Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
9
Favori
55.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birisi sizinle kafa bulmuş ya da bilgi sahibi olmadığı bir konuda ahkam kesmiş. 3 ay beklemenize gerek yok. İsterseniz 1 gün sonra bile numaranızı tekrardan tasıyabilirsiniz. 3 ay olayı sadece hat ilk alındıgında var. Yeni hat aldığınız zaman 3 ay taşıma yapamıyorsunuz.

Ama şöyle birşey önereyim size; Turkcell'e dönecekseniz Turkcell tarafından yeni müşteri sayılmanız ve yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilmeniz için 31 gün beklemenizi öneriyorum. (Yani son 31 gün Turkcell kullanmıyor olmanız lazım). Böylece daha iyi bir tarifeden daha uygun fiyata yararlanırsınız. Turk Telekom'a gececekseniz eğer hiç beklemenize gerek yok zaten.
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Bunu diyen numara tasima icin gittigim bayii.Umarim dediginiz gibidir de aksama tasirim numarami.
  • Hocam merhaba Vodafone red 20 tarifesine geçmek istiyorum. Biraz araştırdım engelli raporu olanlara indirim oluyormuş tip 1 diyabet şeker hastasıyım alabileceğim en uygun fiyat nedir? Yeni hat alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Ben red10 a gectim spotify verilmedi hocam?

Nasıl alabiliirm bilginiz var mı

• mrtozer06 M kullanıcısına yanıt
    Red 15: 51,30₺

Red 20: 62,70₺

• maske187 M kullanıcısına yanıt
    Ailede Vodafone faturalı var ise onun üzerinden indirim alarak 63 liraya alabilirsiniz. Yok ise 70 liraya 17 GB internet olanı tanımlayabilirim

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Spotify verilmiyor şuanda sadece Spotify kullanırsanız internetinizden yemiyor

• Merhaba
    Cihaz kampanyasıyla üye olduğum 12 GB lık Red 4.5g Large paketim var. Cihat ödemem biteceği için artık paketlerde indirim sağlayabileceğim şu an için paketime 100₺ ödüyorum.
    Babamada benim üzerimden red tarifesi almıştık.

Şimdi sorularım?

1-) Babamda şu saatten sonra bana aile indirende katkı sağlayabilir mi?

2-) Yeni paket öneriniz ne olur ? Red 10 taahhütlü alıp yetmezse Red15 e çıkabilir miyim?

3-)Bu pass olayında internetten harcamıyor diye bir yavaşlık olur mu?

4-) Birde şu anki paketimde spotfy üyeliği vardı ücretsiz bu yeni tarifelerde ücretsiz devam ediyor mu üyeliğim?

şimdiden çok teşekkür ederim
    5-) Düşler klübü nedir ayrıca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeManCI78 -- 14 Ekim 2017; 15:40:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

Red 15: 51,30₺

Red 20: 62,70₺

Cevap için teşekkürler hocam başvuruyu nasıl yapıyoruz özel mesaj atamıyorum iletişim kurabileceğim bir platform varmı skype telefon gibi?

• mrtozer06 M kullanıcısına yanıt
    %40 ve üzeri engelli raporunuz ile Vodafone bayisine gidip Red 15 veya Red 20 tarifesine düşler kulübü kampanyasından faydalanarak geçmek istiyorum diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

%40 ve üzeri engelli raporunuz ile Vodafone bayisine gidip Red 15 veya Red 20 tarifesine düşler kulübü kampanyasından faydalanarak geçmek istiyorum diyorsunuz.

Tamamdır teşekkürler hocam aile içinden birisi en ucuz ne kadara alabilir?

• Arkadaşlar selam,

Red 15 pass tarifesine geçtim 63 TL 15 GB düşmeyen uygulamalar vs.

Şimdi hat aktif oldu

Kalan kullanimlarina girdim 1gb dan düşüyor anlamadım

Şimdi benim kalan kullanımım 15gb neden görünmüyor???

• blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Sonuç ne oldu?
  • Bende deneme amaçlı lifecellê geçtim ama ııh. Bip üzerinden görüşme mümkünsüz. Red 15'e geri taşıdım.
  • Arkadaşlar merhaba. Dün itibariyle 10 senelik Turkcell hattımı Vodafone red20 pass paketine taşıdım. Ancak şöyle bir sorunum var. Pass paketimdeki uygulamalar sınırsız olmasına rağmen internetimden yiyor. Defalarca test ettim. Wifi'ı kapadım ve spotifydan müzik dinledim, instagramda gezindim. sonra tekrar wifi açıp kontrol ettiğimde 80 mb gitmişti. Böyle defalarca test yaptım. Hiç gitmemesi gereken yerde 200 mb gitti (twitterdan uzun video izledim) Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? Pass paketlerim mevcut gözüküyor. Eyvallah reklam ya da başka site yönlendirmesi olursa internet yer ama asla öyle bir durum olmadı ve test sürecinde başka uygulama açmadım bile..
  • Hocam hiç uğraşmayın arayın bence mt yi konuşun, ayrıntılı şekilde anlatın vardır belki bir püf noktası

• Bu sabah müşteri temsilcisi ile konuştum. Sorun gözükmüyor diyor, detaylı inceleme ancak ayın 21'inden sonra fatura kesilince yapılabilir diyor. Bu şekilde data kullanımları gözüküyormuş. Ayrıca evet eskiden böyle bir sorun vardı ancak düzeltildi diye de eklediler ancak bana güven vermedi. Sabah hücresel veriyi açtım, evden işe gittim ve yol boyunca sadece spotify'dan müzik dinledim. Şirkete geldiğimde 80mb'ın üzerinde düşmüştü. Başka hiçbir şey yapmadım çünkü wifi bağlanır bağlanmaz hücresel'i kapattım. Hiç gitmemesi gerekiyordu. Defalarca kez denedim. Fatura çıkınca ne değişecek? Bir sorun görünmüyor başka yerden kullanım yapmışsınız diyecekler. Şuanda cayma bedelim 7 lira gibi gözüküyor. Ayın 21'inde faturam çıkınca bu bedel değişir mi ne kadar olur? Pass özellikleri çalışmıyorsa vodafone'da kalmam en azından kaliteli operatör kullanırım. bknz. Turkcell

• Konu ile ilgili bir video çektim;

• quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Konu ile ilgili bir video çektim;

hocam bendede red 10 var pass var sözüm ona ama bendende gidiyor maalesef bugun turkcell numara tasıma için basvuru yaptım sarj zaten cabası sömürüyo resmen tt bile bundan iyi valla

• Arkadaşlar benim Red pass 15,

Benimki düşmüyor facebook instagram youtube den video izliyorum, Spotify kullanmıyorum ama radyo programlarını dinliyorum gitmiyor.

Bence mt ile görüşün.

Bu arada video için mutlaka video yazıp sanırım 3636 ya msj atıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.