Şimdi Ara

VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
7
Favori
74.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yoldagezen

quote:

Orijinalden alıntı: vodafoneredpro

Red 10 tarifesi : 12 GB internet 3 ay netflix hediye 60 TL

Ailenizde ikinci bir vodafone faturalı var ise 52 TL 10 GB + 3 ay netflix hediyedir.

vodafoneredpro.com adresinden isim soyisim yazın arayalım.

25 KASIM SON BAŞVURU TARİHİDİR.

aileden değil de, başka birisi bana referans olamazmı bu red 10 tarifesini 52tl ye almam için?

Olmaz aile sarti mevcuttur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12+12 ay taahhüt ne demek? 24 ay taahhüt mü?
  • kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    12+12 nin anlamı şu: 12. ayin sonunda isterseniz taahhüdü sonlandırabiliyorsunuz. Başka operatöre geçebiliyorsunuz. Faturasıza geçebiliyorsunuz, vs. Eğer hiçbir şey yapmazsanız 13. Aydan itibaren devam ediyorsunuz olduğu gibi ayni şartlarda ve +12 ikinci dönemi kullanmaya başlıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

12+12 nin anlamı şu: 12. ayin sonunda isterseniz taahhüdü sonlandırabiliyorsunuz. Başka operatöre geçebiliyorsunuz. Faturasıza geçebiliyorsunuz, vs. Eğer hiçbir şey yapmazsanız 13. Aydan itibaren devam ediyorsunuz olduğu gibi ayni şartlarda ve +12 ikinci dönemi kullanmaya başlıyorsunuz.

Teşekkürler. Dakika aşımında nasıl ücretlendirilir?

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    2000 dk heryöne ve Vodafone ile sabit yönler sınırsızken dakika aşımı yapacaksanız :) en son 46,25 kuruş/dakika idi. Artmışsa da en fazla 60 kuruş olmuştur (ki sanmıyorum).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

2000 dk heryöne ve Vodafone ile sabit yönler sınırsızken dakika aşımı yapacaksanız :) en son 46,25 kuruş/dakika idi. Artmışsa da en fazla 60 kuruş olmuştur (ki sanmıyorum).

dakika ve mesaj ücretleri, paketsiz, 60 kuruş oldu.
  • Lan gardaş 69 tl olmuş ters ilişki gibi
  • geçtik vodafone' a da bilseydim yanına yanaşmazdım. google play store' dan faturaya ek şeklinde alış veriş yapılmıyor. yapacağınız operatörlük işinin içine tüküreyim.

üstüne üstlük yanımda uygulaması numara taşıma ve aile indirimlerini de göstermiyor. ay sonunda bi tarafımıza kaçmasa bari. ülkeye gelen havasından mı suyundan mı ne çakala bağlıyor.
  • Hocam bu yanımda uygulaması bende de indirimleri göstermiyor.. umarım kötü bir sürprizle karsilasmayiz

• quote:

Orijinalden alıntı: xiseyn

Hocam bu yanımda uygulaması bende de indirimleri göstermiyor.. umarım kötü bir sürprizle karsilasmayiz

kardeşime sordum o da red tarifesinde, güncel tutar bölümü geçerli diyor. umarım haklıdır da gereksiz bir kazıkla karşılaşmayız. en gıcık olduğum google play store' da ödeme yapamamak. kredi kartı almamaya yeminliyim. illa işimi zora sokacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxmania -- 23 Aralık 2016; 2:24:40 >
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    Numaramı taşıyalı sadece 5 gün oldu güncel tutar şimdiden 39 tl görünüyor.. Fatura kesimine kadar 15 gün için 1 aylık fatura mı kesiyorlar? ?

• quote:

Numaramı taşıyalı sadece 5 gün oldu güncel tutar şimdiden 39 tl görünüyor.. Fatura kesimine kadar 15 gün için 1 aylık fatura mı kesiyorlar? ?

kardeşimin dediğine göre öyleymiş. ay sonunda anlayacağız artık. hiçbir firmaya da güvenim kalmadı gerçi, bazı şeyleri inada bindiriyorum.
  • Güncel faturada indirim,diğer ücretleri ve aşım dahil son 48 saat dahil değil.

İlk ay kullandığınız gün kadar ödersiniz.

Bende Red10 kullanmaktayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım koşullarında VOIP yasak diyor. Whatsapp ile konuşmak istesek ekstra mı ücretlendirilecek?
  • quote:

bugün beni abone olduğum bayiden aradılar. söylediklerine göre eski sistem üzerinden abone olmuşum dolayısıyla yeni sistemde sıkıntı oluyormuş. tekrar gidip yeni sözleşme imzaladık. nasıl 2 farklı sistem oluyor anlayamadım ama istersen abone olduğun bayiye bir uğrayıp sor.
  • Başvurduğum bayi evrakları bekletiyor. Sisteme giriş yapamadığını söylüyor. Daha önceki faturasız bir aboneliğimden kalan vergi borcu varmış?
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    Hocam internet üzerinden başvurdum ben..

• TARİFE İÇİN SON GÜNLER YAŞANIYOR :

http://www.vodafoneredpro.com/online-basvuru.html

ONLİNE BAŞVURU YAPIN KURYENİZ AYNI GÜN AYAĞINIZA SÖZLEŞMENİZİ VE HATTINIZI GETİRSİN.
  • quote:

TARİFE İÇİN SON GÜNLER YAŞANIYOR :

ONLİNE BAŞVURU YAPIN KURYENİZ AYNI GÜN AYAĞINIZA SÖZLEŞMENİZİ VE HATTINIZI GETİRSİN.

Merhaba
    Red L Pro abonesiyim
    Red 10 a pro olarak devam edebilirmiyim
    Fiyat ne kadar olur
    Ekstra ücret odermiyim
    @vodafoneredpro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drinsomnia -- 25 Aralık 2016; 20:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drinsomnia

quote:

TARİFE İÇİN SON GÜNLER YAŞANIYOR :

Merhaba
    Red L Pro abonesiyim
    Red 10 a pro olarak devam edebilirmiyim
    Fiyat ne kadar olur
    Ekstra ücret odermiyim
    @vodafoneredpro

Tarife degisikligi icin 542 yi arayabilirsiniz

Bizim yaptigimiz hat tasima islemidir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.