Şimdi Ara

Vodafone tarife önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar red 20 kullanıyordum 3 gün sonra taahütüm bitecek şuanki tarifemde 20gb internet 2 bin dakka her yöne sabit vodafone içi sınırsız konuşma ve tüm pass paketleri dahil 82 tl ödüyordum mh aradı teni tarife önerdi şimdikiyle aynı hatta video pass yok içinde 115 tl istiyorlar bir tavsiyeniz varmı TT prime geçip nerrdeyse benzer tarife 65 tl ne yapmak mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Video pass olmadan 115 nasıl isterler yahu? Redli 15 plus 95 tl, içinde videopass yok sadece.

125 TL redli 20 plus var, tüm pass'ler dahil.

Performanstan memnunsan (çekim, hız vs.) hiç istifini bozma. Daha iyi bir indirim için zorla biraz.

TT geçsen en fazla 25GB verir ve pass paketlerini kullananları 25GB kesmez.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten en çok video pass kullanıyorum benim işin gereği arabadayım sürekli telefonu teybe bluethoot ile bağlayıp youtube'dan müzik açıyorum 115 tl az para değil 65 tl ye tt ye geçip 20 gb alıp eğer yetmezse 10-15 tl ye ek gb alıp devam etmek daha ekonomik ve mantıklı görünüyor şuan sadece bekliyorum acaba iyi bir teklif verirmi vodafone diye

• quote:

Orijinalden alıntı: paker

Hocam zaten en çok video pass kullanıyorum benim işin gereği arabadayım sürekli telefonu teybe bluethoot ile bağlayıp youtube'dan müzik açıyorum 115 tl az para değil 65 tl ye tt ye geçip 20 gb alıp eğer yetmezse 10-15 tl ye ek gb alıp devam etmek daha ekonomik ve mantıklı görünüyor şuan sadece bekliyorum acaba iyi bir teklif verirmi vodafone diye
    Red20'yi 85'e kullananlara denk gelmiştim.

Şansını zorla bence, en kötü tt geçersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Red20'yi 85'e kullananlara denk gelmiştim.

Şansını zorla bence, en kötü tt geçersin

Alıntıları Göster
    Şuanda zaten hali hazırda red20 yi 82 tl ye kuşlanıyorum vermiyo tekrar vodafone sanırım tt yolu göründü bize

• quote:

Orijinalden alıntı: paker

Benim gözlemledigim,hem TTelekomda hem Vodafone'de bakıyorlar bir müşteri iyi harcıyor ve memnun. Ona kazık teklif sunuyorlar. Biraz inatçı olacaksın kardeşim.
    Benim ve eşimin hattı 4 yıldır taahhutlu TTelekomda,taahhut biterken numara tasima ile gelenden 10 TL daha fazla fiyat önerdiler. Taşıyacagim o halde dedim,2 kere de mail attım. Sonuç değişmedi. Eşimdeki hattı Vodafone faturasıza taşıdım,3 ay sonra geri taşıyacaktım.Youtube paketi tanımlatmıştım,şimdi eşim diyor youtubeye ve vodafone tvye takılıorum iyiymiş diyor. Ben de buyuk ihtimalle ttelekoma geri taşımayacagim.
    Eğer youtube detayını önemsemezsen,yani kullanmasam olur dersen vodafoneye verdigin paraya göre daha uygun tarifeler kullanirsin TTelekomda. Vodafonenin internet baglantisindan memnunsan TTelekomdan daha memnun kalırsın. Biraz durup musait zamanda da Vodafoneye kampanyalı fiyatla geri taşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Şubat 2019; 22:38:51 >

• P.tesi vodafone'dan ararlar taşıyacağımı söylicem üzerime vodafone'da 6 hat mevcut toplam ödediğimiz 400-500 arası keyifleri bilir TT'a geçeceğim sanırım düzgün bir öneri vermezlerse

• Normalde red musterisini ( ki red 20) kaybetmek istemez ve boyle hatalar yapmazlar. Ayni fiyata hatta uzerine biraz daha ozellik ekleyerek verirlerdi. Yani bana hep oyle yapildi 5 sene boyunca. Baskalarindan da hep aynini duydum. Hatta ayni paket 3-5 indirim yapalim devam edin diyenleride duydum. Enteresan kesinlikle bu parayi vermeyin tt primeyi elinizde koz olarak tutun

• Ben red 10 tarifesiyim 24 ay 48tl ödüyordum 15 gün sonra bittiyor,
    vodafone yanımda uygulaması gene red 10 için ilk 12 ay 50tl sonraki 12 ay 59 tl yazıyor bende acıkcası fiyatı fazla buluyorum
    24 ay 50tl deseler onaylıyacaktım bunların müsteri hizmetlerini arasak ordan bana fiyat teklif edemezlermi
  • Ayın 8 inde REd 15 tarifesini 65 TL ye tanımladılar Red 20 için ise 86 ye tanımlayabiliriz dediler youtube paketi ihtiyacım olmadığı için Red 15 i tanımlattırdım. 0850 252 42 22 i ararsanız burası paketler konusunda yardımcı oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.