Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.462
Cevap
77
Favori
396.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tableti bilgisayara bağlayamıyorum bunun için program felan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

arkadaslar tableti bilgisayara bağlayamıyorum bunun için program felan varmıdır ?

Zte driver»»» http://www.serhanyildiz.net.tr/?wpdmact=process&did=NC5ob3RsaW5r
    Türkiye romumu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61TS1461

quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

arkadaslar tableti bilgisayara bağlayamıyorum bunun için program felan varmıdır ?

Zte driver»»» http://www.serhanyildiz.net.tr/?wpdmact=process&did=NC5ob3RsaW5r
    Türkiye romumu kullanıyorsunuz?

stock rom kullanıyorum yine olmadı

• bende bu programlar var zte driver yanında onlarıda kuruyorum.

ekleyemedim ama isimleri

MTP_Enhanced ve mtppk12
  • Mrb arkadaşlar ben bu tabletten alacağim haftaya hem 10.1 olsun hem telefon özelligi olsun istedim uygun fiyatli bir bunu buldum son 20-30 sayfayı okudum ama tam bulamadı. Telden de okuduğum için zor oluyor biliyorum belki 200 küsuruncu sayfada vardır bu yüzden özür . Bu tableti 4.1.2 romda telefon olarak kullanabiliyoruz diye duydum doğrumu sadece bu romda kamera problem çıkariyormus herhalde cevaplarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berne15

Mrb arkadaşlar ben bu tabletten alacağim haftaya hem 10.1 olsun hem telefon özelligi olsun istedim uygun fiyatli bir bunu buldum son 20-30 sayfayı okudum ama tam bulamadı. Telden de okuduğum için zor oluyor biliyorum belki 200 küsuruncu sayfada vardır bu yüzden özür . Bu tableti 4.1.2 romda telefon olarak kullanabiliyoruz diye duydum doğrumu sadece bu romda kamera problem çıkariyormus herhalde cevaplarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Doğrudur joestone un cm10 romunda telefon özelliği var.
    Kamera, digiturk play ve tvyo uygulamalarında sorun vardı yanılmıyorsam.
    2.el mi alacaksınız ürünü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ama sıfır sayılir tskler cevabıniz için

• Selam arkadaşlar,

USB şarj ve aktarım kablosu isteyenler benim ile irtibata geçebilirler.
    2 Adet vardır. 20 TL'den verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Netscout

Selam arkadaşlar,

USB şarj ve aktarım kablosu isteyenler benim ile irtibata geçebilirler.
    2 Adet vardır. 20 TL'den verebilirim.

hocam bu kablo ne işe yarıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj kablosu. Adaptör yazmadığına göre sadece kablo. Bilgisayara da bu kablo ile bağlanıyor. He deyince bulmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suivant

Şarj kablosu. Adaptör yazmadığına göre sadece kablo. Bilgisayara da bu kablo ile bağlanıyor. He deyince bulmak çok zor.

Evet doğru yazdınız teşekkür ederim.
  • Tabletin ekran kilidi yanlis girildiginden dolayi google hesap bilgilerini istiyor. Ucak modunda ve kablosuz internete bagli degil. Dogru bilgileri girmeme ragmen yanlis diyor. Format atmak istedigimde android ftm yazisi geliyor ekran karariyor ve sol tarafta ki sarj isigi mavi renkte yanip sonuyor ve baska ekran gelmiyor. Ne yapmaliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Tabletin ekran kilidi yanlis girildiginden dolayi google hesap bilgilerini istiyor. Ucak modunda ve kablosuz internete bagli degil. Dogru bilgileri girmeme ragmen yanlis diyor. Format atmak istedigimde android ftm yazisi geliyor ekran karariyor ve sol tarafta ki sarj isigi mavi renkte yanip sonuyor ve baska ekran gelmiyor. Ne yapmaliyim ?

ben adb üzerinden recovery moda girip atmıştım (adb reboot recovery)
  • Uzun süre geçmiş ama tableti kızıma vereceğim, ekran koruyucu, kılıf ve şarj kablosu nasıl temin edebilirim?
  • Beyler bir yardım edin.
    Buradan Driveri Buldum.

> Sürücü Yazılımını Güncelleştir Dedim.
    > Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarı Tara Dedim
    > Bilgisayarımdaki Aygıt Sürücüler Listesinden Seçmeme İzin Ver Dedim.

> İleri dedim. Yüklendi Yazıcı Çıktı.
    > Önceden "waiting for device" yazılı olan komut işlemini kapattım. Yeniden açtım.
    > cd c:/Android
    > fastboot boot superboot.img yaptım.

Ancak sonuç yine hüsran..

@İrfan
    @61TS1461

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edeb'i Muamma -- 1 Ocak 2014; 11:37:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Edeb'i Muamma

Waiting for device... hatası alanlar.

Waiting for device yazısı yazarken denetim masasından Aygıt yöneticisini açın.
    Sarı ünlem olan Android veya ZTE ikonu olması lazım. Sağ tıklayıp "Sürücü Yazılımını Güncelleştir..." seçeneğini seçin.
    Sürücü yazılımını bilgisayarımda tara.
    Bilgisayarımdaki aygıt sürücleri listesinden seçmeme izin ver
    Çıkan listeden Google Inc. veya ADB Interface olmalı, hangisi varsa seçip,
    Sağ taraftaki seçeneklerden de "Handsent ADB Interface" (ZTE Handset ADB Interface de olabilir) seçeneğini seçin.. driver yüklenecek ve bir sorununuz kalmayacaktır.

Driver yüklenmesine rağmen Device not found hatası alanlar.

Tableti kapatıp açın, Android hata ayıklama modunun açık olduğundan emin olun, kabloyu çıkartıp takın.

Yukarıdaki adımları uygula. Halen olmaz ise XP veya Windows 7 yüklü bir başka bir bilgisayarda dene. Tabletten kaynaklı bir hata değildir, sürücü işi biraz karışık malesef bu tablette.

• ya arkadaşlar çok basit birşey sorcam ben dün tableti konunun ilk mesajındaki "free user" adlı arkadaşın anlattığı gibi jelly bean e yükselttim.. ve yukardaki arkadaşların dediği gibi bende de digitürk play,tvyo,nba game vs gibi programlar açılmıyor bunu nasıl düzeltcez basitçe anlatabilcecek bir arkadaş yok mu allah aşkına.. ama eski haline dönmek istemiyorum jelly bean de kalmak istiyorum..
  • Hafıza kartına atmış olduğunuz 3 adet dosyayı tablete TWRP ile flashlayacaksınız.
    Bunun için de;
    TWRP Mount menüsünden "Mount SDcard"ı seçerek hafıza kartını TWRP'ye tanıtmış oluyorsunuz. (Hafıza kartı tablete takılı olmalıdır.)
    Ardından Install menüsüne girip hafıza kartındaki 3 dosyayı seçmelisiniz.
    3 dosya da teker teker seçilmelidir. Örneğin TWRP'yi seçtikten sonra çıkan ekranda Add More Zips tuşuna tıklayıp, bu sefer de CM10'u seçmelisiniz, tabi Gapps'ı da aynı şekil seçmeniz gerekmektedir.
    3 Dosyayı da düzgün şekilde sırayla seçtiyseniz, Add More Zips'in hemen üstünde "File 3 of max of 10" yazması lazım.
    Eğer bu işlem sırasında bir hata yapmışsanız, Add More Zips'in hemen yanındaki "Clear Queue" butonu ile başa dönebilir, 3 dosyayı düzgünce tekrar seçebilirsiniz
    şu işlemi yapmak istiyorum ama install bölümünde indirdiğim dosyalar görunmuyor

• Tabletlerimizi alalı iki sene oldu. Bu ay sonunda 24. taksitimiz bitiyor. Akabinde "en kısa sürede yazılım güncellemesi vereceğini" bildirerek hepimizi dolandıran Vodafone adlı şirketle aramızda olan sözleşmeyi sonlandırmak için gerekli prosedürü biliyor musunuz? Dolandırıcılık kanında olan birileri 24 aydır her ay ödediğimiz 30 küsür liradan sonra ne fatura keser belli olmaz.
  • Hemen bir vodafone bayisine gidip hattı iptal ettirmek gerekir. Ben öyle yapacağım.
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.