Şimdi Ara

VodafoneNet kimlik bilgileri gönderimi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 ay oluyor VodafoneNet'e başvuralı, merkezlerini arayıp başvurumu yaptıktan sonra gönderilecek sözleşmeleri beklemeye başladım. Sözleşmeler gecikmeli de olsa geldi, doldurduk, kimlik fotokopisini de ekledik ve gönderimi yaptık. Ardından araya bayram girdi falan filan, bende başvuru yaptığımı unuttum öyle diyeyim. İnternetsizliğe de alışmıştım :D Neyse, bugün arandım Vodafone'un +90 850 259 0542 numarası tarafından, kimlik fotokopimin onlara ulaşmadığını ve 0546 900 8544 numaraya tekrar fotoğrafını çekip göndermemi rica ettiler. Şimdi sorum şudur, bu numaralar gerçekten Vodafone'a mı ait? Kendilerine Whatsapp'tan sordum zaten siz Vodafone musunuz diye, iyi de dolandırıcı falansa evet diyecek zaten, sizlerden de bilgisi olan vardır diye fikir almaya geldim. Yardımcı olur musunuz?

Edit: Sorun çözüldü, boşu boşuna evhamlanmışım. Tez kellem vurula İyi günler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctor_bey -- 24 Eylül 2016; 11:51:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bir bayiye girip basvurmak zor mu bu tarz seylerle ugrasiyorsunuz

• Zor değil, kampanyalarla ilgili bilgi almak için aramıştım o sırada direkt telefondan başvuru yaptım, ikisi de aynı yerde değerlendiriliyor zaten, biri daha uzun diğeri kısa sürecek, benimde acelem yok, problem?

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Zor değil, kampanyalarla ilgili bilgi almak için aramıştım o sırada direkt telefondan başvuru yaptım, ikisi de aynı yerde değerlendiriliyor zaten, biri daha uzun diğeri kısa sürecek, benimde acelem yok, problem?

problem yok hocam
  • Teşekkürler :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.