Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.347
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyo kullanıcısına yanıt
    Hattınız açıldıysa mesajla bildiriyorlar
    Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın hat açıldıysa kullanıcı adı ve sifrenizi isteyin

Filbox hizmeti ile beraber aldıysanız veya modem talep ettiyseniz cihazlar elinize ulaşmadan hizmetimiz başlatılmıyor önceki mesajlarda aynı sorunları yaşayan arkadaşlar vardı
    Son durum nedir bilgim yok

• AristocraticaL* kullanıcısına yanıt
    Taahhüt 24 ay böyle birşey yok

• Açıldımi bilmiyorum .MH aradım kul adı şifre öğrendim ama bağlantı yok.Benim Dsmart smile adsl yi taşıma yaptırdım. Smile vardı bişey yaptılar internet gitti .vodafone kul adı şifre cep telf na gelince açılacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Taahhüt 24 ay böyle birşey yok

Hocam arkadaş 12 ay oluyor diye söylemiş. Bende bir ümit aslını sorayım dedim. Teşekkürler cevabınız için.
  • Arkadaslar bugun kullanici adim ve sifrem mesaj olarak geldi ancak dsl isigi yanmiyor modemde. Mh aradim bizde dsl isiginiz yaniyor gozukuyor dedi modeminiz arizali dedi ancak baska yerde denedim modemi sorun yok orda yandi dsl. Eve ilk kez net baglattim bina yeni 1.5 yillik daha binada net kullanan var. Daha once benzer sorun yasayan oldumu? Ne yapmak lazim yardimci olacak biri varmi?

• -Antonio- - kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoş geldin. Aynı sorun fiber olarak yşıyorum ankastreye uzatılan iki kabloyu direk bağladım yine sinyal yok. Tt gelecek gidecek kablo yenile dicek ama sen yapsan bile sonuç değişmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: player2974

Aramıza hoş geldin. Aynı sorun fiber olarak yşıyorum ankastreye uzatılan iki kabloyu direk bağladım yine sinyal yok. Tt gelecek gidecek kablo yenile dicek ama sen yapsan bile sonuç değişmeyecek

Cozum ne hocam?

Valla ben bekliyorum hala yarın tt müdürlüğe gidicem 1 hafta olcak nerdeyse sinyal yok

• quote:

Valla ben bekliyorum hala yarın tt müdürlüğe gidicem 1 hafta olcak nerdeyse sinyal yok

Hocam dsl isigi modem kurulumundan sonrami yaniyor yoksa modem kurulumu yapilmadan yanmasimi gerekiyor?

Nadir kurulumdan sonra da yanabilir bu modemden kaybaklanır. Ama bende direk hat yok dediği için kurulumda yapılmıyor. Anlastreye sinyal felmediği için kablo kontrolü yapılcak bakalım yarım tt ye gidip yalvarıcam inş çözerler

• Arkadaşlar daha önce sordum ama gözden kaçtı galiba, bu pakete uygun bi modem önerebilecek olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proph -- 2 Mart 2016; 0:46:42 >
  • quote:

Nadir kurulumdan sonra da yanabilir bu modemden kaybaklanır. Ama bende direk hat yok dediği için kurulumda yapılmıyor. Anlastreye sinyal felmediği için kablo kontrolü yapılcak bakalım yarım tt ye gidip yalvarıcam inş çözerler

Modem kurulumu yapabiliyorum ancak ne yaptıysam dsl isigi yanmadi bi türlü 3 tane kablo degistirdim sonuc yine ayni

• AristocraticaL* kullanıcısına yanıt
    Ben bir yerden okumadım geçen gün bizim binanın altına bu tür işlerle uğraşan bi bayi açıldı ttnet ve vodafone aboneliği de yapıyor ordaki elemana sordum sözleşme nasıl hız nasıl gibi şeyler o söylemişti böyle bir şey yoksa neden söylesin onuda bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proph kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir adsl modem olur elinizde varsa kullanabilirsiniz

Yeni alicaksaniz bütçe söyleyin yardımcı olmaya çalışalım

Bina girişindeki telefon kutusunda size ayrılan kabloyu dairenize gelen kabloya bagladiniz mi

• quote:

Bina girişindeki telefon kutusunda size ayrılan kabloyu dairenize gelen kabloya bagladiniz mi

Hocam telekom geldi bina girisindeki kutudan biseyler yapti bir arkadasta evin icindeki telefon prizine biseyler takip bir islem yapti ama bunun haricinde benim yapmam gereken birsey varmi? Dediginiz baglanti nedir nasil yapilir bilmiyorum telefoncu filanmi cagirmam lazim dediginiz baglanyi icin beni yonlendirirseniz sevinirim.

Daireye gelen kabloyu bağlamışlar muhtemelen bir arkadaş aşağıdan bir arkadaş daireden test ederek kablo bağlantısını yapmışlar tahminimce

Bana gelen Telekom görevlisi bina girişindeki kutuda kablonuzu hazırladım daireye gelen kablonuzu tespit edip bağlantınızı yapın dedi
    Telefon kutusuna baktım iki ucu açık kablo hazırlamış üstüne de ismimi yazmış
    Daireye gelen kabloyu bulup bagladim hizmet almaya başladım

Bolgenizde bakan Telekom nasıl çalışıyor bilmiyorum belki de hattınıza kontrol etti bağlantınızı yapmamış da olabilir
    Belki de port bağlantısı yapılmamıştır

Ben başvuru yaptıktan iki gün sonra hizmet almaya başladım sizin neden bu kadar uzun sürüyor anlam veremedim

Modeminizde dsl Işığı yanmiyorsa hattınıza hizmet verilmemiştir
    Musteri hizmetlerini arayıp söyleyin port bağlantısı yapılmamış

Modem de dsl Işığı yanması için telefon tablosunun bağlı olması yeterli hatta dsl sinyali var ise modem üzerindeki dsl ışığı yanar ama internete girmez ISS nin verdiği kullanıcı adi ve şifreyi modem arayüzüne kaydettikten sonra internete girebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 2 Mart 2016; 14:24:47 >

• quote:

Herhangi bir adsl modem olur elinizde varsa kullanabilirsiniz

Yeni alicaksaniz bütçe söyleyin yardımcı olmaya çalışalım

Hocam ne kadar bütçe ayırmalıyım bilmiyorum da f/p ürünü olursa iyi olur, marka olarak zyxel iyi diye biliyorum, çekim gücü iyi olsun, aman aman bi özelliğe gerek yok ,teşekkürler cevap için

• bugun itibari ile 49.90 lik paket icin anlastim. hattimin 9 mbit alabilecegini soylediler. evimde net olmadigi icin komsunun modeminden hat degerlerini aldim. yorumlayabilir misiniz acaba?
    Bu mesaja eklenen görseller:

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.