Şimdi Ara

VODOFONE SÜPERNET YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bu yaz tatile şehir dışına çıkıcam ve 2 aylığına internet arıyorum vodofone süpernet internet kampanyasına baktım çok güzel geldi aylık 49TL 16mps ye kadar limitsiz internet fırsatı sunuyor , ben bu internet kampanyasını değerlendirip almak istiyorum fakat birkaçtane aklıma takılan konu var benim bu kampanyadan yararlanmam için illa vodofonlu olmak zorundamıyım , istediğim zaman bu interneti sonlandırabilirmiyim , modem hazır olarak mı veriliyor kurulum falan yapılıyormu ? kaç günde aktifleşir gidip 49 tl yi verip modemi alıp kullanmaya başlıyabilirmiyim yani ? pc başında cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.....

• nadir45354 N kullanıcısına yanıt
    O fiyat 24 ay taahhüt vermeniz halinde geçerli. Taahhütsüz fiyatı 88 lira civarı birşey, ayrıca 40 lira civarı da aktivasyon ücreti alınır.
  • yani bana 2 aylık bir internet almam kaç paraya patlar ?
    modem falan herşey dahil .
  • 2 ay için çok pahalıya patlar tavsiye avea jet felan alman 100 liraya felan patlar modemi birlikte 6 gb veriyor galiba her gb başına 5 tl alıyor.Turkcell , Vodafone güzel paketleri var.
  • Beyler link falan atarmısınız o kampanyalarla ilgili galiba o vınn jet falanda çok pahali oluyor 12 ay sözü vermeden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.