Şimdi Ara

Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.744
Cevap
80
Favori
244.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana tam 2 aydır 100mb 24 saat çıkıyor.madem fix bu hediye var her pazartesi yükleyin de bari uğraşmayalım
  • vodafone 60 saniye geçerli 10 gb internet verirse şaşırmayın onuda YANIMDA uygulamasına pazartesi girebilirseniz!!!
  • Vodafone sozlesmeme bıttıgı gun tasıyacagım hattımı.. haftalarca izin yok sorunu cektim sonra duzeldi 3 haftadır yine izin yok diyor uygulamada bana bır turlu cozemedıler sıstemı yazıklar olsun
  • 24 Saat geçerli 100MB verdi vay be nasıl harcayacağım ben 100MB 24 Saatte
  • 100 mb verdi ama kullanamiyorum, diger paketimden gidiyor. Gunluk paketin kullanim onceligini sona birakmak nasil bir kafa yapisiysa artik. Kusura bakmasinlar ama ordaki yazilimicilarin hepsini kovsunlar artik biktirdilar, bi halta yaramayan akla mantiga ters ne kadar sey varsa bunlarin eseri.
    Gecen hafta da uygulamaya girilmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 17 Nisan 2017; 16:25:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav bi indiirm çeki aldım işime yaradı başkada değil sınama bileti bekliyorum gelmedi bea

• 24 saat geçerli 250 Mb , 24 saat geçerli Vodafone içi 500 dk konuşma. İkisi de çok zor bir seçim hangisini seçsem acaba

• vodafon yanımda = büyükşehir çöplüğü = irgenç ötesi = fecaat = fosseptik = kanalizasyon = kenef = vodafon yanımdaysa
  • 500 mb int./ 100 dk
  • N11 kodu varsa fazla ücretsiz alabilirim arkadaşlar

• n11 kod lazım banada arkadaşlar
  • N11 kodu çıkıp kullanmayacak olan varsa beklerim p.m

• Yeni güncelleme gelmiş, görsel değişmiş ama yine bekletiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • artık istediğimiz bir gün (turkcellinki gibi) mü sallıyoruz ?
  • eskiden 1 gb 24 saat verirdi 12 saate düşürdü + vodafoneliler ile 250 dakika
  • Her zamanki gibi 24 saat 100 mb

• 100 mb

100 dk

Eskiden hediye ceki felan verirdi 3 haftadir onlar da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 24 Nisan 2017; 2:14:37 >
  • N11 kodu çıkıp kullanmayacak olan varsa beklerim p.m

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Yanımda Uygulaması Tasarımı Değişmiş. Görsellik Katmışlar. Güzel Bir Şey Verecek Herhalde Dedim.Vodafonlularla 100 Dakika

• Vodafone yanımda uygulamasından kazanabileceğiniz şeyler kişiye göre değişiyor. Her hafta yakın seçenekler geliyor

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.