Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.797
Cevap
110
Favori
468.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dun mac yayini izledim herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Vpn de çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • firatdolan F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeş

• Bana da aynı fiyatlardan bu tarifeyi sundular. Geri çevirdim.
    Android telefon ve tablet kullanıyorum. İnternet paylaşımı oluyorsa, Netflix ve BluTV için düşünebilirdim lakin evde çok zaman geçiren birisi değilim. Genel olarak pass paketlerin sunduğu hizmet bana yetiyor. Geri kalanlar için de mevcut tarifemdeki 20 gb internet ve ortalama aylık 5 gb internet hediyesi veren çark yetiyor. Hatta geçen hafta 20 gb haftalık verdi. Epey bir içerik indiriyorum bunlarla.
    Yine de tekrar ediyorum, evinde internet bağlantısı olmayanlar için iyi bir tarife. Tabi internet paylaşımı sorunsuz olduğu takdirde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut tarifeyi 169 tl ye kullanıyorum bulunduğum bölgede 60 mbps hız alıyorum

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayatmaca34 -- 2 Mart 2020; 21:1:18 >
  • oktayatmaca34 O kullanıcısına yanıt
    Tarife detayında herhangibi bir kisitlama yazıyor mu

• Tarife banada geçerli karar veremedim.red20 plus kullanıyorum..sosyal video pass kotadan yemiyor biliyorsunuz.Fakat 20 GB kotayı hotspottan ve tethering de kullanabiliyoruz..bu tarifede en azından 5-10 GB kullanma hakkı vermeliydi.cogumuz bazı işlemleri laptop dan daha iyi halledebiliyoruz.. laptop için ek paket almak zorunda kalacağız ,bu da tadını kaçıracak..elite gibi tarifelerde vadofone pasaport hediyeside var 3 -5 -7 gün gibi..sanırım bu da yok bu tarifede...android kullanıcısi olup bu tarifeyi kullanan varsa neler yapabiliyor anlatırsa çok makbule geçer. tskler.

• ozi156 kullanıcısına yanıt
    Elbi46 E kullanıcısına yanıt
    bu tarife ile bu ay içerisinde hotspot ile 80 gb download yapmış bulunmaktayım herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayatmaca34 -- 2 Mart 2020; 22:44:40 >
    Laptopla paylaşım oluyor diyorsunuz yani..sanki bir iki kişi laptop ve diğer cihazla paylaşım yapamdim yazmıştı...

ben sadece telefon ile hotspot kullandım
    Anladım,o zmn bilmediğimiz konu laptopla paylaşıma izin verip vermediği..tskler

en kısa zamanda laptop ile deneyeceğim şuan elimde sim kart uyumlu laptop yok
  • Müşteri hizmetlerini arasak bu tarifeye geçmek istediğimizi belirtsek sonuç ne olur acaba?
  • Bu paket bana bı çıkmadı çıksa konuyu duzenliyicem adam edicem kaç tane hattım var Vodafone da red first kullanan red 20 plus kullanan daha düşük paket kullanan ama inat etmişler bana cikmiyo paket

• İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    Teklifi kabul etmeden önce aradım müşteri hizmetlerini ama kendilerinin tarife hakkında bilgileri olmadığını size özel teklifleri göremediklerini söylediler
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Telefon ile Hotspot yapıyorum PC den kullanıyorum şimdiden 80 gb download ettim, hız bölgemde 60 mbps kota ve hız sınırlaması yok
  • İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    vodafone yanımda uygulamasını sürekli takip et özel teklif olarak sunuyorlar müşteri hizmetlerinin tarife hakkında bilgisi yok
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Android Telefon ile Hotspot yapıyorum PC den kullanıyorum şimdiden 80 gb download ettim, hız bölgemde 60 mbps kota ve hız sınırlaması yok
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Telefon ile Hotspot yapıyorum PC den kullanıyorum ve başka apple olsun android olsun pc olsun sıkıntı yok hepsini denedim.
    şimdiden 80 gb download ettim, hız bölgemde 60 mbps kota ve hız sınırlaması yok
  • Elbi46 E kullanıcısına yanıt
    Telefon ile Hotspot yapıp PC den kullanıyorum ve apple olsun android olsun pc olsun sıkıntı yok hepsini denedim. herkes ile paylaşım yapabiliyorsunuz
    şimdiden 80 gb download ettim, hız bölgemde 60 mbps kota ve hız sınırlaması yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.