Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafonun şebekesi hiç stabil değil sürekli lte frekansı değişip duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Redli Elite Plus'ta bir ayım doldu. Redli 20 Plus ve Red 30 paketleri downgrade olarak teklif geldi. Limitsiz paketi istiyoruz artık hocam çok heveslendim ya

• Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt

hattimi vodafone'a tasidiktan sonraki 2. ayda gectim bu tarifeye hocam :)

colman.deegan@vodafone.com buraya derdinizi anlatan bir mail atin mumkunse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fantazik11

İnternet ortamında ki onca araştırmaya rağmen 199 TL olan Sınırsız Vodafone Red tarifesinin nasıl çıktığı halen bilinmiyor. Çıkan arkadaşların genel yorumu "Sürekli yanımda uygulamasından gelen tekliflere bakıyorum. Limitsiz tarifeyi gördüğümde geçiyorum." Hangi tarifenizin kaçıncı ayında bu teklif geliyor? Faturalı olmak bu tarifenin teklife düşmesi için şart mı? İnternet kullanımımızın yoğunluğu teklifin gelmesinde etkili mi? Hiçbirine kesin bir cevap verilemiyor.

Bir tane de ben soru sormak istiyorum. Üzerime dört adet Vodafone hat kayıtlı. Bunun hiç mi etkisi yok?

Genel müdürlüktrki kişiye sormuştum geçmek için, bu bilgileri aktardı.

Redbox satışta yokken redbox sunmuşlardi. Ceo ya mail sonrası aranmistim.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-sinirsiz-paket--142065982-31#144243603

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Attığınız mailin bir kopyasını özelden atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolomen_596

Redli Elite Plus'ta bir ayım doldu. Redli 20 Plus ve Red 30 paketleri downgrade olarak teklif geldi. Limitsiz paketi istiyoruz artık hocam çok heveslendim ya

Merhabalar hocam, "yanımda" uygulamasında bana da elite ve elite plus paketleri teklif olarak geliyor. Elite pakete 219, elite plus pakete 299 liralık teklif geliyor. Bunları vereceğine sınırsız paket versene. Sanırım belli bir algoritması yok. Şuan uyumlu 6+2 pakete 37 lira ödüyorum.

Siz elite plus pakete ne kadar ödüyorsunuz.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Elite plusların özelliği ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: ougzahn

Elite plusların özelliği ne?

Bol internetli paketler bunlar hocam. Elite olanda 30 gb internet, Elite plus'ta 50 gb internet var ve bir çok uygulama da kotadan düşmüyor.

23 vodafone ülkesine & her yöne 5000 dakika, vodafone içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 5000 sms ve 50 GB internet + bütün passler

• İlk 12 ay taahhütü bitmek üzere olup yeni taahhüt için teklif alan varmı?

• Kullanım koşulları detaylarına bakmak istiyorum ama o sayfaya geçmiyor nedense :) 12+12 ay şeklinde ilk 12 ay 179 tl sonraki 12 ay 199 tl bugün teklif geldi bana da ama dediğim gibi kullanım koşulları kısmına bakamıyorum düşündürücü :)

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Aynen bu aralar gelen tekliflerin kullanım koşullarına bakılmıyor.

Millete çektirdikleri sıkıntıya bak. 180~200 lira vermeyi göze alan herkese versinler işte şu tarifeyi. Anlamıyorum ne diye ugrastiriyorlar.

Türkcell dekiler de yok salla kazan onu çatlat vs. Bu devirde insanları ugrastirdiklari şeylere bakin.

Verın 1mbps, 5 mbps, 10mbps va şeklinde limitsiz paketler çok mu zor. Illa GB satacaklar.

• crazymecheng C kullanıcısına yanıt

3-3,5 ay kadar oldu vodafone a geçeli, 10 yıldır turkcell kullanıyordum sırf çekim gücünden dolayı lakin illallah ettirdi salla kazandan abartısız söylüyorum 3 4 ay boyunca sırf dakika yok bipten dakika sizin dakikanızada sizede dedim geçtim vodafone a sınırsız video pass olan pakete. Çekim gücü dışında bi sıkıntımız yok. 4,5g sözde ama 8-10 yer yer 2-3 yer yer 15-16 mbps. Nasıl 4,5g çözebilmiş değilim.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Bence Vodafone kapsama konusunda çok iyi dağ başında bile 4G var her ne kadar Band8 olsada.

Bence hız o kadar önemli değil. 1mbps altına düşmediği sürece mobilde yeterli geliyor. GB hesabı yapmaktan bıktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolomen_596

23 vodafone ülkesine & her yöne 5000 dakika, vodafone içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 5000 sms ve 50 GB internet + bütün passler

ne kadar ödüyorsunuz hocam

249

• quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Genel müdürlüktrki kişiye sormuştum geçmek için, bu bilgileri aktardı.

Redbox satışta yokken redbox sunmuşlardi. Ceo ya mail sonrası aranmistim.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-sinirsiz-paket--142065982-31#144243603

Alıntıları Göster

3 ekim tarihinde bende mail attım. Size dönüş ne zaman oldu hocam? 1 ay 2 ay vs kaç gün sonra arandınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: fantazik11

3 ekim tarihinde bende mail attım. Size dönüş ne zaman oldu hocam? 1 ay 2 ay vs kaç gün sonra arandınız?

Alıntıları Göster

Yaklaşık iki saat içinde arıyorlar. 19. 00 gibi aradılar konuşamadık, ertesi gün 17 gibi aradılar.

24 saat içinde dönmezlerse umudu kesin derim

• Ben redbox 200 gb kullaniyordum sinirsiz teklifi geldi 179 lira bugun baktim 269 liraya cikarmislar bu ayda sinirsiz gb tanimlamislar promosyon icin midir acaba

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.