Şimdi Ara

Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.745
Cevap
80
Favori
244.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: CwLk

Faturasizsa hattin otomatik ek 250 mb tanimliyor 5 liraya tl yukleyince 5 lirayi kesiyor

Hattım faturasız ama içinde 100 liraya yakın tl yüklü hocam kesse keserdi

Birden keserse hak iddia edemezsin ha 😃😃😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 hat denedim, 5 tanesine 100 dk, 100 mb seç seçebilirsen dedi. Kalan bir tanesine fena kıya geçip 500 dk, 500 mb seç artık dedi. Hiçbirini almadım. Daha fazla da hat denemiyorum. Bence kampanya bitmiş. Biten fırsatlara taşınmasını bekliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

turkcell e gelin ben geçtim kafam rahat 35 tl ye 1000 dk 4 gb internet ve 1000 sms alıyorum devretme ve durma var. bide her hafta salla kazandan hediye geliyor 1 yada 2 gb aylık tv+ falan hatta bu ay nisanda 4 g nin senesi diye interneti katladılar 8 gb oldu

Benim de son fatura kaldı, sonra geçicem muhtemelen, 5 lira fazla olsun iyi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

turkcell e gelin ben geçtim kafam rahat 35 tl ye 1000 dk 4 gb internet ve 1000 sms alıyorum devretme ve durma var. bide her hafta salla kazandan hediye geliyor 1 yada 2 gb aylık tv+ falan hatta bu ay nisanda 4 g nin senesi diye interneti katladılar 8 gb oldu

Hocam hangi tarife acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzyCreek

quote:

Hocam hangi tarife acaba

Bende merak ettim hangi tarife??

• OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    turbo akıllı devredne paket avantaj Yıllık abonelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: icolie

6 hat denedim, 5 tanesine 100 dk, 100 mb seç seçebilirsen dedi. Kalan bir tanesine fena kıya geçip 500 dk, 500 mb seç artık dedi. Hiçbirini almadım. Daha fazla da hat denemiyorum. Bence kampanya bitmiş. Biten fırsatlara taşınmasını bekliyorlar.

1 gb verdi bana.

Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk

• son 1 aydır fix 250mb internet. sinema vs gibi cazip hediyeler sona erdi sanırım varmı hiç çıkan ?
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Belki de red lisiniz diyedir bu cömertlik 😋

• 100mb fazlasını hiç görmedim adama 1 gb çıkmış

• Sozinkiler iyiymis bana bazen hic secenek bile sunmuyolar sadece konusma veriyolar geciyolar 😀

• redliyim. Vodafonelularla günlük sınırsız veriyor. E zaten sınırsız konusuyorum dalga mı geçiyonuz..

• Ben bugünü pazartesi sanıyordum hediyeyi al dedim verdi 250mb arkadaşlar türkcellden 1 2 3 4 gb alıyor söylemeye utanıyorum ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

bazı arkadaşlar bu tip olaylarda eziklik yaşıyor cidden. genel tutumları böyle. vodafone'dan wh. jr. kodum var diyemiyorlar. bunu söylerken bile eciş bücüş oluyorlar. starbucks konusuna bak, orada da görürsün böyle kişiler. bizim enişte şehir fırsatı kodu almış 2 sene önce. garsonun beni bir dövmediği kaldı diyor. belki 300 tane kod kullandım. hiçbir zaman böyle bir şeyle karşılaşmadım. ama şehir fırsatı, groupon kodum var derken eziliyor adam. sanki beleş almış gibi.

bizim insanımızda ezik insanı bi tokatlama, iyice bi ezme psikolojisi vardır. o yüzden ücretsiz bir şey kazanan kişi kodum var, eeh, kem küm yapınca, yok kardeş bizde geçmez o deyip sepetliyorlar. karşındaki adamı kararlı görünce de aksine kibarlaşır. genel toplum psikolojisi. sıkıntı yaşayınca kurumsal bir firmaysa arayıp şikayet ediyorum. ben oradaki keko elemanın inisiyatifine değil, markaya güvenip giriyorum o dükkana. o yüzden eziklenen arkadaşlara da önerim budur. rahat olun

Bir önemli uyarı tedarikli olun evet aksilik olabilir...

Yine dik duruşunuzu bozmayın tamam bu sefer ucreti buradan al oteki gelisimde bunu kullanmak istiyorum insiyatifi elinizde olmalı...

birde illa o şekilde almak istiyorsun ve olmadıysa mekandan çıkıp gidecek özgüven...

Olmassa olmaz....Keriz değiliz neticede

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

quote:

Orijinalden alıntı: OzzyCreek

quote:

Hocam hangi tarife acaba

Bende merak ettim hangi tarife??

600dk-1000sms-3gb internetlisine geçtim.28 lira.

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/konfor-avantaj-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• Uygulamanin tek iyi yani telefonun sensorlerini her hafta test ettiriyor.Verdigi oduller ile zaten uygulamayi indirmeyi birakin googleplayde aratmaya bile gerek yok.

• Bayadır girip bakmıyorum bile hediyeler çok tırt
  • BEYLER HER HAFTA SÖYLEDİĞİM GİBİ VODAFONE DAN ADAM OLMAZ.DÜN BAYİLERİNE GİTTİM TAAHHÜTÜM BİTTİ DÜZGÜN PAKET VAR MI DİYE SORAYIM DEDIM ADAM YÜZÜME BAKMADAN ELİME Bİ KAĞIT TUTUŞTURDU BENDE YERE ATTIM TURK TELEKOM BAYIYE GITTIM.SONUNDA GEÇTİM.ELVEDA VODAFONE.BEYAZIT ÖZTÜRKE YEDİRECEĞİN PARALARI AZ MÜŞTERİLERİNE DAĞITSAYDIN KEŞKE.ŞU PAKETE GEÇTİM 4 GÜNE AÇILACAK HATTIM.

Vodafone Yanımda #Sadece pazartesi günlerine özel sürpriz(!): 1 günlük 100 mb ya da 1 günlük 100 dk

ŞU ANKİ VODAFONE HATTIMDA:2 GB İNTERNET 5000 SMS 500 DK KONUŞMA 30 TL idi.

• dün kullandım
    500 mb verdi
    iyidir candır
  • Yellow Claw kullanıcısına yanıt
    Nedir bu tarifenin adı ?
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.