Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.462
Cevap
77
Favori
396.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tonmaister

quote:

Orijinalden alıntı: t u r g a y

quote:

sadece klasör oluşturmakla iş bitmiyor. Digiturk IQ ve play nasıl çalışacak?

tmp derken twrp'mi demek istedin? değilse tmp menüsü nedir?

Evet twrp demek istedim malesef digi ve tvyo stok rom harici calismiyor ben calistiramadim ve biraz saygili cevap yazalim burada insanlar birbirine yardim etmeye calisiyor kimsenin mecburiyeti yok

Saygıda kusur ettiysem özür dilerim. İlginiz için teşekkürler.

Stock rom için link varmıdır acaba?

Saygılar

Onceki sayfalarda paylasmisti bir arkadas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinde orjinal stok rom linki olupda paylaşan olursa çok sevinirim. Bir hayli mesaj geri döndüm ama bulamadım Googledanda bulamıyorum.
    Teşekkürler
  • quote:

Elinde orjinal stok rom linki olupda paylaşan olursa çok sevinirim. Bir hayli mesaj geri döndüm ama bulamadım Googledanda bulamıyorum.
    Teşekkürler

http://www.4shared-china.com/zip/4v7MlPwN/SmartTab10_stock_Vodafone_HU.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elinde orjinal stok rom linki olupda paylaşan olursa çok sevinirim. Bir hayli mesaj geri döndüm ama bulamadım Googledanda bulamıyorum.
    Teşekkürler

Neden tekrar stock rom a dönüş yaptınız ? Bende sırf telefon olayı yüzünden versiyon yükseltmeyi düşünüyorum ama bu çabaya değer mi ?

Özellikle telefon özelliği nasıl çalışıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Teşekkürler

Neden tekrar stock rom a dönüş yaptınız ? Bende sırf telefon olayı yüzünden versiyon yükseltmeyi düşünüyorum ama bu çabaya değer mi ?

Özellikle telefon özelliği nasıl çalışıyor ?

digiturk, tvyo ve flash için dönüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Teşekkürler

http://www.4shared-china.com/zip/4v7MlPwN/SmartTab10_stock_Vodafone_HU.html

ESET virüs uyarısı veriyor ama normal mi ?

• Ben orjinal roma geri döndüm. Galeri açılmıyor. Bluetooth dosya transfer edilmiyor. sdcard içi bomboş DCIM Bluetooth gibi sistem klasörlerini nasıl oluşturucam ?

Problemi çözdüm

Orjinal roma döndükten sonra. Tableti kapattım. Ses kısma ve recovery modda açtım. Önce wipe cache partiton sonrada wipe data/factory reset diyince. Cihaz ambalajından çıktığı hale döndü.

Neyleyim kamerasını, TV izleme özelliklerini kullanamadığım tableti

Herkeze teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonmaister -- 9 Nisan 2013; 18:33:10 >
  • Stok Rom'a dönmeme rağmen Digiturk IQ uygulamasında kanala tıklayınca görüntüyü alamıyorum! Kafayı yiyicem
  • Stock Rom da digiturk çalışmıyoki , tvyo çalışıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Stock Rom da digiturk çalışmıyoki , tvyo çalışıyor sadece.

Bu digiturk ve tvyo birarada nasil calisir hocam? Ayrica digiturk sec izle calisiyor, canli kanal gostermiyor...

• Beyler acil yardıma ihtiyacım var. Tabletti derse giriyorum diye kapatmıştım. Sonra açtığımda habire ana ekran gelir gelmez Reset atmaya başladı ne yapabilirim lütfen acil yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: pcman33

uygun fiyata nakit olarak elden tablet alınacaktır .

dükkanıma bakabilirsiniz.
  • arkadaşlar standlı kılıf nerden bulabiliriz?
    kullanıp beğendiğiniz var mıdır?
  • Tabletimde cm10 kurulu. Hotspot özelliğini kullanmak istiyorum, bu özelliği açtığımda diğer cihazlar tarafından görülüyor ve şifre istiyor, şifreyi giriyorum ancak bağlanamıyorum. Sanırım ip alamıyor. Şifresiz yaptım sonuç yine değişmedi, şifreleme yöntemini değiştirdim sonuç yine aynı. Çözüm nedir acaba?
  • Telefon ozelliginin calismasi icin stock rom mu gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Telefon ozelliginin calismasi icin stock rom mu gerekiyor ?

Stok da telefon özelliği yok ilk mesajda anlatıldığı gibi Custom Rom atıcaksınız.
  • quote:

Stok Rom'a dönmeme rağmen Digiturk IQ uygulamasında kanala tıklayınca görüntüyü alamıyorum! Kafayı yiyicem

stokta ben digitürk play den görüntü alamamistim

• arkadaşlar turkcell hattımla internete bağlanamıyorum ayarlar nelerdi acaba? bulamadım da?
  • Cm10 kullaniyorum. Hattimi taktigimda internete girebiliyorum. Ancak devamli .com.android.phone yazisina benzer hata aliyorum ve internet kesiliyor. Bazen geri geliyor bazen gelmiyor. Napabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: vaioca

Cm10 kullaniyorum. Hattimi taktigimda internete girebiliyorum. Ancak devamli .com.android.phone yazisina benzer hata aliyorum ve internet kesiliyor. Bazen geri geliyor bazen gelmiyor. Napabilirim?

3g yi kapalı tutun. sadece internete gireceğiniz zaman açarsınız. yada her seferinde uçak moduna alıp geri çıkarın.
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.