Şimdi Ara

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
16
Favori
11.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar,bonubondaki kılıfla ilgili bilgi isteyenlere resim paylaşıyorum:

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU]

arkadaşlar,ürünle (bluetoothlu kılıf) ilgili yorumumu biraz sonra bu konunun altına yazacağım,biraz işim var.

• kılfı incelemem:
    - kılıf biraz sıksa da uyuyor.
    - kılıf takılıyken, güç tuşuna ve şarj kısmına ulaşılıyor. diğer tuşlara ve girişlere ulaşılamıyor.
    - ekran tam görünüyor sayılır,yarım milim kılıf kenarının altında kalıyor.
    - klavye tuşları yumuşak, biraz daha sert olabilirdi. zamanla basma sorunu olabilir.
    - şarjla ilgili sorun vodafone firmasının işgüzarlığı, usb giriş kablosu olsa şarj sorunu kalkacak ortadan. başka cihazlarla şarj ediyoruz.
    - kılıfın pil ömrünü sormayın,daha yeni başladım
    - bonubon fiyatı çok iyi, çinden yaklaşık aynı fiyata alıyorsunuz.
    - kaliteli işçilik ve güzel kılıf ama klavye nedeniyle kalınlık oluşturuyor. günlük kullanım için kenan arkadaştan kılıf alacağım.

aklıma gelenler şimdili bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesaplix -- 16 Şubat 2013; 22:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

kılfı incelemem:
    -kılıf takılıyken, güç tuşuna ve şarj kısmına ulaşılıyor.

Peki hocam kilifta sikinti yaratan bir durum var mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

kılfı incelemem:
    -kılıf takılıyken, güç tuşuna ve şarj kısmına ulaşılıyor.

Peki hocam kilifta sikinti yaratan bir durum var mi.

hocam, yazıyı tamamlamadan yayınladım, şimdi okuyabilirsin
  • bu arad kılıfın açma kapama tuşu var.
  • Yarın (pazar)kılıfı elden alma şansımız olabilir mi acaba....

• mıknatıslı kılıfı yok mu bu tabletin?
  • quote:

merhaba arkadaşlar,bonubondaki kılıfla ilgili bilgi isteyenlere resim paylaşıyorum:

arkadaşlar,ürünle (bluetoothlu kılıf) ilgili yorumumu biraz sonra bu konunun altına yazacağım,biraz işim var.

kılıf güzele benziyor ben bu otg kablo olayına çok takıldım buna bir çözüm bulunamaz mı acaba?

altta çok çok az bir bölümü kapatıyor demişsin acaba bunu fotoğrafla gösterme şansın var mı?
  • quote:

kılfı incelemem:
    - kılıf takılıyken, güç tuşuna ve şarj kısmına ulaşılıyor. diğer tuşlara ve girişlere ulaşılamıyor.
    - ekran tam görünüyor sayılır,yarım milim kılıf kenarının altında kalıyor.
    - klavye tuşları yumuşak, biraz daha sert olabilirdi. zamanla basma sorunu olabilir.
    - şarjla ilgili sorun vodafone firmasının işgüzarlığı, usb giriş kablosu olsa şarj sorunu kalkacak ortadan. başka cihazlarla şarj ediyoruz.
    - kılıfın pil ömrünü sormayın,daha yeni başladım
    - bonubon fiyatı çok iyi, çinden yaklaşık aynı fiyata alıyorsunuz.
    - kaliteli işçilik ve güzel kılıf ama klavye nedeniyle kalınlık oluşturuyor. günlük kullanım için kenan arkadaştan kılıf alacağım.

aklıma gelenler şimdili bunlar

Arkadaşın yazdığı sorunlar nedeniyle kılıf konusunda hala araştırmadayım.
    Bir çok uyumsuzluk mevcut. Beklentilerimizi yüksek tutuyorum çünkü 25-30 tl değil 59 tl veriyoruz tabikide tam uyumlu olsun istiyoruz. Fakat bu kılıf için biraz acele etmişsiniz talep etseydiniz universal olan bu modeli aldığınız fiyata 2 adet gönderirdim. :) Sağlık olsun güle güle kullanın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

merhaba arkadaşlar,bonubondaki kılıfla ilgili bilgi isteyenlere resim paylaşıyorum:

kılıf güzele benziyor ben bu otg kablo olayına çok takıldım buna bir çözüm bulunamaz mı acaba?

altta çok çok az bir bölümü kapatıyor demişsin acaba bunu fotoğrafla gösterme şansın var mı?

maalesef başka bir ortamdayım,tablet yanımda değil. sanırım 6 numaralı resim biraz fikir verebilir.
  • 3 cesit derken, hepsi ayni urun degil mi? Yani siyah ve beyaz iki farkli renk. Yoksa bana mi oyle geliyor?

• Arkadaşlara yardımcı olmak için yazıyorum; Kenan kardeşimizden bir adet deri kılıf aldım. Tam olarak kalıtelı dıyebılırım arka kamera kısmı ve vodafone yazısı tam oturuyor (çok güzel) tek problemı var ÖN kamera yeri tam oturmuyor 1mm üsten kapatıyor belkı sadece benım aldıgımda boyle olmustur ki zamanla tam oturacaktır. Kısaca tavsıye edıyorum.. Kenan arkadaşta çok ilgiliydi bu arada tekrar tesekkurler..
  • merhaba arkadaşlar,

honeycomb 3.2 ile gelen cihazı update ile 3.2.1e çıkarınca cihazda deep sleep problemi oluşuyor. yani ekran kapalıyken şarj boşalıyor.

airplane mode adında bi program var. beklemeye alınca bütün bağlantıyı kesiyor uçak moduna alıyor chazı. tuş takımını açınca yeniden bağlanıyor. cihazı uyutuyor tavsiye ederim.

bu arada kenan arkadaştan gelen kılıfı taktım. isteyen olursa bi incelemesini yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

merhaba arkadaşlar,

honeycomb 3.2 ile gelen cihazı update ile 3.2.1e çıkarınca cihazda deep sleep problemi oluşuyor. yani ekran kapalıyken şarj boşalıyor.

airplane mode adında bi program var. beklemeye alınca bütün bağlantıyı kesiyor uçak moduna alıyor chazı. tuş takımını açınca yeniden bağlanıyor. cihazı uyutuyor tavsiye ederim.

bu arada kenan arkadaştan gelen kılıfı taktım. isteyen olursa bi incelemesini yapabilirim.

tabiki isteriz. kaliteli aydinlik foto olursa seviniriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenan arkadaşımızdan bende aaynıkiliftan aldim fakat çok çokbegendigimi ssöyleyemem.oncelike tablet klifa biraz küçük geliyor. Kilifin kapağını kapatınca üstte ortada biraz potluk oluyor. Ama bu fiyata alınabilecek f/p ürünü. Ayrıca kendisi çok hızlı bir gönderi yaptı sağolsun. Satıcıya puan 100/100 - kılıf için puan vereceksek 50/100 derim .Ayrıca ben kılıfıbbeğenmediğim için suan kutunun içinden çıkan çantayı kullanıyorum. Kılıfları birlikte gelen ekranda koruyucu kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 18 Şubat 2013; 1:11:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Kenan arkadaşımızdan bende aaynıkiliftan aldim fakat çok çokbegendigimi ssöyleyemem.oncelike tablet klifa biraz küçük geliyor. Kilifin kapağını kapatınca üstte ortada biraz potluk oluyor. Ama bu fiyata alınabilecek f/p ürünü. Ayrıca kendisi çok hızlı bir gönderi yaptı sağolsun. Satıcıya puan 100/100 - kılıf için puan vereceksek 50/100 derim .Ayrıca ben kılıfıbbeğenmediğim için suan kutunun içinden çıkan çantayı kullanıyorum. Kılıfları birlikte gelen ekranda koruyucu kaliteli

Hangi kılıftan almıştınız..
  • Bu tablet için vodafone tarafından satılan 360 derece dönen kılıflardan bulmamız mümkün mü?

Ben o tarz birşey istiyorum.
  • kenan arkadasımız uzaklaştırma almış sebebini bilen var mı ?

bu arada ben de smart cover almayı planlıyordum ama volkann86 nın fotolarından sonra kalın olacağını düşünsem de deri kılıf ve mat ekran jelatini aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

kenan arkadasımız uzaklaştırma almış sebebini bilen var mı ?

bu arada ben de smart cover almayı planlıyordum ama volkann86 nın fotolarından sonra kalın olacağını düşünsem de deri kılıf ve mat ekran jelatini aldım.

Ürün geldiği zaman volkann86 arkadaşın yaptığı gibi fotoğraf ve inceleme bekleyenlerdenim arkadaşım. Ona göre sipariş geçeceğim.

Kenan hocam sanırım satış yaptığı için uzaklaştırma aldı, bilemiyorum gerçi ama öyle tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

kenan arkadasımız uzaklaştırma almış sebebini bilen var mı ?

Ürün geldiği zaman volkann86 arkadaşın yaptığı gibi fotoğraf ve inceleme bekleyenlerdenim arkadaşım. Ona göre sipariş geçeceğim.

Kenan hocam sanırım satış yaptığı için uzaklaştırma aldı, bilemiyorum gerçi ama öyle tahmin ediyorum.

elimden geleni yaparım, hoş burada alanlar var onlar yapsa da benim de içime sinse verdiğim sipariş :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.