Şimdi Ara

Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları - Ana konu - 2017 fiyat revizesi ile daha cazip!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ilginç ama bu ürünün kullanıcı kulübü yok forumda. Ürün de oldukça güzel bir ürün, bir adım atıp başlığı ben açayım dedim. Telefon kullanıcıları olarak deneyimlerimizi paylaşalım istedim.

Vodafone Smart Pro 7 - Yurtdışında Vodafone Smart Platinum 7 olarak da geçiyor. Üreticisi Altacel, Idol 4S modelinin revizyonu gibi; parmak izi okuyucu gibi ufak farklılıklar var.

Fiyatı: Yeni Red 10 ile birlikte 80 TL tarife + 40 TL taksitle aldım. Tarifenin ederi bana 55 TL, böylelikle aylık 25 TL tarife farkı+40TL toplamda 65 TL taksit x 24 ay = 1560 TL maliyeti var. Tableti 250 TL gibi hesaplarsanız 1300 TL gibi bir fiyata geliyor. Oldukça uygun.

Xaomi mi5 düşünüyordum ama Pro 7'nin hafıza kartı takabilme, stereo ses, 2K ekran (VR vs. için geleceğe yönelik), Band 20 desteği ile Avrupa'da 4G avantajı ve metal kasa, sağlamlık gibi artıları var.

Tarife: 2000dk(yurtdışı dahil, sabit ve vodafone sınırsız)+1000sms+10GB internet
    * Vodafone Smart 7 Tablet 3G'li hediye (Android 6.0, 1Gb ram, 8gb rom, 7" vs.)
    * CepKurtaran hediye

Vodafone web sitesi, tanıtım sayfası: http://www.vodafone.com.tr/smart7/smart-pro-7.html

Gsm Arena bilgi sayfası: http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_platinum_7-8154.php

DH'den Erdi, Haziran 2016'da cihaz piyasaya çıkmadan inceleme yapmıştı: https://www.youtube.com/watch?v=oZdNrldGiqc

Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları - Ana konu - 2017 fiyat revizesi ile daha cazip!

Genel Özellikler:

* Snapdragon 652 4xA72 1.8 Ghz + 4xA53 1.2 GHz, Adreno 510
    * 3GB DDR3 ram
    * 32 GB dahili hafıza + 128 GB'a kadar hafıza kartı desteği
    * 5.5“ AMOLED WQHD (2K), 1440 x 2560 piksel, 534 ppi ekran
    * 6.99mm incelik, metal kasa, platinum bir hissi var.
    * Arka kısım da cam, Gorilla Glass 3.0 korumalı ön ve arka cam.
    * 3000 mAh çıkarılamayan batarya, Quickcharge 3.0 ile 30 dk da %50 şarj
    * Stereo 3,6 watt hoparlör

* 16 MP PDAF f/2.0 ve dual-tone flaş, ön kamera 8.0 MP flaşlı, fiziksel deklanşör tuşu (ilaveten çift basma ile direk kamera açılıyor)
    - 4K video çekimi, 1080p FULLHD 60fps ve 720p HD olarak 120fps slow motion video çekimi,
    - manuel mod, H265 codec ile 4K video oynatabilme avantajı.

* Bağlanılabilirlik:
    - NFC,
    - Parmakizi sensörü,
    - Wifi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 and 5 GHz, dual band,
    - aGPS'li GPS
    - 3G'de 42.2 Mbps, 4G'de 300 Mbps'e(CAT6) kadar veri aktarım hızı.

* VoLTE (4G'de şebeke üzerinden sesli görüşme) - bilinmiyor ya da Vodafone şu an için desteklemiyor:
    http://www.vodafone.com.tr/yardim/tr/soru.php/bireysel/internet/45g/126/717
    * Android 6.0.1 Marsmallow (güncelleme alacağı belirsiz)

Ekleme yapacağım..

İmzamız

Görünüşü: (bkz: imzam)

quote:

DH Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları

Kodu kopyalayıp imzanıza yapıştırmanız yeterli;

[center][link=https://forum.donanimhaber.com/vodafone-smart-pro-7-kullanicilar-kulubu--124305300][image]https://store.donanimhaber.com/38/b5/e7/38b5e7080a4cb723690528f645d3d1b5.png[/image][/link]
    [b][size=1][color=gray]DH [color=firebrick]Vodafone Smart Pro 7[/color] Kullanıcıları[/color][/size][/b][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 14 Mart 2017; 7:13:26 >

• revize. buraya cihazla ilgili fotoğraflar ve ekstra bilgilendirmeler koymayı düşünüyorum.
  • Bu cihaz alınır mı kullanlar memnunmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumkapınisanca K kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben çok memnunum. Kullanan 2-3 kişi daha gördüm, şikayeti olan kimse yok. Fiyatına göre avantajlı bir cihaz. Öneririm.
  • Kullanlarda uygulamalar güncelleme yaparken hafıza sorunu varmı veya başka sıkıntı yaşayan varmı teşekkürler

• Arkadaşlar ablama almış olduğumuz smart 7 sürekli kapanıyordu şimdi kapandı hic açılmıyor. Servis yaptik diye yolluyor 1 gun anca gidiyor tekrar kapaniyor bu telefonu neden değişim yapmıyorlar nasil bir yol izlemeliyiz

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Pro 7 mi hocam sizdeki ürün? aynı yıl içinde 3 kez aynı arıza oluşursa yeni cihaz alabilirsiniz. Yasal hakkınız.
  • Cihazın kamerası nasıl

• dün itibarıyla yeni güncelleme (170frn) çıkmış tel e indirdim ancak yükle dememe rağmen bi türlü yüklemiyor birkaç kez restart etmeme ve silip tekrar indirmeme rağmen bir türlü olmadı... çözüm önerisi olan
  • cyberfox kullanıcısına yanıt
    Güncellenme gelince heyecanlanmıştım. Meğerse güvenlik güncelleştirmesi vs. imiş. Hala 4g için VoLTE ve VoWifi gelmedi, android sürümü de 6.0.1 de kaldı yine bu güncelleme ile. Gerçi telefondan hala çok memnunum.

Recovery modda update from file gibi bir opsiyon vardı, sanırım cihazdaki dosya ile oradan yükseltmeyi deneyebilirsin. Recovery moduna power tuşu ile aynı anda ses kısma tuşuna basarak ulaşabilirsin. İngilizce bilmiyorsan dikkat etmeni ve önemli dosyaları yedeklemeni öneririm.
  • yine olmuyor, artık tel in neresine kaydoluyorsa o dosyayı görmüyor...
  • yükle demek le de olmuyor

• Nihayet tel. fab ayarlarına döndürüp öyle güncelleyebildim. Göreceli olabilir ama camera daha iyi resim çekmeye başladı gibi...
  • Kulaklik ses çıkışı nasıl acaba kullananlar müZiğe aşina olanlar müzik için bu cihaz alınır mi daha açık.soylıyım htc ye alternatif midir? Hoparlörden bahsetmiyorum bu arada kulaklik çıkışı kalitesinden bahsediyorum

• Root edebilen var mı cihazı?

• Faydalı paylaşım, teşekkürler
  • 1.5 senelik telefona 7.0 desteği vermeyen vodafone teşekkür ederim .

Urun çok guzel ozelliklernden memnunum ama garanti servisi sıkıntı , yedek parcasi bulunmuyor bozulursa urun tamiri zor , kamera disari cikik ve ilk dusmede arka kameranin camini catlattim isigi artik suzemiyor sagolsun . aksesuarlar ali express te var şimdi olsa almazdim bu urunu nakit 900 e almistim teshir acik kutu uygunada alsam yinede pismanim kullan at telefon tamir şansı zor .

Vodafone turkcell turktelekom a güvenip urun alinmaz . su an bu fiyat ozellik segmentinde xiaomi gm oneplus daha mantiki secim olur

• bende bu telefonu alıp pişman olanlardan biriyim...mart ayında almış olduğum telefonum yaklaşık 2 ay önce ısınıp kilitlenmeye ve restart atmaya başladı , ilk zamanlarda bu kilitlenme günde bir kere ve aşırı kullanımda oluyordu fakat gün geçtikçe bu kilitlenmeler artmaya başladı ve en son kilitlenip sürekli kendi kendine restart atma haline döndü öyle ki cihaz bir gün bekleyince açılıyor ekran geliyor bütün programlar açık hiç sorun yok gibi ama telefonu biraz fazla kullanmaya başladın mı mesela 5 dk boyunca face,diğer programlar veya oyunlarda sürekli kullanma dolaşma yaptığım zaman ekran donuyor ve başlıyor restart atmaya , ekranda andorid yazısı çıkıyor ve diğer ekranlara geçmeden tekrar kapanıp andorid ekranında tekrar tekrar açılıp kapanıyor şarjı bitinceye veya recovery moda geçip off seçeneğiyle telefonu kapatıncaya kadar( yerleşik batarya olduğu için çıkartamıyoruz)...servise gönderdik ama işlem yapılmadan geri gönderildi , bu sebeple yukarıdaki arkadaşın yorumuna katılıyorum operatör telefonu özellikle vodafone markalı telefon alıp hataya düşmeyin...gidin daha fazla verin bildiğiniz bir marka telefon alın...sokağa atacak param çok derseniz onu bilemem...telefonu taahütlü aldım ve daha ödenecek 15 ay taksit var...ben yandım siz yanmayın...

• sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorundan ben de gönderdim, cihaz anakartı yenilendi düzeldi. bence servise tekrar gönderin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.