Şimdi Ara

★ Vodafone Smart 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
21
Favori
90.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön spariş için başvuru için vodafone lu olmak gerekiyor mu?
  • Sanmıyorum hocam. Ancak vodafone'li olanlara öncelik tanıyor olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 19 Haziran 2015; 1:27:31 >
  • türksell t60 ın 5,5inçlik modeli galiba bu aynı telefonu getirmişler sanırım

zte nubia 9mini yi bari getirin bunun yerine taklitçilik olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabetten dolayi 799dan ucuza sattirmazlar diyordum bana iyi kapak oldu. Her yonuyle daha iyi olan cihaza 100 tl daha ucuz fiyat koymak

Telefon Blade S6 Lux bu arada. 320 dolar gibi fiyati vardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon baya iyi duruyor neden kimse ilgi gostermemiş şaşirdim dogrusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha satışa çıkmadı normaldir.
  • Ön sipariş verdik sansa cikarsa 699 tlye aliriz yoksa 899 tl'ye almam :)

• Bende verdim ön sipariş bakalım çıkacak mı. Ama 200 sınırı olmaz bence. Ön sipariş veren herkese gönderirler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Bende verdim ön sipariş bakalım çıkacak mı. Ama 200 sınırı olmaz bence. Ön sipariş veren herkese gönderirler diye düşünüyorum.

Onsiparis verdik diyelim ismimiz cikti alma gibi zorunluluk var mi?

• Yoktur hocam zaten arayıp randevu verecekler şu şubemizden teslim alabilirsiniz diye.
    O arada almak istemezseniz belirtirsiniz.
  • quote:

Yoktur hocam zaten arayıp randevu verecekler şu şubemizden teslim alabilirsiniz diye.
    O arada almak istemezseniz belirtirsiniz.

1 2 gün daha detayli inceleyip kararimi veririm o zaman bu fiyata alinacak guzel telefonlardan biri cihazin tasarimi cok hosuma gitti cihazin ozellikleri de iyi duruyor guncelleme alma da sıkıntı olmazsa iyi satış yapar diye düşünüyorum.

• Ön sipariş veripte geri dönüş yapılan oldu mu? Sanırım katirim koşullarında belirtilen ayın 29unda geri dönüş yapılacak. Ama gariptir ki sadece ilk 200 kişiye hak taninacagi söylenmesine rağmen ayın 29unda bilgilendirme yapmaları garip. Ek olarak on siparişler kapanmış, bilgilendirme mesajı su şekilde;
    İlginiz için teşekkür ederiz. Ön satış stoklarımız yoğun ilgi
    sebebiyle tükenmiştir. 1 Temmuz itibariyle satışa çıkacak Vodafone Smart 6 ile ilgili tüm bilgileri ilk önce size ulaştırabilmemiz için formu doldurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ön sipariş veripte geri dönüş yapılan oldu mu? Sanırım katirim koşullarında belirtilen ayın 29unda geri dönüş yapılacak. Ama gariptir ki sadece ilk 200 kişiye hak taninacagi söylenmesine rağmen ayın 29unda bilgilendirme yapmaları garip. Ek olarak on siparişler kapanmış, bilgilendirme mesajı su şekilde;
    İlginiz için teşekkür ederiz. Ön satış stoklarımız yoğun ilgi
    sebebiyle tükenmiştir. 1 Temmuz itibariyle satışa çıkacak Vodafone Smart 6 ile ilgili tüm bilgileri ilk önce size ulaştırabilmemiz için formu doldurun.

Umarım önsatış formu dolduran herkese telefon 699 TL den satılır ayın 29'unda bilgilendirme yapılacak olmasi saçma olmuş bu telefonun rakibi general mobile 4g o telefonda da dokunmatiginde sorun oldugunu yazanlarin cok olmasi nedeniyle bu telefona yoneldim bunda da sorunla karşılaşmayız umarim.

• Hocam GM 4G bence bı telefonun rakibi olamaz. Hem batarya hem ekran çöznürlüğü hemde donanım tarafında daha önce bu cihaz. Ek olarak güncel bir yazılımla geliyor. Android 5.1.1 alsa yeter. Zira android M ile birlikte neredeyse hiçbir şey gelmiyor.
    Kronik sorunu olan bir telefona girmeye hiç gerek yok, doğru bir karar vermişsiniz.
  • quote:

Hocam GM 4G bence bı telefonun rakibi olamaz. Hem batarya hem ekran çöznürlüğü hemde donanım tarafında daha önce bu cihaz. Ek olarak güncel bir yazılımla geliyor. Android 5.1.1 alsa yeter. Zira android M ile birlikte neredeyse hiçbir şey gelmiyor.
    Kronik sorunu olan bir telefona girmeye hiç gerek yok, doğru bir karar vermişsiniz.

General mobile 4g buyuk ilgi gördü tanitildignda kullanan kişilerin cihazın sorunlarını dile getirmesinden sonra telefonun itibari iyice düştü cogu insan almaktan vazgecti Vodafone bu cihazi getirerek insanlari kendisine cekebilirse baya satış yapar şu da var tabi İnsanlarda operatör telefonlarina karşı önyargı oluşmuş ben tasarim ve özellik olarak cok begendim smart 6 yi

• Türkcell ile GM'nin anlaşması vardı, telefondaki ciddi sorunlardan dolayı anlaşmayı iptal ettiler.
    Bu telefon ZTE'nin bir telefonu olduğu için bu tür sorunların olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Türkcell ile GM'nin anlaşması vardı, telefondaki ciddi sorunlardan dolayı anlaşmayı iptal ettiler.
    Bu telefon ZTE'nin bir telefonu olduğu için bu tür sorunların olacağını düşünmüyorum.

İyi ki acele edip almadim GM 4g'yi telefon resmen sorunlu olarak satılıyor google 6 ay incelemiş sözde bozuk telefona 700 lira verecek kadar zengin degiliz bu telefonu önsatış fiyatıyla alma gibi şansım olursa kesinlikle alırım.

• kekse 5' secenegi de olsaydı
  • Meizu M1 Note ile bu telefon arasında kalmış durumdayım.
  • Bu telefonun incelemeleri youtube dusmeden almayin derim ne kadar iyi gözükse de kagit üzerinde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.