Şimdi Ara

Vodafonedan kurtulmak istiyorum tarife önerir misiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben demiştim kıskançlık yapıp bimcell i faturalı tarife çıkartmak gibi fikre sokacaklar ki ucuz birşey kalmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerkezköy de Vodafone a ağır küfürler ediliyor. Görünürde hat çekiyor ama internet kağnı arabası. Fiber altyapı ihalesini de Vodafone aldı ve bir çok yere bağladı ama kullananlar hep şikayetçi

• Bimcell kullanıyorum memnunum. 42 tl ye 20 gb internet ve 10 gb a varan hediyeleriyle bedavadan biraz pahalı. Ses kaliteside gayet iyi kopma falanda olmuyo şehir efsanesi bunlar. Turkcell çok kalite derler ama gel görki bizim sokakta çekmiyo. Şehir merkezi birde dağda bi yerdede değiliz.

• Bilmeyen yoktur herhalde, 3 operatörüde kullanıyorum. İdareten hizmet için TT ve Vodafone tercih edilebilir. Gerçek anlamda müşteri hizmetlerin tut, uygulamasına ve servislerine varana kadar Turkcell açıkara tokatlar. Çekim/hız olayına pek girmiyorum bile. İstisnalar dışında açıkara liderdir. Pahalımı pahalı, iyi olan hangi ürün ucuz olmuşkim

3-5 lira fazla olsun, 3-5GB az olsun Turkcell olsun derim.

• Turkcell'e geç. Tarife farketmez. İnternetin çeker.

• Bölgende ne çekiyor ise onu kullan. Ama sen çok seyahat yapıyorsan çok geziyorsan Turkcell.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen oyle

• Turkcell tabi ki. 15 GB 62 TL bir tarife aldık dün bir arkadaşa. Rahat rahat kullan.

• Seçenekler sunuyorum ve bu iki seçenekden başkasına gitme bence.

Bol Cigolayt ve Ucuzluk

Kalite ve Biraz Pahalılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 24 Nisan 2021; 18:27:48 >
  • geçen gün babamın vodafone tarifesini 35 tl lik bir pakete 4 gb devreden tarifesine taşımıştık, android uygulamasında 54 tl den tahhaütsüz fiyatını yansıtmışlar faturaya, bir de 10 liraya vodafone tv ek paket almıştık totalde 35+10 45 tl + 3.11 telsiz kullanım ücreti yansıtacaklarına 67 tl fatura çıktı... neresi mantıklı bu oparötörün? bir de müşteri hizmetleri ile konuşup sormuştuk üstüne bu fatura neden böyle diye, cevap bir dahaki ay görünecekmiş bak sen! yersen...

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Kesinlikle müşteri hizmetleri konuşması, diksiyonu bile farklı . Şehiriçi TT sıkıntı yaratmaz. Ama Vodafone yıllardır sistem sorunları, sim kart kaynaklı şarj sorunu, bir ton sistem,hata ne ararsanız var . TT kendini geliştirdi fakat elbette bir Turkcell değil. Turkcell liderdir tartışmasız.

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Allah aşkına şu vodafone denen operatöre geçmeyin inanın TT den hiç bir şekilde çekim kalitesi önde değil. Keza internet hızları TT ye göre kağnı gibi. Ya TT ya Turkcell.

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt

Hocam prime expert 10 GB tarifesine online başvuru yaptık, nasılsa bizi taahütsüz fiyattan aboneliği devam ettirmişler bizde bu gün başvurumuzu yaptık yarın müşteri hizmetleri bizi arayıp onayımızı alır

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.