Şimdi Ara

★ Vodafone Smart 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
21
Favori
90.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş Vodafone mu kullanıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Kardeş Vodafone mu kullanıyorsun

yok kardeş avea kullanıyorum
  • greenman G kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen ön başvuruyu ne zaman yaptın. Aynı günmü yaptın? Bize daha bişey gelmedi ya.
  • beni aramadılar daha
  • Beni de aramadilar kesin ilk 200 kişi içinde degiliz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bize daha aramadilar bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım arkadaşlar akşam belli olacak
    Kardeş akşam alırsan yazmayı unutma birde bayiye sorsana kaç kişilikmiş bu kampanya?

• Ne arayan var ne soran :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekirr27

Ne arayan var ne soran :)

greenman arkadaştan 4 gözle haber bekliyoruz.
  • Valla iftarı yapıp gideceğim hemen 20:30 gibi

• Arkadaşlar bu telefonu aldık diyelim son surum android guncellemesiyle geliyor cihaz operatör telefonlari malesef guncelleme yönünden sıkıntılı sormak istedigim şu bu telefonu alsak cihaz guncelleme almadi diyelim geldigi sürüm bizi ne kadar süre idare eder?

• Arkadaşlar kargodaymış gelmemiş daha pazartesine kaldı dediler. Son gelişme böyle

• Hocam şu anki sürüm güncel sayılabilecek bir sürüm. Android 5.0.2 sürümü kullanılıyor, 5.0 ile birlikte gelen sorunlar 5.0.2 büyük ölçüde kapatıldı. Tahminimce Android 5.1.1 güncellemesinide alıp güncelleme takviminin sonuna gelir. Belki bir ihtimal android M güncellemesinide alabilir.
    Güncelleme gelmese dahi dert edilecek bir durum yok. Zira sistem akıcı ve özelleştirilmemiş. Performanslı çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Hocam şu anki sürüm güncel sayılabilecek bir sürüm. Android 5.0.2 sürümü kullanılıyor, 5.0 ile birlikte gelen sorunlar 5.0.2 büyük ölçüde kapatıldı. Tahminimce Android 5.1.1 güncellemesinide alıp güncelleme takviminin sonuna gelir. Belki bir ihtimal android M güncellemesinide alabilir.
    Güncelleme gelmese dahi dert edilecek bir durum yok. Zira sistem akıcı ve özelleştirilmemiş. Performanslı çalışacaktır.

Detaylı açıklaman için teşekkür ediyorum hocam önsatış için arayan soran yok sanırım ilk 200 kişi içinde degiliz aramadıklarına göre.

• Bugün gidip vodafone bayisine sordum telefon hiçbir yerde yok, belki ürünler bayilere gönderildikten sonra bilgilendirme yapılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Bugün gidip vodafone bayisine sordum telefon hiçbir yerde yok, belki ürünler bayilere gönderildikten sonra bilgilendirme yapılacaktır.

Satış tarihi 1 Temmuz'dan itibaren diyordu lansmanda haftahafta içi bilgilendirme yapılabilir o zaman yaparlarsa indirimli fiyattan alırız.

• sar değeri hakkında hiç bi yerde birşey yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mickey444

sar değeri hakkında hiç bi yerde birşey yazmıyor

Bende dikkat ettim hiç dile getirmediler sar degerini yüksek diye mi gizliyorlar anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekirr27

quote:

Orijinalden alıntı: mickey444

sar değeri hakkında hiç bi yerde birşey yazmıyor

Bende dikkat ettim hiç dile getirmediler sar degerini yüksek diye mi gizliyorlar anlamadim

Zte blade s6 da baş 0,78 vücut 0,67 bu telefonda muhtemelen bu değerlere yakındır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.