Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akn kalkacak deniyor ama, vodafone'un sitesinde yer alan kampanya sayfasından erişebileceğiniz taahhütnamede akn kaldırılmış, adı gb olmuş. her şey aynen devam ediyor gibi görünüyor. btk bunu yemez ama, daha önce de böyle miydi?

https://www.vodafone.com.tr/Net/pdf/bolbolfibermax_kampanyasi_taahutnamesi.pdf

hiçbir şekilde akn ibaresi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Arkadaşlar iyi günler. Apartmana superonline fiber sistemi kurdu. Bu hafta dairelere çekilecek.

Bir süredir kampanya vs bakıyorum ancak tabii 1 ocak itibari ile hepsi yine değişir.

Superonline 24mb sunarken vodafone 100mb interneti aynı fiyatlara sunuyor.

Şimdi altyapı daha yeni, modem vs zaten kendileri getirecekler. vodafone mu bağlatayım ? 100 mb veya yakın değerler alır mıyım ?

boş ver 100mb laflarını superonline da 24 bağlat daha mı iyi diyorsunuz ?

TV+ da ekstra 15 tl imiş.

Öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
    Bende sizin durumdayken Vodafonedan abonelik yaptım. İlk başlarda biraz sorun oldu birkaç gün internet kesildi. İlk kesilmesinde birisi ankastre kutusundan benim evime gelen kabloyu çıkarmıştı ikinci kesilmesi ise neden olduğu bilmiyorum ama maksimum 3-4 gün sürdü. Büyük ihtimalle bu kesintiler apartman yeni olduğu için meydana geldi. Şuanda 1 senedir sorunsuz kullanıyorum, hız veya ping bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Hoop dakika 1 gol 1.

Akşam kurulum yapıldıktan sonra bir süre hız testi yaptım. Ilk testlerde 100-110 Mbps çıktı ama daha sonra çoğunlukla 24-60 Mbps arası hız verdi. Acayip dalgalanma var hızda. Kablolu kablosuz bağlantı farketmedi.

Az önce de wan ışığı yandığı halde internet kesildi. 1 saat kadar düzelmeyince MH.ni aradım ve henüz aktivasyon gerçekleştirilmediği söylendi. Birkaç saat nasıl kullandım peki? Ilginç bir durum. Aynı şey başına gelen oldu mu acaba?

Umarım aktivasyon yapılınca bu dalgalanma problemi düzelir.
    Aktivasyondan sonra düzelir belki ilk kurulumdan dolayı kısa süreliğine internet verip test etmişlerdir baglantınızı diye düşünüyorum.Sizle aynı durumdayız bende solü iptal ettirip vodafone'a geçiyorum burdan turqoo aracılığıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: GavisconDoubleAction

paylaşamam kusura bakma.

Kaynak yukarda yazıyo adama mesaj gelmiş ekran görüntüsünü koymuş.
    Bayini ara sor.
    o türk telekomun mesajı.
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    Evet bu benim de dikkatimi çekti. Hatta konu açtım bugün bu hususla ilgili. Son günlerde abone alımına kapanan 100 mbps 100 GB ve 100 mbps 50 GB kampanyalarının taahhütnamelerinde muhtemelen bu ifadeler yer alıyordu.

3 ay deneme kampanyasından faydalanmayı düşünüyordum ama modemi geri yollamada veya aboneliğin iptalinde çıkabilecek sorunlarla hiç uğraşasım gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Arkadaşlar iyi günler. Apartmana superonline fiber sistemi kurdu. Bu hafta dairelere çekilecek.

Bir süredir kampanya vs bakıyorum ancak tabii 1 ocak itibari ile hepsi yine değişir.

Superonline 24mb sunarken vodafone 100mb interneti aynı fiyatlara sunuyor.

Şimdi altyapı daha yeni, modem vs zaten kendileri getirecekler. vodafone mu bağlatayım ? 100 mb veya yakın değerler alır mıyım ?

boş ver 100mb laflarını superonline da 24 bağlat daha mı iyi diyorsunuz ?

TV+ da ekstra 15 tl imiş.

Öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
    @burakkosucu vodafone yanında digiturk te veriyor
    https://forum.donanimhaber.com/vodafone-fibermax-ve-digiturk--136188867

• sevdayeli kullanıcısına yanıt
    Hayır, SOL altyapısı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Hayır, SOL altyapısı var.
    Ben de yarın SOL alt yapısında sizin paketi bağlatacağım hocam. Biraz risk alıyorum sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone sapitti suan speedtest sonuclarim ping 102-120 download 2.91mbps--3,15mbps upload 2.53mbps--4.12mbps Mh reset filan atti guya degisen birsey yok en son dedigi sey bir kac saat kullanin degismezse tekrar arayin dedim bumudur cozum cevap suanlik bakalim diyo ya
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Az önce aktivasyon mesajı geldi. Modemi kapatıp açınca internet geldi. Ancak hız yerlerde sürünüyor, 5 Mbps.
    Simetrik 5/5 hız alıyorum

Bugün böyle geçsin bakalım, yarın ne olacak göreceğiz.
  • Öyle olması imkansız hocam düzelir kesin ,ama ne yalan söyliyim bir tedirgin olmadımda değil şimdi :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscan111

Vodafone dan mesaj geldi akn kalkmış hayırlısı olsun.

bu mu telekom mesajı ?
  • Kablosuz hız testi.

• 24 mb hız, artı ev telefonu kaça patlar acaba? Vodafone da

• Vodafone mesajı inanmayan arayıp sorabilir vodafone na neden yalan söyleyelim. Mesaj gönderdiler üst üste 2 mesaj geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Kablosuz hız testi.

50 lik tarife mi
  • bariscan111 B kullanıcısına yanıt
    Taahhütnamenizde AKN'ye dair bir ibare mevcut mu acaba?
  • Burak Bey vasıtasıyla almış olduğum internetimi bağlamak için dün Vodafone'dan ekip geldi. Ancak bağlantıdaki ufak pürüzlerden dolayı modemi bağlayamadılar. Burak Bey'de saolsun bugün işlerinin arasında evime kadar geldi bağlantının tamamlanması ile ilgili yardımcı oldu. Umarım yakın zamanda internetime kavuşabilirim. Forumda birçok insandan çeşitli ürünler / üyelikler vb. aldık ancak sattığı ürünün bu kadar arkasında duran arkadaşa rastlamak zor. Kendisinin izniyle resimlerini de paylaşıyorum, tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Islander -- 18 Aralık 2018; 23:23:27 >

• 18yusuf 1 kullanıcısına yanıt
    Ewet 50 mbit 250 gb akn olan paket 24 ay sabit fiyatlı paket

• Şehit ve gazi ailelerine özel tarife var mıdır? Süperonline fiber kullanıyorum şuan taahhütsüz güzel paket varsa geçebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.