Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numara tasimada vodafone faturasiz hatdinizda 1tl bonus bakiye yüklenmektedir .
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    Arayan soran olmadı. Ben aradım faturasıza geçmek istiyorum diye. Talep oluşturdum dört gün önce, bugün aradılar.
    6gb+1000dk+1000sms 29 Tl olarak faturasıza geçmemem karşılığında akıl küpü ultura tarifesi adında taahhütsüz olarak tanımladılar. Zorlasam indirim olurdu fakat yoldaydım uzatmadım. Taahhüt olmadığı için sorun yok. Yinede Vodafone'a güvenesim gelmiyor :) Bakalım önümüzdeki ay faturayı göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikes -- 27 Mart 2018; 11:23:13 >
  • LE0NARD kullanıcısına yanıt
    Peki bu 1 TL bir kere mi yükleniyor ? yoksa her ay 1 TL hediye mi yüklenecek ? vodafone'un sitesinde bununla ilgili bir şey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 8 8 1 s o n s u z

şu an en için en uygun ve elle tutulur tarife bu diye biliyorum. 22tl 600dk 3gb 1000sms, daha iyisini bilen vat mi faturasiz bu arada. gecmek isteyenler icin adi mega 3gb.

İnternet isteyenler için;

750 Dk. 8 GB(4 sabah 4 akşam) İnternet 5000 sms
    29 TL
  • ekmek arası sakız kullanıcısına yanıt
    sabah aksam muhabbeti goz boyama hocam, adam gibi normal yap parayi versinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 8 8 1 s o n s u z

sabah aksam muhabbeti goz boyama hocam, adam gibi normal yap parayi versinler

esasında ben de genel olarak memnun değilim. tarifelerden falan hadi neyse de oldukça merkezi bir yerde hat bir anda kopabiliyor; hat kopmasa internet kopuyor. acayip.
  • ikes İ kullanıcısına yanıt
    6gb tüm gün mü yoksa 3 gece 3 gündüz mü hocam
  • Ya bu Vodafone Karakartal'a aboneyim. 5 TL ödüyorum hiç maç bileti çekilişi filan yapmıyor eskiden yapıyordu. Bilen var mu acaba? Sırf onun için Vodafone'da devam ediyorum. Eğer çekiliş filan olmayacaksa Turk Telekom'a geçeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netfriend

Peki bu 1 TL bir kere mi yükleniyor ? yoksa her ay 1 TL hediye mi yüklenecek ? vodafone'un sitesinde bununla ilgili bir şey bulamadım.

İlk taşıma yaptıgınızda 1tl bir defa yüklenir.
  • Taahütünüz biterken vodafone müş. hizm. arayıp vodafone tempo ile görüşmek istediğinizi ve uzun taahhütlü paket istediğinizi söyleyin.Tempo arayıp indirimli tarifeler sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dusundurucu

6gb tüm gün mü yoksa 3 gece 3 gündüz mü hocam

Özellikle sordum aynı soruyu.. Dedim ben takip edemem yok geceydi yok gündüzdü.
    Gece gündüz sınırlamasının olmadığını söylediler. Tarifeye geçiş henüz tamamlanmadı onuda söyleyeyim. Önümüzdeki fatura döneminde başlayacak.
  • Selamlar arkadaşlar. Az önce ekranıma şu vodefone un sürekli otomatik ekrana düşürdüğü mesajlardan geldi. Faturasız 2 GB internet + 1000 DK + 1000 SMS 19 TL size özel teklif diye. Şimdi açtığımda telefonu kayboldu. Acaba arasam bu tarifeye geçebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Selamlar arkadaşlar. Az önce ekranıma şu vodefone un sürekli otomatik ekrana düşürdüğü mesajlardan geldi. Faturasız 2 GB internet + 1000 DK + 1000 SMS 19 TL size özel teklif diye. Şimdi açtığımda telefonu kayboldu. Acaba arasam bu tarifeye geçebilir miyim ?

Çok güzel kampanyaymış tam benlik. Bunun kodunu bulmak lazım.

bu anlık mesajlar vodafone yanımda uygulamasında iken mi çıkıyor yoksa başka şeylerle uğraşırken her zaman çıkabiliyor mu?
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 defa çıktı kaçırdım ya yine düşecek mi bilmiyorum muşteri hizmetlerini aradım buradan yollayamıyoruz dedi.
  • 8 yada 10 gb kampanyalı faturalı tarife be var ya

Ben Red abonesiyim bir avantajını göremedim olsa da olur olmasa da

• interneti çok olan ( 4GB ve üzeri) 20-25 tl arası en uygun paket hangisi ?
  • quote:

Selamlar arkadaşlar. Az önce ekranıma şu vodefone un sürekli otomatik ekrana düşürdüğü mesajlardan geldi. Faturasız 2 GB internet + 1000 DK + 1000 SMS 19 TL size özel teklif diye. Şimdi açtığımda telefonu kayboldu. Acaba arasam bu tarifeye geçebilir miyim ?

Ilgi tarifeye teklif sms reklami alan aboneler yanitlayarak geciyor veya sms gonderek oluyor.
    Sms ile gecmek icin KI AVANTAJ yazip 7000 deneyebilirsiniz olmaz ise 21 tl KIMINI yazip 7000 e ayni tarife icerikleri.
  • Vodafone otomatik ekrana gelen kampanya.

6gb + 750 dk+ 1000 sms 32 tl.

İlk 2 ay 1 er gb hediye.

3+3 gb şeklinde mi belirtmemiş. Kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: LE0NARD

quote:

Ilgi tarifeye teklif sms reklami alan aboneler yanitlayarak geciyor veya sms gonderek oluyor.
    Sms ile gecmek icin KI AVANTAJ yazip 7000 deneyebilirsiniz olmaz ise 21 tl KIMINI yazip 7000 e ayni tarife icerikleri.

Alıntıları Göster
    Bunu deneyen var mı?

• Konuştuğunca İnternet Ekstra tarifesine özel teklif ile geçtim.
    6 GB+750 DK+1000 SMS faturasız.
    Ayrıca hazirana kadar geçerli 2 gb hediye.

Ancak konuştuğuncan kısmını anlamadım. Vodafone sitesinde Konuştuğunca İnternet small xlarge filan var ekstra yok
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.