Şimdi Ara

Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.744
Cevap
80
Favori
244.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukans13524

İsterseniz ben vereyim hocan yemeksepeti kodu

Sağol dostum kullan sen. Ben öylesine sitem ettim.
  • Vodafone un bu dalgası yüzünden Turk Telekom'a geçiyorum.Yeter artık.1 günlük 100 megabayt internet onlara kalsın.(6-7 senedir VF liyim)
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    39 liraya bir yıllık taahhütle TT interneti bol 10 gb tarifesi var. Mega 3gb'dan geçiş yaptım, memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 mb verdi 12den beri mesaj gelmedi ama

• Almayın verdiğini.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    cekim kalitesi nasil hocam birde 4.5g sıkıntısı var mi

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    4.5g'ye geçiş yapmayanlardanım, evime 200 m mesafede baz istasyonu olduğu için hiç sıkıntı yaşamadım ama Düzce'ye ayda bir git-gel yaparım, yolda çekiş kalitesi iyiydi, Düzce'de ise Vodafone'un interneti görmediği yerlerde ben youtube'dan video izleyebiliyordum sıkıntı olmadan.

• Hocam 4.5 g kullanıcam istanbulda cekerde sehir disina cok cikiyorum sikinti olmaz insallah bugun enayi gibi 30 lira yukledim keske erkenden gorseydim simdi gidip konuscam.

• Spotify kalktığı icin red s ten faturasiz bittikce dolan medium a geçtim. 27 liraya 750dk 1000 sms 3gb internet veriyor. 30 TL yuklemeye + 1gb alıyorum birde ust tarifenin internetini hediye ediyor. Toplamda 5gb alıyorum yeterli gelmezse 10 TL 3 gb daha alabiliyorum. Diyeceğim o ki faturali da boşuna fazladan vermeyin.

• Yemeksepeti fazladan olan var mı verebilecek ?
  • turkcell e gelin ben geçtim kafam rahat 35 tl ye 1000 dk 4 gb internet ve 1000 sms alıyorum devretme ve durma var. bide her hafta salla kazandan hediye geliyor 1 yada 2 gb aylık tv+ falan hatta bu ay nisanda 4 g nin senesi diye interneti katladılar 8 gb oldu
  • canakan kullanıcısına yanıt
    devretme derken? detay verirmisin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmadigin bir sonraki aya devrediyor dk internet sms

• quote:

Orijinalden alıntı: miyankizu

Spotify kalktığı icin red s ten faturasiz bittikce dolan medium a geçtim. 27 liraya 750dk 1000 sms 3gb internet veriyor. 30 TL yuklemeye + 1gb alıyorum birde ust tarifenin internetini hediye ediyor. Toplamda 5gb alıyorum yeterli gelmezse 10 TL 3 gb daha alabiliyorum. Diyeceğim o ki faturali da boşuna fazladan vermeyin.

Birde üstüne dk yetmezse 3 tl 250 dk alıyorsun 30 tl ye 1000 dk her yöne + 1000 sms + 5 gb internet üstelik 30 tl 10 numara tarife şimdilik tabiki.
  • Paketimde 2 gb tanimli ve 2 gb coktan doldu ama hala ucret almiyor vodafone. Yardiriyorum resmen

• Bu haftada 100mb

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Faturasizsa hattin otomatik ek 250 mb tanimliyor 5 liraya tl yukleyince 5 lirayi kesiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CwLk

Faturasizsa hattin otomatik ek 250 mb tanimliyor 5 liraya tl yukleyince 5 lirayi kesiyor

Hattım faturasız ama içinde 100 liraya yakın tl yüklü hocam kesse keserdi

• Gelen farklı indirim yok mu ya!

• 100 mb 100 dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahan22 -- 1 Mayıs 2017; 21:31:3 >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.