Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
9
Favori
55.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet aldım, hatta anlık tarife bile değiştiriyorum 30 gün beklemeden.

Red 10 - 39,90 TL
    Red 15 - 51,30 TL
    Red 20 - 62,70 TL

Edit : %40 Raporum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 11 Eylül 2017; 8:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Red'lerin fiyatları her bayide bu şekilde değil, diğerleri olabilir.

Merhaba. Esimle beraber 10 gblik red 10 tarifesine Turkcellden hat tasiyarak gecmek istiyoruz.

1) Aile indirimini hic karistirmadan Kargo yoluyla sizden talep etsek bu paketlere ne kadara gecebiliriz?

2) Kardesim red olmayan faturali vodafonelu. Bayiden o bana referans olsa red10 u kac liraya alabiliyorum? Boyle olursa bende esime referans olabilir miyim hemen?

3) lokasyonumuzda cekme sorunu yasarsak ya da ilerde tumuyle cikmak istersek sadece yararlandigimiz indirimi mi geri oduyoruz yoksa 1 yillik taahutun tamamini mi?

Tesekkurler simdiden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tramp.life kullanıcısına yanıt
    1.) 55 liraya 11 GB - 1000dk - 1000sms Red 10 Pass tarifesine geçersiniz.

2.) 59 olan paketi aile indirimi ile 49 liraya 10 GB - 1000dk - 1000sms Red 10 Pass tarifesine geçersiniz. Siz de eşinize referans olabilirsiniz.

3.) Sadece size yapılan indirim geri alınır. 70 lira taahhütsüz fiyatı 49 liraya alacağınız için 21 TL ay başı indirim sizden geri alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabrina_ -- 11 Eylül 2017; 9:12:1 >
  • quote:

1.) 55 liraya 11 GB - 1000dk - 1000sms Red 10 Pass tarifesine geçersiniz.

2.) 59 olan paketi aile indirimi ile 49 liraya 10 GB - 1000dk - 1000sms Red 10 Pass tarifesine geçersiniz. Siz de eşinize referans olabilirsiniz.

3.) Sadece size yapılan indirim geri alınır. 70 lira taahhütsüz fiyatı 49 liraya alacağınız için 21 TL ay başı indirim sizden geri alınır.

Yordum sizi kusura bakmayin ama, yukarida aile indiriminde referans olan kisi vodafonedan ayrilirsa yararlandigimiz indirimler geri alinir yazmissiniz. Peki bunun tersi gecerli mi? Yani biz ayrilirsakta bize referans olan kisi zarar gorur mu?

Bayiyi ziyaret ettigimde red5, red7 gibi tarife gormedim keza vodafone internet sitesinde de yok satisi bitti mi bunlarin? Devam ediyorsa kac liradan alabilirim?

Bayiden aile indiriminden yararlanabilmek icin kardesimin telefon numarasini soylemem yeterli mi yoksa onunda bayiye gelmesi gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tramp.life -- 11 Eylül 2017; 9:34:47 >
  • Vodafone redlerde eskiden digiturk play aboneliği vardı, hala bulunuyor mu ?

• tramp.life kullanıcısına yanıt
    Siz ayrılırsaniz size referans olan kişi zarar görmez, kaldığı yerden devam eder.

Yeni Red 5 - 7 - 10 - 15 - 20 alımlari Vodafone tarafından kapatıldı. Şuan Pass versiyonları devam ediyor.

Kardeşinizin kimliğini de götürün ne olur ne olmaz. TC ve numaradan yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabrina_ -- 11 Eylül 2017; 13:52:0 >
  • quote:

Siz ayrılırsaniz size referans olan kişi zarar görmez, kaldığı yerden devam eder.

Yeni Red 5 - 7 - 10 - 15 - 20 alımlari Vodafone tarafından kapatıldı. Şuan Pass versiyonları devam ediyor.

Kardeşinizin kimliğini de götürün ne olur ne olmaz. TC ve numaradan yapacaklar.

Sagolun cok faydali bilgiler edindim sayenizde. Bikac hafta bekliyecez gecis icin.

• selamlar ben turkcell kullanmaktayım kasım ayında sözleşmem bitiyor numaramı vodafone red e taşımak istiyorum avantajları nedir milasta yaşıyorum. spotify preminum üyelik veriliyor mu ne kadar süre veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KissOfH3ll

selamlar ben turkcell kullanmaktayım kasım ayında sözleşmem bitiyor numaramı vodafone red e taşımak istiyorum avantajları nedir milasta yaşıyorum. spotify preminum üyelik veriliyor mu ne kadar süre veriliyor.

Daha önceki mesajlarda belirtildi. Premium vermiyor. Sadece Spotify dan dinlediğikleriniz kotanıza yansımıyor.

• Birkaç gün önce akılküpü tarifelerini biriyle Vodafone geçtim. Mesela gelecek ay Red tarifesine geçebilir miyim? imzaladığım taahhüt gereği ceza mı öderim?

• vitoo kullanıcısına yanıt
    542 Müşteri hizmetlerinden işlem yapacaksınız. Red tarifesine geçiş olacak ancak müşteri hizmetlerinin fiyatı (size özel fiyat yok ise) daha yüksek olacaktır.

Yine bir arayıp teyit etmekte fayda var.
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Red 15 Pass 17 GB internet 2000dk 1000 SMS 70 lira ödersiniz. Hattı kargo ile size ulaştırırım. Bulunduğunuz lokasyonda sıkıntı olur ise ilk ay cayma bedeli ödemeden başka operatöre geçebilirsiniz. İlk ay ve son ay cayma bedeli çıkmaz.

Bu tarifeye kaça geçebilirim turkcelldeyim, eşim red 10 tarifesinde

• fasson kullanıcısına yanıt
    Normalde 70 lira. Ancak eşiniz Redli olduğu için 63 liraya alabilirsiniz.

• quote:

Normalde 70 lira. Ancak eşiniz Redli olduğu için 63 liraya alabilirsiniz.

Cevap yazıp ilgileniyorsunuz teşekkür ederim bu tarifeye bayiden mi geçebilirim acaba.

• Merhaba

Yeni Red 20 tarifesindeyim. Yeni pass tarifelerine taahhüt bozmadan para ödemeden geçiş yapabiliyor muyum?
  • KarakayaEmre K kullanıcısına yanıt
    Siz ne kadar ücret ödüyorsunuz mevcut tarifenize.

• fasson kullanıcısına yanıt
    81 lira ödüyorum
  • Sinirsiz internetim olmayaydi yapilacak en mantikli is bu olurdu bence bu sefer guzel bisey yapmislar ama cekim sorunu var bu aralar

• tlgsrcm T kullanıcısına yanıt
    Sınırsız internetinize ne kadar ödüyorsunuz ?

Bir de AKN kaç GB ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.