Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.463
Cevap
80
Favori
382.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 656
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 29
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • İrfan (818 mesaj) mikailc78 (336 mesaj) tanercskn (281 mesaj) radonk (229 mesaj) Wargnerm06 (197 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3713 mesaj) Mobil (937 mesaj) Tablet (649 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek
Giriş
    658 Mesaj
    Hemen bir vodafone bayisine gidip hattı iptal ettirmek gerekir. Ben öyle yapacağım.
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Vodafone smarrtab 10 , Ne yaptıysam pc usb üzerinden tableti görmüyor , belkide kablo arızalı.

Kadıköy civarı rom yükleyen bir servis varmı ?
  • Çavuş
    97 Mesaj
    İyi günler. Kılıf almayı düşünüyorum. Hangisi mantıklı ? Bizim tabletin boyutu 257 x 172 x 11,3 mm
    Piranha kılıf - 20 lira http://store.piranha.com.tr/PREMIUM-CASE-10-1-BROWN_532.html

Galaxy Tab 2 P5100 - ekran boyutu 256.6 x 175.3 x 9.7 mm --- Dönerli Kılıf + Film+ Kalem - 35 lira http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/galaxy-tab-2-p5100-donerli-kilif-film-kalem-101378514

ACER A700 ekran boyutu 259 x 175 x 11 mm --- 360 Dönerli Deri Kılıf + 1X Film + Klm - 30 lira http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-acer-a700-360-donerli-deri-kilif-1x-film-klm-148542899/detay

• Çavuş
    59 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bruteforcer

Vodafone smarrtab 10 , Ne yaptıysam pc usb üzerinden tableti görmüyor , belkide kablo arızalı.

Kadıköy civarı rom yükleyen bir servis varmı ?

PM Kutunuza Bakın Lütfen
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 61TS1461

İyi günler. Kılıf almayı düşünüyorum. Hangisi mantıklı ? Bizim tabletin boyutu 257 x 172 x 11,3 mm
    Piranha kılıf - 20 lira http://store.piranha.com.tr/PREMIUM-CASE-10-1-BROWN_532.html

Galaxy Tab 2 P5100 - ekran boyutu 256.6 x 175.3 x 9.7 mm --- Dönerli Kılıf + Film+ Kalem - 35 lira http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/galaxy-tab-2-p5100-donerli-kilif-film-kalem-101378514

ACER A700 ekran boyutu 259 x 175 x 11 mm --- 360 Dönerli Deri Kılıf + 1X Film + Klm - 30 lira http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-acer-a700-360-donerli-deri-kilif-1x-film-klm-148542899/detay

Sizce hangisi olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    arkadaşlar ekran kırıldı. nereden temin edebiliriz? biliyorsunuz zerviste yaptırmak çok pahalı ve gereksiz.araştırdım bulamadım yardım lütfen.
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdaryal

arkadaşlar ekran kırıldı. nereden temin edebiliriz? biliyorsunuz zerviste yaptırmak çok pahalı ve gereksiz.araştırdım bulamadım yardım lütfen.

http://www.xphoneparts.com/china-wholesale-for-zte-v11-lcd-display-touch-screen-digitizer-panel-assembly_p6602.html
  • Çavuş
    72 Mesaj

çok teşekkür ederim arkadaşım.sadece ön dokunmatik ekranı bulmak mümkün değil galiba, öyle daha ucuz olurdu sanırım.
    bu işimi görecek, çok iyi oldu.
    |
    |
    McOrco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Merhabalar,
    Tabletim açılmıyor ve şarja bağladığımda da şarj ışığı yanmıyor,
    30 sn. açma tuşuna basıyorum ama hiç bir tepki vermiyor.
    Nasıl açabileceğim hakkında fikriniz var mı?
  • Yarbay
    2489 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Merhabalar,

Baska bir sarj aleti bulun yakinlarinizda tablettrn olan. Insallah tablet saglamdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2489 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdaryal

çok teşekkür ederim arkadaşım.sadece ön dokunmatik ekranı bulmak mümkün değil galiba, öyle daha ucuz olurdu sanırım.
    bu işimi görecek, çok iyi oldu.

2. El bir arastirin derim. Kargosu oldusu olmadisi risk bence

|
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum, bu cihaz için kamerası çalışan sağlam bir android 4 sürümü yapılamadı!
    anlamıyorum neden kamera problemini çözemiyorlar?
    android sisteminden anlamıyorum ama kendimiz bir şekilde yeni sürüm android işletim sistemini bu cihazda kullanılacak hale getiremezmiyiz? cihaza clash of clans dahi yükleyemiyoruz!
    illa ki zte'nin bu cihaz için android 4 açık kaynak kodlarınımı yayınlaması gerekiyor. başka türlü bir çaresi yokmu bu işin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inventor -- 17 Ocak 2014; 22:49:18 >
  • Teğmen
    201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Inventor

Arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum, bu cihaz için kamerası çalışan sağlam bir android 4 sürümü yapılamadı!
    anlamıyorum neden kamera problemini çözemiyorlar?
    android sisteminden anlamıyorum ama kendimiz bir şekilde yeni sürüm android işletim sistemini bu cihazda kullanılacak hale getiremezmiyiz? cihaza clash of clans dahi yükleyemiyoruz!
    illa ki zte'nin bu cihaz için android 4 açık kaynak kodlarınımı yayınlaması gerekiyor. başka türlü bir çaresi yokmu bu işin?

Evet zte nin kodlarını vermesi gerekiyor. Ne yazık ki zte vermemek konusunda ısrarlı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ersin86

Merhabalar,

Benim tablette şu an aynı durumda bilgisayara taktım USB Driver bölümünü gördü bilgisayar tabletin sanırım kablosunda problem yok şarj aletinde yada tablette bir problem var.

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Tablette macar roomu yuklu....

Google playe hicbir sekilde giremiyorum...

Orjinal room atamiyorum...bulamadigim icin..

Pc tableti gormuyor..tanimiyor..

Bu sorunlardan bir veya bir kacina cozum olabilecek arkadas var mi..

• Binbaşı
    1407 Mesaj
    kaç zaman oldu stabil sorunsuz çalışan rom yok...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj
    arkadaşlar bazı arkadaşların orjinal rom aradığını ve bulamadığını gördüm.tableti aldığımdan beri birkaç program haricinde hiçbir müdahale yapmadım.bir faydası olur mu bu arkadaşlara yardımcı olur mu benim tablet? ne bileyim romunun yedeğini falan mı alıp göndercez?
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

arkadaşlar bazı arkadaşların orjinal rom aradığını ve bulamadığını gördüm.tableti aldığımdan beri birkaç program haricinde hiçbir müdahale yapmadım.bir faydası olur mu bu arkadaşlara yardımcı olur mu benim tablet? ne bileyim romunun yedeğini falan mı alıp göndercez?

Evet abi yaparsan çok süper olur.

• Yüzbaşı
    477 Mesaj
    quote:

quote:

nasıl yapacağız?
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

nasıl yapacağız?

http://www.androidbilgini.com/general-mobile-gm-discovery-clorkworkmod-cwm-kurulumu.html

Video Anlatım http://m.youtube.com/watch?v=HSJNrxXOOjg&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DHSJNrxXOOjg

|
    |

Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.