Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.462
Cevap
77
Favori
396.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İrfan

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Stock rom cok can sikmaya basladi....

Custom romlarda

tvyo ve dizimagin internet sitesinden dizi izleme sansimiz var mi ?

On kamera ile skype tan gorusme imkani var mi?

Simdiden tesekkurler:)

Custom JB romda tvyo çalışmıyor, kamera da çalışmadığı için skype ile kamera kullanma şansınız da yok.
    Ancak JB'de Chrome ile Dizimag'in mobil sürümünden rahatlıkla, sorunsuz bir şekilde dizi izlenebiliyor HTML5 desteği olduğu için.

cevaplar için teşekkürler root için bir işlem göremedim yalnız one click root ile yapabiliyormuyuz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: simsiyah1978

Merhaba

720P VE 1080 film izlerken donmalar yapıyor ne yapabilirim.hangi programları kurmalıyım tşk

bu tablete 720p den yukarı film yüklemeyin izlemeyin ekran zaten 1280x800. 1080p filmi boşa izlersiniz 720p ideal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: o da ne?

arkadaşlarhttp://www.smarttab10.com/ kapandı mı? android 4.0 a yükselteektim ordaki talimatlara göre bi girdim site yok :)

Siteyi 1 yılı dolduğundan kapattık, 1 yıl daha güncel tutmaya gerek duymadım, tabletle ilgili desteği bu konudan veriyoruz.
    1. sayfanın ilk mesajında custom rom yükleme rehberini görebilirsin.

Hocam merhabalar tableti recovery moda alıyorum ancak waiting for device diyip kalıyor siyah ekranda romum 3.2.1 ondan dolayı mı acaba anlamış değilim...

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: o da ne?

arkadaşlarhttp://www.smarttab10.com/ kapandı mı? android 4.0 a yükselteektim ordaki talimatlara göre bi girdim site yok :)

Siteyi 1 yılı dolduğundan kapattık, 1 yıl daha güncel tutmaya gerek duymadım, tabletle ilgili desteği bu konudan veriyoruz.
    1. sayfanın ilk mesajında custom rom yükleme rehberini görebilirsin.

Hocam merhabalar tableti recovery moda alıyorum ancak waiting for device diyip kalıyor siyah ekranda romum 3.2.1 ondan dolayı mı acaba anlamış değilim...

Buyrun hocam, bunu deneyin.

Waiting for device... hatası alanlar.

Waiting for device yazısı yazarken denetim masasından Aygıt yöneticisini açın.
    Sarı ünlem olan Android veya ZTE ikonu olması lazım. Sağ tıklayıp "Sürücü Yazılımını Güncelleştir..." seçeneğini seçin.
    Sürücü yazılımını bilgisayarımda tara.
    Bilgisayarımdaki aygıt sürücleri listesinden seçmeme izin ver
    Çıkan listeden Google Inc. veya ADB Interface olmalı, hangisi varsa seçip,
    Sağ taraftaki seçeneklerden de "Handsent ADB Interface" (ZTE Handset ADB Interface de olabilir) seçeneğini seçin.. driver yüklenecek ve bir sorununuz kalmayacaktır.

Driver yüklenmesine rağmen Device not found hatası alanlar.

Tableti kapatıp açın, Android hata ayıklama modunun açık olduğundan emin olun, kabloyu çıkartıp takın.

• Ics surum var mi acaba. Jb flaslari desteklemiyor malumunuz.
    Birde tabletle gelen iki vedo vardi. Ben fabrika ayarlarina donunce silinmis. Varsa biri upload edebilir mi hayrina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 24 Mart 2013; 20:47:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tabletime custom rom yüklemeyi düşünüyorum ama aklıma birkaç soru takıldı. Cevap verirseniz sevinirim.
    -Custom rom yükleyince tablet garanti dışı kalır mı?
    -Custom romu yüklerken tabletin arızalanma ihtimali var mı?
    -Custom romu yükledikten sonra tekrar orjinal rom yüklenebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: timenet

Arkadaşlar tabletime custom rom yüklemeyi düşünüyorum ama aklıma birkaç soru takıldı. Cevap verirseniz sevinirim.

Costum rom yuklemeden once, twrp menusunden backup alirsaniz tekrar istediginiz zaman orginal roma donebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timenet

Arkadaşlar tabletime custom rom yüklemeyi düşünüyorum ama aklıma birkaç soru takıldı. Cevap verirseniz sevinirim.

-kalır
    -var
    -yükleniyor
  • ---- ÖNEMLİDİR -----

Arkadaşlar; kendi adıma sahip olduğum vodafone smart tab tabletimde hali hazırda data paketi ile birlikte kullanmakta olduğum 0542.. numaralı hattımda "aşağıda linkini verdiğim siteye" üye olduğum gerekçesiyle son faturama +50,00TL (Tahsilatına aracılık edilen hizmetler) tarafından dolandırılmış bulunuyorum.

Nitekim hattım aramalara ve SMS'lere kapalı; tablette sadece internet mevcut. Ve tabletimi neredeyse kullanmayalı; 2 haftaya yakın oluyor.

Gelmesi gereken tutar yaptığım toplam 100mb internet kullanımına yönelik 16TL. Gelen tutar= 71TL.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAMAMA RAĞMEN 4 MART GECESİ SAAT 02.00'de (ki böyle bir şey mümkün değil ) gelen mesajı EVET yazarak gönderdiğimi söylüyor. Ancak böyle bir şey kesinlikle AMA KESİNLİKLE doğru değil. Tablet zaten benim dışımda kimse kullanmıyor, zaten evde kapalı halde duruyor.

http://www.mobilepax.com/102/8044.htm

Bahsi geçen site linki budur.

Kendilerine çalışma saatleri olmadığı için 4440554 veya 0212 li numaralarından ulaşmaya çalışsam ise de cevap alamıyorum.

Bu konuda yardımızını bekliyorum.

Haklarında; eğer bir yanlış anlaşılma yoksa suç duyurusunda bulunmak istiyorum çünkü internetten gördüğüm kadarıyla bir çok kişi bu şekilde madur olmuş. Bu mevla çok büyük değil belki; ama buna ben "lanet olsun" deyip izin verirsem herkes gibi, bu tip "kurumlar" HIRSIZLIK yapmaya devam edecektir.

Yardımlarınızı ve fikirlerinizi talep ediyorum.

KONU BAŞLIĞI :http://forum.donanimhaber.com/m_73221516/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73221516

ÖRNEK OLAY :http://www.sedatcakir.net/genel-yazi-makale/vodafone-6662-ile-magdur-olmak/

---- ÖNEMLİDİR -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kongor -- 25 Mart 2013; 0:10:37 >

• @ Kongor aynisi vodafonda benim de basima geldi. Bana da, sms ile onayladigimi iddia ettiler utanmadan. Ve hic bir sekilde soylediklerimize itibar etmiyor bu utanmazlar. Bu sekilde kazandiklari para zehir zikkim olur insallh.

• irfan hocam yükledim romu bir sorun olmadan ancak hafıza kartı bulamadım evde :) o yüzden sistem yedeğini cihazın üstüne aldım şimdilik. sadece wipe cache ve factory reset yaptım gapss ve romu yükledim bi kaç sorum olacak

rom hafif laglı gibi çalışıyor bir honeycomb değil tabikide :)

2. si ise 733 ram gözüküyor cihazda normal mi yoksa ramfix falan gerek var mı :)

youtube da videolarda biraz cızırtılı ses aldım mp3 denemedim (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 25 Mart 2013; 10:39:20 >
  • quote:

irfan hocam yükledim romu bir sorun olmadan ancak hafıza kartı bulamadım evde :) o yüzden sistem yedeğini cihazın üstüne aldım şimdilik. sadece wipe cache ve factory reset yaptım gapss ve romu yükledim bi kaç sorum olacak

2. si ise 733 ram gözüküyor cihazda normal mi yoksa ramfix falan gerek var mı :)

Romu yüklediyseniz sorun yok, elbet hafıza kartsız da yüklenebiliyor. İlk sayfada anlattığım yöntem hata alınmadan kolayca yüklenilmesi için yazdım. Bu yüzden hafıza kartı gerekiyordu, kolay yoldan, ufak da olsa hata vermemesi için.

Nova Launcher yüklerseniz menü geçişlerinde lag sorunu yaşamazsınız, en azından 3.2'den hızlı olduğunu düşünüyorum.
    Yine de performans yeterli gelmezse ayarlardan overclock yapabilirsiniz. Ram ise normal, 1 GB ama ayarlarda 733 görünüyor. Bir sorun yok yani.
    Bende ses kalitesi gayet yeterli, tabletten kaynaklı bir problem yoksa sizin kulaklarınız sese hassas olabilir. Kaliteli bir kulaklık ve Poweramp müzik çalar uygulamasıyla mükemmel ses alıyorum.

• quote:

quote:

irfan hocam yükledim romu bir sorun olmadan ancak hafıza kartı bulamadım evde :) o yüzden sistem yedeğini cihazın üstüne aldım şimdilik. sadece wipe cache ve factory reset yaptım gapss ve romu yükledim bi kaç sorum olacak

Romu yüklediyseniz sorun yok, elbet hafıza kartsız da yüklenebiliyor. İlk sayfada anlattığım yöntem hata alınmadan kolayca yüklenilmesi için yazdım. Bu yüzden hafıza kartı gerekiyordu, kolay yoldan, ufak da olsa hata vermemesi için.

Nova Launcher yüklerseniz menü geçişlerinde lag sorunu yaşamazsınız, en azından 3.2'den hızlı olduğunu düşünüyorum.
    Yine de performans yeterli gelmezse ayarlardan overclock yapabilirsiniz. Ram ise normal, 1 GB ama ayarlarda 733 görünüyor. Bir sorun yok yani.
    Bende ses kalitesi gayet yeterli, tabletten kaynaklı bir problem yoksa sizin kulaklarınız sese hassas olabilir. Kaliteli bir kulaklık ve Poweramp müzik çalar uygulamasıyla mükemmel ses alıyorum.

Dizimagdan deneme yaptim youtube taki sesten problem var sanirim nova launcher I deneyecegim cok tesekkur ederim yardimlariniz icin tablet yag gibi oldu masallah :) atrixten rom olaylari biraz da biliyordum ama yardimlariniz cok oldu bootloader kilidi ve root icin cok ugrastirmadi zte :)

• @Core2han bu tablette zaten bootloader kilidi yoktu, bu nedenle rahatlıkla root ve rom işlerini yapabiliyorduk. Nova Launcher'ı özelleştirirseniz gerçekten çok iyi bir arayüz sunuyor. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

@ Kongor aynisi vodafonda benim de basima geldi. Bana da, sms ile onayladigimi iddia ettiler utanmadan. Ve hic bir sekilde soylediklerimize itibar etmiyor bu utanmazlar. Bu sekilde kazandiklari para zehir zikkim olur insallh.

Bugün şirket yetkilileri bana 3 ayrı kişi ile mail aracılığıyla beni aradı; zararımı tazmin edeceklerini; problemin kendilerinden değil de; zararlı bir program vb. aracılığıyla özellikle ANDROID uygulamalarında veya çeşitli internet siteleri aracılığıyla sizleri MESAJ atmışssınız gibi gösterdiğini söyledi.

1000 Kişinin bu problemden madur olduğunu söyledi.

Kişilerin tespit edilemediğini ancak yinede dava açıldığını falan söyledi !?

Neyse velhasıl benim paramı banka hesabıma havale edecekler.

Fakat yinede bu zararlı yazılımı sağlayan şirketin bilgilerini paylaşacaklarını söylediler. (Daha henüz gelmedi)

Şimdilik durum budur.

Eğer gerekirse bende şikayette bulunmayı düşünüyorum haklarında o yazımılı paylaşan kişinin...

Buarada yüzlerce kişi hesabından 50-100tl vs. çekilmesine karşın; bu durumu SİNEYE ÇEKMİŞ, ne aramış ne sormuş kimseyi...

Not: DİYECEĞİM ODUR, HATTINIZ İLE İLGİLİ BU ŞEKİLDE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN KESİNLİKLE HATTINIZI MOBİL ÖDEME SİSTEMİNE KAPATIN VE HAKKINIZI ARAYIN ARKADAŞLAR.

• arkadaşlar cihazın şarjı bitti ve şimdi şarja takmama rağmen açılmıyor.Ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

arkadaşlar cihazın şarjı bitti ve şimdi şarja takmama rağmen açılmıyor.Ne yapabilirim ?

Sarji tamamen bittiginde bende de oyle olmustu. Sarja taktiginda, bi 10-15 dk sarj aldiktan sonra aciliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: miskahve

Değerli arkadaşlar tabletime jb yükledim
    Şöyle sorunların var
    1) google Play Store durduruldu hatası alıyorum
    Hiç markete giremiyorum
    Tarayıcıdan girip indirirsem nasıl oluyor bilmiyorum ama sanırım stock roma indiriyor
    2) Vodafone mobil tv izleyemiyorum
    Bu sorun çözülmemişmiydi yoksa tabletimde bir ayar program mı eksik
    Flash yüklü
    3) okey plas da hata verip kapanıyor
    Ne yapayım

Tekrar rom kurup kurarken eski sistemi silmek için internal sd kartı vipe yapayımmı
    Tablette sistem kalmayınca kurulum devam eder mi
    Pc tableti görmeye devam edermi
    Cevaplarınızı bekliyorum
    Eğer özellikle market ve mobil tv ye çözüm bulamazsam Joe nin Macar romuna düşünüyorum

güncel

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.