Şimdi Ara

Vodafone TV (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
3
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yapılan değişiklikle benim gibi paketin yanında verilen hediye olan Red Tv paketi artık tv,box,mibox gibi cihazlarda yayınları açınca ''paketiniz bu cihaz için uygun değildir'' gibisinden bir uyarı veriyor izleyemiyorduk. Küçük bir çözümle bunu çözebiliyorsunuz.Ben, mi stick cihazında yaptım oldu.

1- File Commander uygulamasını marketten indiriyorsunuz.

2- Pc dosya transferi kısmına gelip bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan verilen adrese girip vodafone tv'nin telefona uyumlu olan apk'sını internetten indirip buraya atıyorsunuz.

3- Daha sonra file commander uygulamasından indirmeler kısmından programı kurup açıyorsunuz.

4- Bu şekilde uygulamayı telefondan açmış gibi gösterip izleyebilirsiniz.

• nakarta07 kullanıcısına yanıt

evet ama 480p izlersiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

evet 480p ayrıntısını yazmayı unutmuşum ben kullanmam ama kullanmak isteyen için yazmış olalım teşekkürler hatırlatma için :)

• S Sport kanalı platformdan kaldırıldı mı yahu? S Sport'un web sitesinde Vodafone TV 11.Kanal diyor. Vodafone TV web sitesinde kanal listesinde S Sport'un adı yok nasıl iş bu...

• TMRT kullanıcısına yanıt

Android uygulamada 11. Kanalda kaldırılmadı, şuan izlenebiliyor

• Cihandiyebiri C kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. Bu iyi oldu...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cartoon network kanalıda eklenmiş daha önceden yoktu sanırım bu kanal birde kanal d de geri sarma yok şu an atv gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luis1907fb -- 3 Ekim 2021; 10:28:26 >
  • Uygulamaya girmek için tek kullanımlık kod gelecek bakalım. 48 saattir. Hala bekliyoruz.

• TMRT kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt

Hayır. Gelmiyor. Sadece telefonda hücresel veriyi aktive ederek giriş yapabiliyorum uygulamaya. WiFi bağlantısını açınca veya bilgisayardan kod istediğimde kod hiçbir şekilde gelmiyor telefona. Şikayet kaydı bıraktım bugün. Almışlar. Arayacaklar.

• Vodafone TV Red paketi ile hangi kanallar izlenebiliyor? Uygulamada hiçbir kanal açılmıyor gibi geldi. Müşteri hizmetlerini mi aramam gerekiyor?

• Trise kullanıcısına yanıt
    Full paketi bedava kullanabiliyorsunuz diye hatırlıyorum, değişmediyse tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ssport lar açılmıyor artık bende

• tirabzonli kullanıcısına yanıt

Sizde ki hangi paket ben de full paket var cepten bilgisayardan denedim açılıyor. Ama national geographic kanalları gitmiş herhalde onlar görünmüyor.

• Spor paketi yok mu artık, bilgisi olan var mı?
    İki tane paket gözüküyor: Super ve Full paket.

Sadece sport izleyeceğim, bu ikisinden birini mi almak zorundayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kun0s -- 18 Mart 2022; 1:24:53 >
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt
    Hocam red paketinden izliyorduk ssport u. Şubat ayı itibariyle ücretliye geçmiş. Öyle yazmış biri şikayet var sitesinde
    National Geographic kanalları da uçmuş dediğin gibi
    Yani red paketin bir anlamı kalmamış. Diğer kanallar internette de var zateb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 20 Mart 2022; 12:19:23 >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Evet benim full paket vardı izleyebiliyordum ama paketi iptal ettim baktım izlenmiyor ssport. Ssport+ aldım yıllık zaten başka bişey izlemiyordum burdan arada nat kalabalları falan onlarda gitmiş anlamı yok.

• S sport üyelik yaptırdım, kafa rahat. Uğraştığıma değmez sadece s sport kanalı için rezalet vodafone tv ile. Hiçbir bilgi yok sitesinde. İki paket gözüküyor ama neyin ne olduğu belli değil. Spor paketi yazıyor nette, ama sitesinde öyle bir bilgi yok.

• Ssportlar tümden kalkmış sanki. Sinema kanalları da gitmiş. Vodafone tv yi gözden çıkardılar galiba

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.