Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.462
Cevap
77
Favori
396.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35ben35

son dediginiz guzelmis aslinda da bu nasil sabitleniyo acaba ön konsola? tableti de saglam tutacak mi? bir de hizalama asagi yukarisi nasil ki? fotolardan bisey anlamadim

"Dreamcar Smart Tablet/Telefon/NavigasyonTutucu Large Boy 01631" isimli üründe diğeriyle aynı, onu araştırırsanız biraz daha fazla resim ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 282sk282

quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

son dediginiz guzelmis aslinda da bu nasil sabitleniyo acaba ön konsola? tableti de saglam tutacak mi? bir de hizalama asagi yukarisi nasil ki? fotolardan bisey anlamadim

"Dreamcar Smart Tablet/Telefon/NavigasyonTutucu Large Boy 01631" isimli üründe diğeriyle aynı, onu araştırırsanız biraz daha fazla resim ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

tabani asadaki gibi silikon tutamagi da icinde sert bi plastik olan o silikonun devami heralde.

surda aynisi var da bunun uzerinde tablet nasil duruyor merak ettim.tableti sıkı tutmuyor heralde,sadece stand gibi duracak orda donuste yada ziplamada dusmuyor mu acaba?bir de tabletin oturdugu yer alt silikondan kisa surede ayrilcakmis gibi.10-15 liralik urun cok çene ettim ama insan hem merak ediyo hem de hevesle aldigi biseyin duzgun olmamasi can sıkıyo.

http://www.hizlial.com/u31.902.0001.0468/580043-telefon-ipad-tutucusu-siyah-silikon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bu tür ürünlere pek güven olmaz. Buyincoins'ten yaptığım alışveriş sonucu kendi sitelerinin isminin basılı olduğu şu silikon pedlerden bir tane hediye ettiler. Araçta denemedim ancak telefonu bir tutturayım derken yapıştı kaldı. Çıkartınca da telefonun kapağı çıktı. Rahat etmezsiniz böyle şeylerle. 10" bizim tablete uygun iyi bir araç tutucusu bulmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Arkadaslar telefonum bzuldu sim kartimi bu tablet takip messjlarima bakabilir miyim ya da arama yapbilir miyim acil yardim

Mesajlar geliyor hatta sende yollayabiliyorsun. Arama işine gelince bloototh kulaklıkla bir kere arama cevapladım ama çok stabil değil. Diğer aramalarda çalmadı. Görüşme başlayamadı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @İrfan bu dediğin kötü oldu. Ben de bugün arabaya koyayım diye BİC hediyesi padi yanıma almıştım. Yine de telefonla akşam bir deneyeceğim. Benim sürüşümle düşmezse SmartTab'ı hayli hayli taşır.
  • quote:

Arkadaslar telefonum bzuldu sim kartimi bu tablet takip messjlarima bakabilir miyim ya da arama yapbilir miyim acil yardim

Mesajlari sorunsuz alip gönderebilirsin. Fakat arama geldiginde calar acalar sen duymazsin. Karsi taraf yanlis alayabilir bundan dolayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

Mesajlari sorunsuz alip gönderebilirsin. Fakat arama geldiginde calar acalar sen duymazsin. Karsi taraf yanlis alayabilir bundan dolayi.

cm10 ile arama yapabiliyorsun.
  • root ve ve cm10 yuklerken soyle bir olayla karsılastım aynı sorun ile karşılaşan olursa belki yardımı dokunur.

root yaparken adb fastboot reboot komutundan sonra tablet siyah ekranda takılı kalıyordu. Aygıt yöneticisinden kontrol ettiğim unlem goruyordum sürücü güncellemelleri tekrar tekrar yapmama ragmen tanımadı cihazı. En son olarak sürücü güncellestirmeye girip manuel cihazı adını seçip güncelledim sorunu bu şekilde atlattım :))
  • kamera ile isiniz yoksa kesinlikle cm10 u yükleyin makina kendine geldi :))
  • Ben cm10 yukledim, flash destegi olmadigi icin geri dondum. Arasinda pek performans farki goremedim dogrusu. Oyun oynamam zaten, benim icin web performasnsi onemli o da ayni geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Bence bu tür ürünlere pek güven olmaz. Buyincoins'ten yaptığım alışveriş sonucu kendi sitelerinin isminin basılı olduğu şu silikon pedlerden bir tane hediye ettiler. Araçta denemedim ancak telefonu bir tutturayım derken yapıştı kaldı. Çıkartınca da telefonun kapağı çıktı. Rahat etmezsiniz böyle şeylerle. 10" bizim tablete uygun iyi bir araç tutucusu bulmak lazım.

Benim bahsettiklerimde tablet dikey olarak koyulacağı için yapışma olmaz ama bu seferde sert dönüşlerde sorun çıkabilir dediğim gibi. Gerçi tablet pek hafif değil o yüzden hareket etmesi daha zor ama en iyisi deneyen birisini bulup tavsiye almak. dx.com sitesindede benzer ürünler var ve genelde olumlu yorumlar yapılmış ama oradaki daha küçük boyutlusu anladığım kadarıyla ve yorumlar telefpn ve gps cihazları ile alakalı.

• Arkadaşlar cihaza custom rom 4.0 yüklemiştim. Biliyorsunuz bunda kamera çalışmıyor. Fakat şimdi aleti aileme vericem skype vs görüşmesi için kamera gerekli. Acaba aleti tekrar eski orjinal romuna nasıl döndürebilirim? Bununla ilgili bir döküman vs. varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Ekleme. Gerek kalmadı arkadaşlar hallettim.
    Başka birininde işine yarayabilir diye yazıyorum.

Smart Tab Android 3.2 Stock Rom:http://wwwen.zte.com.cn/endata/mobile/Italy/Italy_SoftWare/201205/P020120524523257097669.zip
    bunu indirin. sdkarta atın. sonra tableti kakatıp ses kısma tuşuna basarak açın.
    cwm veya orjinal recovery hangisi varsa üzerinden yükleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 28 Mart 2013; 3:22:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

quote:

cm10 ile arama yapabiliyorsun.

cm10 program mı hocam ?

edit: Tamamdır hocam indiriyorum uygulamayı saolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 28 Mart 2013; 9:55:16 >
  • quote:

Ben cm10 yukledim, flash destegi olmadigi icin geri dondum. Arasinda pek performans farki goremedim dogrusu. Oyun oynamam zaten, benim icin web performasnsi onemli o da ayni geldi bana.

stock rom da antutu gibi benchmark testlerinde 2000 puan gibi ciddi derecede yüksek puan alıyor.

Stock roma nasıl root yapabilirim bilen var mıdır
  • quote:

Ben cm10 yukledim, flash destegi olmadigi icin geri dondum. Arasinda pek performans farki goremedim dogrusu. Oyun oynamam zaten, benim icin web performasnsi onemli o da ayni geldi bana.

flash desteği yok derken ne yapamadın mesela ben bi sorun ile karşılaşmadım flash siteleri açıyor youtube falan takılıyorum online video izleyebiliyorum nerede sorun yaşadınız?
  • quote:

quote:

flash desteği yok derken ne yapamadın mesela ben bi sorun ile karşılaşmadım flash siteleri açıyor youtube falan takılıyorum online video izleyebiliyorum nerede sorun yaşadınız?

performans olarak fark yok derken ??? siz 3.2 de sanırım kullanmadınız yada hiç bir şey yüklemediniz zırt pırt takılıyor seri yazamıyorsunuz internet browserı açıp gezmeyi denediniz mi felaket ... 4 tane cihaz var hepsi aynı ... custom rom ile cihaz uçmaya başladı çok fark etti hakikaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

stock rom da antutu gibi benchmark testlerinde 2000 puan gibi ciddi derecede yüksek puan alıyor.

2000 bin mi? bi yanlışlık olmasın stock rom 6000 bin küsür puan aldı cm de 7500 civarı
  • quote:

quote:

quote:

2000 bin mi? bi yanlışlık olmasın stock rom 6000 bin küsür puan aldı cm de 7500 civarı

Ben de cm oc li olmasına rağmen stock'a göre daha düşük puan alıyor cm. Paranoid ise felaket derece. Performans olarak stock daha iyi ancak cm10 daha hızlı boot oluyor. STock dediğim 3.2.1, Cm de 24 ocak versiyonu. ikisinde de sistem açılır açılmaz yaptım testi arkada çalışan bir şey yok. Stock daha çok puan alıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de cm oc li olmasına rağmen stock'a göre daha düşük puan alıyor cm. Paranoid ise felaket derece. Performans olarak stock daha iyi ancak cm10 daha hızlı boot oluyor. STock dediğim 3.2.1, Cm de 24 ocak versiyonu. ikisinde de sistem açılır açılmaz yaptım testi arkada çalışan bir şey yok. Stock daha çok puan alıyor.

benchmark paunlarını bir tarafa bırakalım(cm 10 bende daha yüksek çıkıyor 1500 - 2000 fark var arada) stock rom 3.2 de tableti kullanamıyordum resme takılıyor browser felaket denemediğim browser kalmadı uzun süre açık kaldığında arka plan işlemleri artıkça (task killer lar hikaye :)) makina sapıtmaya başlıyordu. Custom rom yükledikten sonra kullanırken işimi görebildim en azında uygulama webde gezinme falan filan performansı benchmark puanların ötesinde (hava durumunda hissedilen derece muhabbeti vardır aynı şekilde benchmark puanların çokta güvenilir olduğunu düşünmüyoru...) performansın %100 den fazla artığını söyleyebilirm kendi kullandığım tablet adına abartı yok bir yazılımcı gözüyle bu yorumu yapıyorum:)))

• quote:

quote:

quote:

performans olarak fark yok derken ??? siz 3.2 de sanırım kullanmadınız yada hiç bir şey yüklemediniz zırt pırt takılıyor seri yazamıyorsunuz internet browserı açıp gezmeyi denediniz mi felaket ... 4 tane cihaz var hepsi aynı ... custom rom ile cihaz uçmaya başladı çok fark etti hakikaten

Aldigimdan beri stock rom kullaniyorum. Gecenlerde bi kac gunlugune cm10 yukledim gozle gorulur fark gormeyince geri dondum. Cm10'a Flash player yuklememe ragmen internetteki flash icerikleri acamadi. Video, canli yayin, speedtest gibi flash içerikleri desteklemedi. Hatta konuya yazdigimda da olumlu cevap veren olmamisti. Asagidaki verecegim adresleri jb rom ile bi dener misiniz.
    Ben stok rom uzerinde kullanirken hic takilma olmuyor, yazi yazma da gayet guzel, sorun yasamadim simdiye kadar. Agir web siteleri kimi tarayicida kasarken kimisinde yag gibi kayiyor. Bunun da tarayicilardan kaynaklandigini farkettim. Mesela opera mobile kullaniyorum, facebokkfa falan cok kasiyor. Ama dolphinde veya operanin yeni webkit motorlu tarayicisi çok iyi, yani tarayici etkeni de var.

http://speedtest.smileadsl.com/
    http://cm.ntvmsnbc.com/ServerSite/wui/NTVCanliYayin/default.aspx

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.