Şimdi Ara

Vodafone Smart Mini Rootlama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
22.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar rom atılmamış telefondan stock rom nasıl yapılır bi anlatılsa güzel olur. gecen ay bi arkadaşta buldum ama ....
  • arkadaşlar eğer ROM değilde sadece root atmak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atsın yardımcı olcam.bu arada yeni ROM yaptım bir ay içinde yayımlayacağım türkçe dil destekli olcak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah. sabırsızlıkla bekliyorum.
  • arkadaşlar öncelikle bunları yapmadan önce beni iyi dinleyin ve ciddiye alın şuan vodafone smart mininin hali hazırda bir stock romu yok yani orijinal romu yok.eğer yukarıdaki custom romu yuklerseniz yada root ederseniz telefonunuza garanti dışına çıkacaktir eğer olurda sistemle ilgili bir arıza yaşarsanız garanti yapmıycaktır yani denen iki stock ROM yapılana kadar asla ROM yuklemeyin eğer illede ben yükleyeceğim diyorsanız önce bana mesaj atın önce sizinle beraber bir stock ROM yapalım ki eğer bir arıza durumu olursa stock roma dönüp telefonu garanti kapsamına alalım.daha sonra yeni romu yükleyelim
    atı olarak şu an yeni bir ROM üzerinde çalışıyom bittiğinde bu ROM tamamen türkçe olacak.
    yukaridaki b1b gibi İspanyolca değil mesajlarınizi bekliyorum

• arkadaşlar öncelikle bunları yapmadan önce beni iyi dinleyin ve ciddiye alın şuan vodafone smart mininin hali hazırda bir stock romu yok yani orijinal romu yok.eğer yukarıdaki custom romu yuklerseniz yada root ederseniz telefonunuza garanti dışına çıkacaktir eğer olurda sistemle ilgili bir arıza yaşarsanız garanti yapmıycaktır yani denen iki stock ROM yapılana kadar asla ROM yuklemeyin eğer illede ben yükleyeceğim diyorsanız önce bana mesaj atın önce sizinle beraber bir stock ROM yapalım ki eğer bir arıza durumu olursa stock roma dönüp telefonu garanti kapsamına alalım.daha sonra yeni romu yükleyelim
    atı olarak şu an yeni bir ROM üzerinde çalışıyom bittiğinde bu ROM tamamen türkçe olacak.
    yukaridaki b1b gibi İspanyolca değil mesajlarınizi bekliyorum

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Müdür ClockWordMod 'ü nerden indirebiliriz ?
  • Konu da var CWM linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 2 Nisan 2014; 8:41:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yaw şu download şeyi hiç dolmuyo yapamadım bi yardımcı olsanız
  • mebo1907 kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptın banada söylesene
    kardeşim bende hiç dokunulmamış vodafone 875 var ama internete fazla giremiyorum 05432056857 nolu telefondan bana ulasırsan stok romu yaparız... :D :D :D @YereDusenAdam
    kardeşim bende hiç dokunulmamış vodafone 875 var stok romu yapabılırız istersen 05432056857 nolu telfen ulaşabilirsin ismim Musa
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa4343

kardeşim bende hiç dokunulmamış vodafone 875 var stok romu yapabılırız istersen 05432056857 nolu telfen ulaşabilirsin ismim Musa

doğuhn ile iletişime geçin lütfen

• Selam dostum sırf sana cevap yazmak için üye oldum :)
    Çok iyi anlatmışsın fakat benim flash tool yüklenmiyor.
    https://store.donanimhaber.com/55/30/05/5530057f5daf269d712a69644dbd02ba.jpg
    Böyle kalıyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım edinn :((
     Vodafone Smart Mini Rootlama
  • DontCryfornow arkadaşım resimdeki gibi herşeyi hazır et flas tool da sonra bataryanı çıkar telefondan bataryası çıkık şekilde usb bağla direk cwm yüklenir
  • arkadaşlar kimse yapamadımı stock rom mu daha bekliyoruz
  • arkadaşlar telefonuna rom yüklememis kimse varsa bana mesaj atsın stock rom yapıyorum gerekli yada şu numaradan bana ulaşın 05437387479

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doğuhn -- 23 Nisan 2014; 20:04:56 >
  • ROM türkçe mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Real woods

ROM türkçe mi?

Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

bide orjinal romu bir bulsak
    eline sağlık hocam

merabalar, vodafone875'e rm yükledim beğenmedim cwm ile aldığım yedeği kurmaya çalıştım custom romun üzerine kuruyor bunu nasıl hallederim telefon şuan hiç tepki vermiyor yani hiç açılmıyor ama smart phone flash tool görüyor en başta yaptığımız işlemi yapmaya kalktığımda resimlerdeki gibi hatalar alıyorum is[sf399/d36beeb9-d544-4573-886e-bb2d4e5127d3.PNG[/simage]lediğim bir videoda replika s3 ü adam orjinal romu flashlayarak düzeltiyor ama bizde sotck rom yok bir tane buldum ama flashlayamadım lütfen yardım edin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankrk1 -- 1 Mayıs 2014; 17:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkankrk1

quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

bide orjinal romu bir bulsak
    eline sağlık hocam

merabalar, vodafone875'e rm yükledim beğenmedim cwm ile aldığım yedeği kurmaya çalıştım custom romun üzerine kuruyor bunu nasıl hallederim telefon şuan hiç tepki vermiyor yani hiç açılmıyor ama smart phone flash tool görüyor en başta yaptığımız işlemi yapmaya kalktığımda resimlerdeki gibi hatalar alıyorum is[sf399/d36beeb9-d544-4573-886e-bb2d4e5127d3.PNG[/simage]lediğim bir videoda replika s3 ü adam orjinal romu flashlayarak düzeltiyor ama bizde sotck rom yok bir tane buldum ama flashlayamadım lütfen yardım edin arkadaşlar

ROM tek telefona uygun değil diyor. Keşke hiç ROM yüklemeseydiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.