Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben efsane 18e geçirdim bakiye yokken sonra tekrar bittikcedolan1gb a geçtim yedi 19tl yüklenince aktif olacak diyor.
    1 ay daha kullanılabilir gibi bakiye yükleyince sorun olursa yazarım.
  • evet bakiye yükledim 3 aralık bitiş diyor yemiş.
    efsane18e geçirince 1 gb hediye etti oda duruyor.
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    6kasımda otomatık 22olur gibime gelıyor 5 kasımda falan yukleyeceksenız sorun olmaz.

bu arada dun ya2gb yazdım 20tl idi 23 olucakmıs
  • evet bende 2 hat var biri 4ünde biri 9unda o yüzden gir çık yaptım.
    ya2gb 23 olacaksa esprisi kalmaz.
    konuyu açan güncelelsin ana mesajı millet aldanmasın.
    gavatlar 15tl yüklemeyi de kaldırmış.
  • Herhalde başka tarife hakkında konuşuyorsunuz ama MEGA Yeni de 6 Kasım'dan itibaren 22 lira olarak zamlandı. Var mı bundan bir kaçış yolu peki?
  • furkani kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bende de oldu vodafone gecirdi bize galiba ama ben bu vodafone yapacagimi bilirim.En kisa surede yolun acik olsun vodafone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Gençler;
    Yengeniz benden önce Vodafone'ye taahhüt verince şubata kadar benim pakete kaldık..
    Sonuç: Her yone 5000 dakika bitiyor.
    Yardım istediğim nokta: Yeni vodafone hat alsam vodafone sınırsız yada 3000-4000 sadece vodafone ile konuşacağım başka hiç bişeyi olmayan bi tarife öneriniz olursa süper olur. Teşekkürler.

Yardım edecek kimse yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

beyler ben efsane 18e geçirdim bakiye yokken sonra tekrar bittikcedolan1gb a geçtim yedi 19tl yüklenince aktif olacak diyor.

Aynısını bende yaptım ve oldu, eyw

Edit: Yanımdadan bakınca üstte 2gb, altta 1gb yazıyor, ilginç

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

Edit2: Degerli abonemiz, Bittikce Dolan Midi kapsaminda, 13.12.2017 tarihine kadar yurt ici kullanabileceginiz Heryone 750 DK, Heryone 1000 SMS, 2GB Internet Kullanimi hesabiniza 19 TL karsiliginda yuklenmistir. Tarifenizde kalan haklarinizi sorgulamak icin OZET yazip 7000e ucretsiz SMS gonderebilir, tarifenizdeki internet azalinca 10TL'ye yeniden doldurmak icin DOLDUR 1GB yazip 7000e ucretsz gonderebilirsiniz. B003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 13 Kasım 2017; 11:38:0 >

• Arkadaşlar şu an Türk Telekom müşterisiyim taahhudum bitti. Vodafone geçmek istiyorum. 1000 dk sms çok önemli değil 3 4 GB net olan bir tarife önerebilir misiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Arkadaşlar şu an Türk Telekom müşterisiyim taahhudum bitti. Vodafone geçmek istiyorum. 1000 dk sms çok önemli değil 3 4 GB net olan bir tarife önerebilir misiniz? Teşekkürler.

25 liraya 1000dk 1000sms 3+3gb internet olan tarife 25 lira ve faturalı. Ama bekleyin 2018ün ilk günlerinde geçin 1 yıl boyunca telsiz kullanım ücretinden muaf olursunuz.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Hocam o tarife için 29 lira oldu diyorlar. Ve 24 yaşa kadar biri lazımmış

• Bugün 26 yaşındaki bir arkadaşım faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla geçti 25 liraya hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

quote:

beyler ben efsane 18e geçirdim bakiye yokken sonra tekrar bittikcedolan1gb a geçtim yedi 19tl yüklenince aktif olacak diyor.

Edit2: Degerli abonemiz, Bittikce Dolan Midi kapsaminda, 13.12.2017 tarihine kadar yurt ici kullanabileceginiz Heryone 750 DK, Heryone 1000 SMS, 2GB Internet Kullanimi hesabiniza 19 TL karsiliginda yuklenmistir. Tarifenizde kalan haklarinizi sorgulamak icin OZET yazip 7000e ucretsiz SMS gonderebilir, tarifenizdeki internet azalinca 10TL'ye yeniden doldurmak icin DOLDUR 1GB yazip 7000e ucretsz gonderebilirsiniz. B003

öyle 1gb yazıyor kodda ama 2gblık tarife.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Bugün 26 yaşındaki bir arkadaşım faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla geçti 25 liraya hocam

Düşüneceğm hocam. Peki bu telsiz kullanım ücretindeki muaf olayı nedir? yılbaşından sonra geçince almıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Bugün 26 yaşındaki bir arkadaşım faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla geçti 25 liraya hocam

Düşüneceğm hocam. Peki bu telsiz kullanım ücretindeki muaf olayı nedir? yılbaşından sonra geçince almıyorlar mı?

Hangi operatöre geçerseniz geçin bulunduğunuz yıl telsiz kullanım ücreti ödemesiniz. Yani bugün geçseniz 2017 yılında olduğumuz için sadece Aralık ayındaki ücretten muaf olursunuz. 2018 ocakta geçerseniz bu sefer 2018 yılı boyunca ücretten muaf olursunuz. Cümleye başlarken söylediğim gibi bu tüm operatörler için geçerli bir kuraldır.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

quote:

Hocam bu tarifeye gecmek için nereye ne mesaj atiyoruz

• anto0707 A kullanıcısına yanıt
    BITTIKCEDOLAN1GB -> 7000 göndermeniz yeterli olucaktır.
  • 1TL1GB artık çalışmıyor.
    HEDIYEGB de artık çalışmıyor.
  • Merhaba arkadaşlar,

Az önce 444 0 542 no'lu numaradan arandım faturasız mega3gb tarifemi faturalıya çevirmek istediler, sundukları teklif 2000 dk 1000 sms 10 gb internet + sosyal medya üstüne basa basa sordum instagram vb. dahilmi diye evet dediler 45+1.65 TL tarzında bir fiyat verdiler kabul ettim, böyle bir teklif alan oldumu çünki internetimin çoğunu instagram yiyor aylık 15-20 gb çok cazip geldi.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.