Şimdi Ara

Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.744
Cevap
80
Favori
244.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler laf ediyosunuz bi şey beğenmiyosunuz da e o zaman bilgilerinizi paylaşıp bu kampanyaya katılmayın. Her işte çakallık var ama bunda da her hafta iyi şey beklenmez. Şimdiye kadar 4-5 kere yemeksepeti 2 kere sinema bileti ıvır zıvır çıktı kafadan 70₺ falan kazanmış oldum. Zaten böyle kampanya olduğu için değil fiyatı güzel olduğu için vodafonedaydım bu da ek sürpriz oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 kod olarak lazım.ücretsiz istemiyorum 2 lira veririm.
  • Vodafone çöp turkcell çöpçü

• beyler buradan çıkan ücretsiz sinema biletinde tüm filmler dahildir diyor. 3d filmlerde gözlükte veriyorlarmı
  • vadafone yanımda uygulamasından kazanılmış, kullanabilcegim sinema bileti kodu arıyorum. 7 TL verebilirim

• Sinema Biletim Var. Bazı Sebeplerden Ötürü Kullanamayacağım. Gönlünüzden Ne Koparsa İsteyen Ulaşabilir. Önce İzleyin Sonra Gönlünüz Olsun:))

• Bugün son geçerli olan sinema kod 1 tl . 2 adet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matematikciadmin -- 2 Nisan 2017; 16:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Turkcell 2 hafta'dır haftalık 4 gb internet veriyor.Bunların sistem çalışmaktan aciz, versede 500 mb veriyor.Almaya tenezzül edilmeyecek çer çöpü doldurmuşlar uygulamaya.

pazartesileri uygulama çalışmamaya başladı zaten, vermemek için direniyorlar. uygulama çalışır ve bedava internet alırsak, herkese pazartesi geçerli verdiği için, millet abanıyor internete ve sonrasında 4g telefonda EDGE ile bağlantı yapıyoruz, kb hızında
  • n11 kod lazım bana da çıkmıyor ne zamandır...
  • Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk
  • yine girilmiyor tabikide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görkem ! -- 3 Nisan 2017; 0:11:59 >
  • Yine girmiyor arkadaşlar

• Hem milletin hattında internet olmasına rağmen cebine uyan internet saçmalığını tanımlayıp beş lira çekerler, hem adam gibi tarife yapmazlar. Şu yazılım çöpünden bahsetmeye gerek bile yok. Ben en iyisi hattımı 10 gb'lık TT tarifesine taşıyayım.

• Girmiyor

• Geçen hafta olduğu gibi gene çalişmiyor.

Mega2gb dan bimcele geçme zamanı geldi. En azından yalancı değil adamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafonenun amacini cozebilen oldu mu? ne bu 2 haftadir ayni sey

• ismiyle alakası yok hiç yanımızda değil ulaşamıyoruz :)
  • Defalarca 500mb den baska bir şey veremeyen vodafonede sayısını hatırlamıyorum kurtuluyorum.Son 5 gün sonra bimcell e geçiş yapıyorum vodafone sana diyecek söz yok

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamaya giriş bile yapmıyor Vodafone, Turkcell diğer hatta bu seferlik 1gb haftalık verdi ama en azından sistemleri çalışıyor.

Böyle rezil, kepaze kampanya görmedim ben.

• Tamam , uçak bileti ya da sinema bileti çıkmayınca insan üzülüyor ancak 4 hafta boyunca 500 mb verse ayda 2 gb yapıyor. Bedava 2 gb.

Bir ücret karşılığında 500 mb veriyorlarmış gibi davranıyorsunuz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.