Şimdi Ara

Vodafone Yanımda - Dolapta 60a 30 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
8
Favori
6.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyu göremedim ben açayım dedim. Varsa silsin yönetici arkadaş.

Vodafone Yanımda - Dolapta 60a 30 İndirim

Ben kullandım. Umarım işinize yarar.

Son gün ay sonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 29 Mart 2021; 23:42:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link atan olursa bizde yararlanalım

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone uygulaması yönlendiriyor. Uygulama link paylaşımına izin vermiyor. En azından ben yapamadım. Webden falan girilirse eğer olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Hocam Vodafone uygulaması yönlendiriyor. Uygulama link paylaşımına izin vermiyor. En azından ben yapamadım. Webden falan girilirse eğer olabilir.

geçen bir arkadaş vermişti link öyle almıştım hocam vodafonelu değilim gene link olursa yararlanalım

• Denemek isteyen varsa link

https://ty.gl/vodafone_trendyolikinciel_1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 29 Mart 2021; 23:40:47 >
  • Nasıl ikinci else, baktiklarim hep sifirina yakın fiyatlar. İyi araştırmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Denemek isteyen varsa link

https://ty.gl/vodafone_trendyolikinciel_1903

yeni üyelik açmak mı gerekiyor? yoksa trendyol hesap girişi yapsak dolapa tanımlanıyor mu?

• ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt
    Trendyol uygulaması içindeki dolaba atıyor hocam. Tanımlama yapmıyor linkten girince düşüyor.
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Burdan değil ama öncesinde 2 tane sweat aldım. Jack Jones marka. 40ar liradan. Giyilmemiş. Arastirilirsa gayet güzel şeyler var.

• Baktığım oyuncaklar genelde sıfırına yakın fiyatlarda...

• Üstteki link nasıl kullanılıyor? 60/30.hesaba nasıl tanımlanır bilen var mı?

• Bende de olmadı. Bir ayrıntısı mı var bende niye olmuyor

• yapabilen nasıl yapıyor acaba olmadı bendede Vodafone Yanımda - Dolapta 60a 30 İndirim 

• 1 kez alım yaptım oldu. Evdeki diğer telefondan denedim olmadı. Sanırım hesaplar birbirine karıştı ondan olmadı. Hesap isimleri aynıysa veya kullanılan kart aynıysa olmama gibi durumu olabilir sanki. Yani tahmin sadece. Ama kullanım hakkı sınırsız diyordu Vodafone sayfasında. Bir şeyde hata oluştu ama ne

• Bişi sorucam yanlış anlamayın da ne alıyosunuz dolaptan ?

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Örnek olarak. 1 tane mont aldım. 2 tane swit. 1 tane eşofman altı. Mantıklı olan her alışverişe varım.

Kısaca şöyle açayım.

Bir ürünü sezonunda alırsanız kazık yersiniz. Mesela temiz, bir iki kez kullanılmış mont aldım 200e. Sezonda almış olsam 600 küsur verecektim. Hadi olsun 500. Seneye bıraksam yine kaçarım yok.

Switler 40ar liradan sıfır aldım. Tekine en kotu 100 120 lira verecektim.

Eşofmani da kupon olduğu için aldım.

Gereken şeyleri buradan almak mantıklı kesinlikle. Kupon var. Pazarlık edebilirsin. E güvenli ödeme de var. Daha ne olsun.

• Pi kullanıcısına yanıt
    İkinci el olduğu için benim içime çok sinmiyor galiba 🙃
    İyisini bulmak için araştırmak lazım. Çok kullanılmış var. Az kullanılmış var. Hiç kullanılmamış var. Tercihe kalmış.

Ben bebek bezi ve ıslak mendil tarzı şeyler alıyorum stok yaptım evde ,sonuçta Allah bana da bebeğime de ömür verirse akmaz kokmaz bezde ıslak mendilde kullanırım. Ucuza denk geldikçe alıyorum

• Bende yapamadım.vodafone yanimda ya giriyorum ordan linke tıklayıp dolaba geçiyorum fakat indirim yansımıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.