Şimdi Ara

Vodafone Red'liler bir yılda 1,4 milyar TL tasarruf etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yakşalık 7 senedir kullanıyorum, bir sorun yaşamadım.

• Sınırsız YouTube ve Spotify için katlanıyoruz, çekim kalitesi berbat.

• msegmx M kullanıcısına yanıt

Bende senin gibi kullanıyordum ve dediğin fiyatı önerdiler. Kontürlüye geçmek istediğimi söyledim müşteri temsilcilerine. Aynı tarifeyi 115 liraya kullanıyorum. Vergisi felan 135 liraya geliyor. Bence bir dene şansını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazzmann -- 18 Temmuz 2023; 11:7:45 >
  • abartı paket fiyatları ile özellikle paket düşürme seçeneği olmayan bir operatör Beşiktaşa sponsor oldu diye vodafonenlu olmuştum verdiği tarife ücretinin yarısına turkcellde kullanıyorum

• Hı hı kesin tasaruf ettirmistir(!) Yaklasik 2009'dan beridir vodafone abonesiyim. 2 yildan beridir hiz sorunu yasiyorum. Ariyorum, evet trafiginize bakildiginda cok yavas hiz aliyorsunuz deniyor, hattiniza guncelleme atiyoruz gorusme bitince simkarti cikarip takin duzelecektir deniyor degisen hic bisey yok. Sozde ben de redliydim haklarim sonraki aya devrediyordu. Hem kullanamiyorsun hemde tonla para veriyorsun. Bence degmez. 5g li telefon aldim sinirimden (xiaomi mi 10t 5g) en faz 2-3 mbps cekiyordu saka gibi. Tarifemib bitmesine 6 ay vardi cayma bedeline katlanip turkcelle gectim cok sukur 50 - 190mbps hiz aliyorum kampanyadan yararlandim 20gb internet 100 tl. Vodafone gercekten pismanlik...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zonguldak merkezde arkadaşım Turkcell ben Vodafone abonesiyim, aynı anda yan yana hız testi yaptık, arkadaşımın hattı abartmıyorum 98 mbit'e çıktı, benim telefon 8-10 mbit arasında gidip geldi, şaka gibiydi. İstanbul'a gittiğimde de durum çok değişmiyor. İnterneti en yavaş operatör Vodafone, ben de red tarifeyim ama diğer avantajlarını çok kullanmıyorum, çoğunlukla unutuyor insan.

• gecen yaz tatil icin izmir`in sahil kasabalarinda iken eger karimda baska operator (ttkom) olmasa onemli is gorusmelerine cevap veremiycektim.

gecen ay sozlesmem bittigi gibi operator degistirdim.

daha da agziyla dinazor tutsa vodafone a naaaaaa

• istanbul leventin göbeğinde internet düzgün çekmiyor, telefon görüşmesi kesiliyor.
    vodafone pişmanlıktır

• Merhaba vodafone redli olup ta jolly joker indirimini kullanmayacak olup hayırsever seviyesinde bir ücret mukabilinde yardımcı olacak varsa bana mesaj atabilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki kontörlüde internet ve konuşma ayırımı nasıl yapılıyor, yani 135TL'nin üzerine ayrıyeten internet GB mı satın alınıyor yoksa dahil mi? Ayrıca örneğin "sınırsız video" gibi paketler var mı kontörlüde?

135 liraya neler dahil örneğin?

• 8 yıllık türk telekom müşterisiydim 1 ay önce vodafoneye geçtim. 8 yıl önce nasıl bıraktıysam hala aynı. Pek çekmiyor. Türk telekom daha iyi çekiyordu. Vodafone çekiminden Memnun değilim. Türk telekomda da istediğim paket daha pahalıydı. Yoksa orda kalırdım. (Daha önce de vodafoneliydim türk telekoma geçmiştim.)

5G ile vodafone durumu düzeltti düzeltti yoksa Tekrar türk telekoma geçeriz.

• lextor L kullanıcısına yanıt
    Türk telekom faturalı bence daha iyi. Bimcell kontörlü olduğu için sürekli zam yersiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu forumda Vodafone dan memnun olan daha hiç kimseyi yıllardır görmedim, bu firmanın neden hala 26-27 MİLYON abonesi var? Kim kullanıyor? Kim memnun? Gerçekten merak ediyorum

• Lexco kullanıcısına yanıt

Hocam ben telefon bile kullanmıyorum. Mümkün olsa eve sabit telefon alacağım. Her ay havaya para saçıyorum. 30 liralık paket yapsınlar 50 dk 100 mb kullanalım olsun bitsin.

• Tasarruf etmiş olabilirim emin değilim ama sinir hastası olduğuma eminim.

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Bu kotalarla 5g olsa ne olmasa ne hocam. Yeni müşteri olmak için de vodafone’da hattınız açıldığı gibi telekoma geçebilirsiniz tekrardan.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.