Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    prime asmayan 10gb tarifesini bırakıyormusun😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

Bu paketleri biz yapamıyor muyuz? kodla falan
    hayir malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgsrcm

Galiba bunlar ilk ay taahhüt nedir 12 ay mı
    tahahut yok hocam her ay yenilenme suresinde hattiniza yapiyorum islemi paket bunlar tsrife degil

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Hayırlı olsun, Vodafone da sınırsız mobil işine girdiyse iyi olmuş. Sonuçta her firma girerse bir süre sonra rekabet fiyatları düşürür. Ama internetin yanı sıra konuşma ve SMS'in de sınırsız olması baya cesur bir adım.

Biz de Pttcell'in bazı tarifelerini kullanan küçük bir azınlık olarak sınırsız mobil internet kullanıyoruz ama taahhüt verilmediği için iki de bir zam yapıyorlar. Tabi Vodafone'un üçte biri para ödesek de kafalarına göre istedikleri zammı yaptıkları için bu fiyatlara çıkmayacağının garantisi yok. Benim Turk Telekom altyapısını kullanan Pttcell'de alabildiğim maksimum hız ise 9-10 Mbps İstanbul - Maltepe gibi bir yerde.
    PTT cell de hangi paket bu sınırsız internet

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

PTT cell de hangi paket bu sınırsız internet

Alıntıları Göster
    Paket değil, faturalı birkaç tarifede internet sınırsız ama eski müşterilere. Yeni müşteri almıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım yüksek tarifelerde yüksek kullanım yapanlara geliyor bu teklif.

• Evin içinde speedtest ile 70Mbps Download / 42Mbit Upload görüyorum. Balkonda ise Upload aynı iken download 128Mbit'leri görüyor. Telefondan hotspot ile PC paylaşımında sıkıntı yok. Torrent ile şimdilik maksimum 5,6Mb/sn gördü. 47Mbit ortalama. Hava alanlarınlarındaki TAV Fast track, ücretsiz yurtdışı harç pulu gibi birçok ayrıcalık yüklenmiş
  • Arkadaşlar ben tarifeden çıkmak istiyorum ama daha ilk aydan 350 tl civarı bir cayma bedeli çıktı. Bu tarife teklif olarak geldiğinde cayma bedeli yok yazıyordu. Müşteri danışmanı, bir önceki tarifeden dolayı cayma bedeli yok anlamına gelir dedi. Oysa hemen hepimiz biliyoruz ki tarife yükseltirken zaten bir önceki düşük tarife ile ilgili herhangi bir cayma bedeli ödemiyoruz.
    Her neyse, olan oldu artık ve ben eski tarifeme (redli 20 plus) de aynı fiyattan geçemiyorum. Zaten eski tarifeme de 105 tl ödüyordum. Önümüzdeki ay 115 tl olacaktı. Burada görüyorum ki aynı tarifeye 77 tl ödeyen de var, 85-95 tl ödeyen de... Nasıl olacak şimdi bu iş?

• yvz001 Y kullanıcısına yanıt
    İptal birimine bağlan kesin konuş iptal ediceginle alakalı hemen sana 77 80 veya 84 TL den onericekler kendi kafana göre hangi fiyat uygunsa geç gitsin

• yvz001 Y kullanıcısına yanıt
    Yeni teklifte onceki teklifin sarti olmaz. Bir onceki Mevcut tarifeniz de ust pakete gecerseniz cayma bedeli uygulanmaz maddesi vardir. Zaten ondan dolayi cayma bedeli almazlar. Simdi ki tarifenizde ise teklif olarak cayma bedeli odemez kismi herhangi bir durumda vazgecmek isterseniz cayma bedeli almadan herhangi bir tarifeye gecebilirsiniz anlaminda soyleniyor. Bu tarife de en anlamadigim sey konunun detayi yok. Ne kadar kullanabilirsin yada ne kadar datadan sonra kisitlama getiririm gibi. Hos bende dayanamadim gectim ama zamanla anlasilacak ne oldugu.

• Vallahi ben de mesaj olarak bekliyorum kısıtlama olacak mı diye. Daha sadece bugün 150gb kadar download yaptım. Ortalama 14.5MB/s ile

• bende baya bir film filan indirdim bugun acaba kısıtlama filan geliyor mu bilgisi olan var mı ?
  • herkes tedirgin
  • sınırsız diyince ben yüklendim internete baya bir dowloand yaptım
  • An itibariyle geçiş sağladığım tarife.

Müşteri temsilcisi işlemleri gerçekleştirdi, size de ufak tefek bilgilendirme yapayım;

- Tarife 12 aylık iki dönemden oluşuyor. ilk 12 ay 169₺, sonraki 12 ay 189₺. ikinci 12 aylık sürece girerken dilerseniz cayma bedelsiz çıkıyorsunuz fakat 12 aydan önce çıkmak isterseniz, indirimli kullandığınız her ay için fiyat farkını sizden alıyorlar (ör: üçüncü ayda caymak isterseniz 230₺x3=690₺ cayma bedeli ödüyorsunuz).
    - Hotspot vs. kısıtlaması yok, belli bir GB aşımı sonrası yavaşlama yok.
    - Tarifeyi hemen başlatıyorlar. O anki tarifenizin kullandığınız GÜN kadarını ve en yakın fatura kesim tarihinize kadar olan yeni tarife ücretini yine GÜNe bölerek yansıtıyor (Ör: benim tarifem 15 nisanda yenilenecekti. geçiş yaptığım anda 10günlük önceki tarife ücretim + 20 günlük sınırsız paket ücretini faturaladılar.)
    -Vodafone yanımda uygulamasında tarife ücretiniz 399₺ olarak gözükecek ama dikkate almayın, faturanız 169₺ üzerinden kesilecek.

benzeri şeyler yazılmış olabilir, bilgili bir temsilciyle görüşerek öğrendiğim için (ve tabii ses kaydı) size de aktarmak istedim.

İyi forumlar :)

• DH Xenshard kullanıcısına yanıt
    Gecmeden once tarifeniz neydi.

• Red 20 Plus.
    Çoğu şey zaten bedavaydı (Facebook, Instagram vs.) fakat normal ev internetim yok o yüzden geçiş yaptım.
  • Hayırlı olsun insallah sıkıntısız kullanırsın

• sınırsız verse ne olacak vodafonlular sövüyor internet kötü diye..
  • DH Xenshard kullanıcısına yanıt
    Tarifeye nasıl geçtiniz yanımda üzerinden mi müşteri hizmetlerini arayarak mı bende geçmek istiyorum ama benimki faturasız hat herkese de açmadılar daha ben geçebiliyor muyum acaba tarifeye bilginiz var mı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.