Şimdi Ara

VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
7
Favori
74.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet aynen öyle. İlk ay fatura kesim tarihine orantılı olarak veriyorlar kotayı ama fatura da aynen o şekilde orantılı oluyor. Tüm faturayı kesmiyor. (Sanırım Vodafone biraz cimri, çünkü Turkcell ve Turk Telekom'da da faturalar orantılı oluyor ama paketin hepsini yüklüyorlar.)

İkincisi ise Vodafone'un sistemi aile indirimini veya başka indirimi göstermiyor. Taarifenin komple fiyatını göreceksiniz daima 80 TL olarak (hatta telsiz vergsiyle birlikte 80.60 olarak göreceksiniz) ama faturanız 53.60 TL olarak normal gelecek ekstra harcamalarınız olmadıkça.

NOT: İnsallah başka konularda pişmanlık yaşamazsınız da yaşadığınız tek pişmanlık bu olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Evet aynen öyle. İlk ay fatura kesim tarihine orantılı olarak veriyorlar kotayı ama fatura da aynen o şekilde orantılı oluyor. Tüm faturayı kesmiyor. (Sanırım Vodafone biraz cimri, çünkü Turkcell ve Turk Telekom'da da faturalar orantılı oluyor ama paketin hepsini yüklüyorlar.)

İkincisi ise Vodafone'un sistemi aile indirimini veya başka indirimi göstermiyor. Taarifenin komple fiyatını göreceksiniz daima 80 TL olarak (hatta telsiz vergsiyle birlikte 80.60 olarak göreceksiniz) ama faturanız 53.60 TL olarak normal gelecek ekstra harcamalarınız olmadıkça.

NOT: İnsallah başka konularda pişmanlık yaşamazsınız da yaşadığınız tek pişmanlık bu olsun.

Teşekkürler hocam içimi rahatlattınız. Evet türktelekom turkcel tamamını yüklüyor. İnşallah pişman olmayız hocam. Birçok avantajı var red taifesinin kahve dünyası hergun 1 kahve ücretsiz 1 sinema biletine 1 tanesi ücretsiz Spotify premium 12 ay ücretsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Ayrıca hattını taşıyanlara altı ay boyunca ayda 2 gb internet hediyesi var. Vodafone uygulamasından yükleniyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci79

Ayrıca hattını taşıyanlara altı ay boyunca ayda 2 gb internet hediyesi var. Vodafone uygulamasından yükleniyor sanırım.

Evet ek 2gb 6 ay bedava.
  • 52tl olan pakete istanbulda nerede geçebilirim. Bir iki yere sordum 69tl diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    ininal kart aL

şu linkten görebilirsinhttps://www.ininal.com/

ben bu kartı Teknosa'dan aLdım, para yüklemeLerini PTT şubeLerinde gişeden veya PTT BankaMatiğinden yükleme yapıyorum.
  • Arkadaşlar bende bu 52 TL muhabbet ile vodafone geçiş yaptım ama bu ay (ikinci ay faturası-ilk faturayarım ay oldğundan düşüktü) bana 70 TL fatura geldi tarife dışı da kullanım yok.
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    Hem sana bilgi amaçlı hemde konuya ek olarak şuan Red 10 tarifesi İstanbul Fatih Vodafone (Akdeniz caddesinin sonunda ki şube) bayisinde 45 tl Aile indirimli. Hatta bugün başka bir şubeye aile indirimi için annemle beraber geçsem indirimden yararlanabilirmiyim diye sordum hayır referns olacak kişinin en az 6 ay vodafonelu olması gerekiyor derken burası ikinizde ynı anda taşıyın (annem herhangi bir tarife olacak ben red10) ben red10u aile indiriminden veririm dedi. Bu bayiler cidden birbirlerinden bi haberler...
    VODAFONE  RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JessieJ -- 30 Ocak 2017; 21:12:17 >

• Dün aveadan vodafone red10 a geçmek için başvurdum. 2000dk her yöne (vodafone içi ücretsiz) 2000sms 10gb internet 45tl.

• konu sahibi olarak bende numara taşıma ile red10aile tarifesine geçtim.2000dk her yöne,sabit ve vodafone yönüne sınırsız, 1000sms, 10gb internet 45 tl paketindeyim.fiyatına göre çok iyi bir kampanya ve tarife. 12 ay spotify premium da ekstrası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 24 Şubat 2017; 11:4:47 >
  • Vodafone'mu ve heleki RED_10 asla TAVSİYE ETMEM.! NETFLİX 3AY hediye 2 ay bekledim vs vs...
    Ki bu işler kullanıcıdan kullanıcıya fark eder ama ben yandım siz yanmayın....
    36 Ay Turkcell kaldım dedim vodafone olsun demez olaydım 3ay ne bir 4,5G 4G neyse verim aldım nede
    Net hızından verim aldım paso 3G çoğu yerde aynı şeyi yaşadım hadi bunları geçtim bazen hat koptu
    Ki SMS ile şu saat şu dk görüşmeniz ücretsiz oldu diye onada eyvallah ama en son hataları kızdırdı.!
    Tuttular benim FATURA bilgimi ben antalya olan biriyken kuzenim afyona yolladılar SMS ile hat benim
    Adıma aradım neden böyle yaptınız millet bilmek zorundamı hattımı faturamı bilgilerimi eee işte
    Hata olmuştur yakınınız demezmi dedim yetkili birisi dönsün bu konu hakkında bilgi veremeyiz vs
    Ukalaca uslüp şikayet kaydı açıldı dönen yok aradım o konu hakkında dönüş olmaz dediler.!
    Dedim kardeşim ben TURKCELL VE TURKTELEKOM ile mi görüşcem bu konu hakkında...!
    Cevap yok kem küm haklısınız vs teraneleri..
    Dedim derhal ön ödemeli yapın hattımı neyse yaptırdım bugün TURKCELL KONFOR PAKETİ olucak.!
    45TL HY 1000DK HY 1000SMS 6GB Turbo Devreden ve Duran Tarife 3GB Yedek net 8GB hediye net yeter...
    İyi mal iyi kalite iyi para onu anladım 94TL cayma bedeline razıyım neydi o dedim...
    Tabi karar sizin umarım aynı şeyleri yaşamazsınız....?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 25 Şubat 2017; 10:26:51 >

• eylülde red m tarifesine taahüt vermeme rağmen dün yeni bir taahüt için aradılar. önce red 7 tarifesini teklif ettiler.zaten 48 tl veriyorum. interneti 7gb 56 lira oluyor istemem dedim. ozmn red10 tarifesini verelim 54 tl ye dediler. netflix üyeliğide var di mi yanında dedim. maalesef onu veremiyoruz. net flix isterseniz 65 tl oluyor dedi. 6 tl farkla 4 gb internet iyi olsada gereksiz geldi. 6gb internet zaten yetiyordu birde üst tarifenin interneti 2 gb geliyor. 1 gb netflix paketinden geliyor. her pazarteside 24 saatlik 1 gb geliyor. 15günde 6gb interenet kullanmışım. hala 4gb kotam var vodafone bol kese bu ara valla.
  • Üst paketin interneti 3 ay veriyor.

Mevcut aboneyim bizde böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

konu sahibi olarak bende numara taşıma ile red10aile tarifesine geçtim.2000dk her yöne,sabit ve vodafone yönüne sınırsız, 1000sms, 10gb internet 45 tl paketindeyim.fiyatına göre çok iyi bir kampanya ve tarife. 12 ay spotify premium da ekstrası.

hocam hayırlı olsun bende az önce geçiş yaptım turkcellden 45 tl dedi bugün son günmüş.acaba netflix bizde de 3 ay hediye mi
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. maalesef bizim red 10 aile tarifesinde 3 ay netflix hediyesi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix i etkinlestirdim 1 ay oldu. 1 veya 2 kere acmisimdir. Hd paket geliyor bu arada merak edenler icin

• quote:

teşekkür ederim. maalesef bizim red 10 aile tarifesinde 3 ay netflix hediyesi yok.

hocam var yazıyor bakın sizde aşağıya ekledim

Vodafone Red Netflix Paketi Kampanya Koşulları:

Vodafone Red Netflix Paketi :

• 3 ay hediye Netflix üyeliği sadece Yeni Red 10, Yeni Red 20, 4.5G Red 10, 4.5G Red Elite ve Red Elite Tarifelerinde geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Netflix i etkinlestirdim 1 ay oldu. 1 veya 2 kere acmisimdir. Hd paket geliyor bu arada merak edenler icin

vallaha ben narcos için bile sadece kullanırım netflixi çok başarılı 4k destek var
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    bende hata veriyor.sms geliyor. sonrasında ilerlemiyor.
    bu yazı çıkıyor.

quote:

Üzgünüz, şu anda sizin için uygun bir Netflix teklifi bulunmuyor. Netflix ile ilgili seçeneklerinizi incelemek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 27 Şubat 2017; 17:48:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

bende hata veriyor.sms geliyor. sonrasında ilerlemiyor.
    bu yazı çıkıyor.

quote:

Üzgünüz, şu anda sizin için uygun bir Netflix teklifi bulunmuyor. Netflix ile ilgili seçeneklerinizi incelemek için

Bence çağrı merkezini arayıp bunu söyleyebilirsiniz sonuçta veriliyor yazıyor kendi sitesinde

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.