Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: semih_izmir , semih_izmir Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.258
Cevap
116
Favori
543.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paket 100mbit 2.4ghz hız ve 5ghz hız resimlerde mevcut

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

• Elektrotek kullanıcısına yanıt
    Single test sonucu 2.4ghz 5ghz testleri

• Tanımlamayla ilgili görünüyor. 2.4 için teldeki kanal sayısı sınırlıyor olabilir.

Meali nedir bunun
  • Kullandığınız cihazların desteklediği kanal sayısı ve/veya frekans seçenekleri sınırlıyor.

Yani fazla almamın nedeni bu mu
  • Kullaınlan cihaz ve ayarları tam bilmeden net bir şey söylemek yanlış olur. Genelde benim karşılaştığım durumlar bu şekilde oluyor. 2.4 bağlanan diğer cıhazları da kontrol etmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZıpZıpZürafa

Sonucu paylaşırsanız herkes öğrenmiş olur

Bugün aradım o numarayı, MH'nin verdiği 410 TL fiyatın aynısı görünüyor dedi. Başka teklif yokmuş. Nasıl iş bu anlamadım.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Taahütünüz ne zaman bitiyor?
  • 20 Haziran'da

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Bugün arayıp iptal birimine bağlanın size teklif sunacaklar
  • Türktelekom internet tarifesine zam gelmiş 1 temmuz itibari ile acaba vodafone’ye de geldi mi?
  • Arkadaşlar selamlar, 10 haziranda taahhütüm bitiyor. Şu an 200 megabitlik bir paket kullanıyorum 170 lira ödüyorum. 2022 senesinde 27 aylık taahhüt yapmıştım ve sonuna geldim. Şu an vodafone yanımda uygulamasında 200 megabite 430 TL devam kampanyası görünüyor. Var mıdır ucuza kapatmanın bir yolu? Ayrıca 500 megabit paket sorduğumda da yok satamıyoruz diyorlar halbuki fiber altyapı sahibiyim nasıl oluyor anlamıyorum.

• Tristan23 kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158701809 Şu linkteki arkadaş çok iddialı.Fiyat farksız bu şekilde devam edebildiğini yöntemini anlatmış.İsterseniz bu taktiği deneyebilirsiniz.Sonucu yazarsanız biz de faydalanmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demiurgos -- 8 Haziran 2024; 18:17:9 >
  • ZıpZıpZürafa Z kullanıcısına yanıt

Ben arkadaşın dediğini uyguladım. Aradım iptal birimine bağlandım onlarda başka yere aktardılar. Sonrasında aynı ücretten 1 sene uzattım. Taahütümün bitmesine 10 gün civarı var. Arkadaşa da teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasin1001 -- 8 Haziran 2024; 18:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasin1001

Ben arkadaşın dediğini uyguladım. Aradım iptal birimine bağlandım onlarda başka yere aktardılar. Sonrasında aynı ücretten 1 sene uzattım. Taahütümün bitmesine 10 gün civarı var. Arkadaşa da teşekkür ederim.

İyiymiş sevindim sizin adınıza.Ben aslında şunu merak ediyorum.Acaba bu blöfü yemeyip “tamam iptal ettik hayırlı olsun” deseler ne olur :-)
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Valla ben iptal etmeyi göze alarak aradım ama pek etmeye niyetleri yok zaten :)

• Arkadaşlar fiber nasıl memnun musunuz? Hangi modemi kuruyor vodafone?
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Ben hiç memnun değilim nokia siyah modem kurulu ilk 1 hafta ping 4 ms civarı stabil bağlantıydı. Ondan sonra iyice berbat oldu geciken bağlantı ping uçtu kablosuz kopmaları muhatap yok. Şimdide önümüzdeki ay taahhüt bitiyor yenileyelim diye zırt pırt arıyorlar. Mevcutta vodafone fiber üzerinden başka hangi firma sağlarsa ona geçeceğim.
  • ilhanrecep İ kullanıcısına yanıt
    Evimde türk telekom fiber alt yapısı var. 1000mbps sadece telekom’da ve vodafonede var. Türknet 100 veriyor. Ne yapacağım bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.