntı: strathmorea

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: niceman

ben aldım oyunu hemen indirdim bir sıkıntı yaşamadım</blockquote>

Selam
    Bende az önce oyunu aldım ama inmiyor. Açılan sayfada win için indir diyorum download manager çıkıyor, start diyorum yarım saat oldu downloading diyor ama indirme falan başlamadı. Açılan sayfanın win için indir kısmının altında başka bir bölümde ise 31 tane part var. Partları mı tek tek indiriyoruz yoksa download managerden mi otomatik indiriyor anlamadım. İlk part a tıklayınca da sayfa hata veriyor. Siz nasıl yaptınız.

Kendi soruma cvp vereyim :) dns ayarlarını değiştirmiştim. Dns ayarlarıyla oynanmışsa inmiyor. Eski haline getirip tekrar denedim şimdi iniyor.

• Steam de olsa bu indirim kacirmazdim anlamadigim indirdigimiz zaman onlinesi felan olcakmi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım oyunu voidudan, tüm partları indirdim, kurdum. Lakin kurulumdan sonra gtav kapak resmi çıkıyor kısayola çift tıklayınca ve orayı geçmiyor. ctrl+shift+esc ile görev yöneticisini açıyorum, sonlandırıyorum bu sefer de social club ekranı geliyor. O da bekliyor bekliyor ardından hata verip bir link gösteriyor. Oyun ineli neredeyse 12 saat oldu ama hala oynayamadım ve bir çözüm de bulamadım. Nette olan hemen her şeyi denedim fakat ne çare. İndirip yükleyebilen ya da bu sorunların benzerini yaşayıp atlatan varsa yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.