Şimdi Ara

Vodafone vdsl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu ayin 6sinda internet baglattik 8inde vodafone ekibi geldi ve modemi kurdu ve eleman ttnet e haber vericegini en gec yarina geliceklerini soyledi fakat adresi hem sokak hemde ev numarasini yanlis vermis bu pazartesi sonunda biri okudu adreside duzelttirdim ( veya vodafoneda direk yanlis vermis olabilir) neyse pazartesiden beri bekliyoruz dogru adrese gelmelerini misteri hizmetleride masallah robot gibi kayit aldik aciliyetini belirttik diyip geciyorlar yok mu bu isin bi cozumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet arkadaslae defalarca aramama ragmen surekli kayit aldik en kisa sure icerisinde donucez dediler hatta son aramalarimda diyorumki ttnete bi sorun ne oluyor neden gelmediler - kayit aldik en kisa surede donucez . yetkili biri yokmu kac haftadir ayni seyler - kayit aldik en kisa surede donucez . vs vs sayiyorum - kayit aldik en kisa surede donucez kadin robot gibi ayni seyleri soyleyip afedersiniz basindan cektir ediyor bende iptal ettirdim hic bulasmayin arkadas vodafonea zaten tt altyapisini kullaniyor bi sıkıntıda da kendileri ilgilenmiyor heralde tt ye kayit aliyorlar o işde yaş aha kac haftadir bekledim yazik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.