Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 aylik ttnetin tahhudundeyim 17 oldu 75gb ciftetelli kampanyasi var 60 lira ödüyorum binanin onunde beyaz saha dolabi var uzerinde bu fiber yaziyor ama binada yok vodafone gecsem ne ceza öderim vodefone ne kadara kadar ödüyor aylik ortalama 150 gbi gecmez kotam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    120 tl ödüyor @djvietnam

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

24 aylik ttnetin tahhudundeyim 17 oldu 75gb ciftetelli kampanyasi var 60 lira ödüyorum binanin onunde beyaz saha dolabi var uzerinde bu fiber yaziyor ama binada yok vodafone gecsem ne ceza öderim vodefone ne kadara kadar ödüyor aylik ortalama 150 gbi gecmez kotam

200tl felan çıkar hocam 120tl de vodafone tarafından karşılanıyor. Bölgeniz destekliyor mu vdsl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemato

120 tl ödüyor @djvietnam

Cok az degilmi 17 aydir kullaniyorum 500 lira vardir aldigim indirim 120sini vodafone ödese bayagi var yine neyse taahhut bitsin düşünürüz o zamana daha ne kampanyalar cikar binada fiber yokta sahsi olarak sokaktaki kutudan fiber baglatabilirmiyim eve acaba ?

• Arkadaşlar ttnet taahhüdüm bitmiş durumda.35 mbs 100 akk lı yalın alo için 70 tl teklif aldım yanlış anlamadıysam.Vodafone geçeyim diyorum.Sormak istediklerim ttnet ve telefon aboneliğimi kendim mi iptal edeceğim.Vodafone geçersem ev telefon numaram değişecekmi.Ayrıca vodafone kullanıp ta mennuniyet durumlarınız nedir.Cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    zaten 500 felan tutmaz sanırsam
    230 felan çıkar ind tutarının 30 tl felan oldugunu varsayar ve modem almadığınıda düşünürsek
    modem de aldıysan 480-500 ü bulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Arkadaşlar ttnet taahhüdüm bitmiş durumda.35 mbs 100 akk lı yalın alo için 70 tl teklif aldım yanlış anlamadıysam.Vodafone geçeyim diyorum.Sormak istediklerim ttnet ve telefon aboneliğimi kendim mi iptal edeceğim.Vodafone geçersem ev telefon numaram değişecekmi.Ayrıca vodafone kullanıp ta mennuniyet durumlarınız nedir.Cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

PM atıldı
  • Geçmek isteyenler sıfır kurulumlar pm den ulaşsın arkadaşlar. Sabahtan giriş yapılacak 2 arkadaş var şuanlık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

24 aylik ttnetin tahhudundeyim 17 oldu 75gb ciftetelli kampanyasi var 60 lira ödüyorum binanin onunde beyaz saha dolabi var uzerinde bu fiber yaziyor ama binada yok vodafone gecsem ne ceza öderim vodefone ne kadara kadar ödüyor aylik ortalama 150 gbi gecmez kotam

200tl felan çıkar hocam 120tl de vodafone tarafından karşılanıyor. Bölgeniz destekliyor mu vdsl?

hocam vdsl destekliyormu bilmiyorum ama binamızın hemen önünde fiber saha dolabı var uydudan kontrol ettiğimde ise fiberi hipernet kullanabilirsiniz çıkıyor
    🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

modem değerlerim ise bu şekilde

• Beyler 4.5Gile yeni paketler gelecekmi.
    Siteden baktim Kampanyalar bu ay sonu bitiyor .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

hocam vdsl destekliyormu bilmiyorum ama binamızın hemen önünde fiber saha dolabı var uydudan kontrol ettiğimde ise fiberi hipernet kullanabilirsiniz çıkıyor
    🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

modem değerlerim ise bu şekilde

Özelden tam adresinizi ulaştırın hocam yardımcı olayım. Sözleşmeniz konusundada yardımcı olayım eğer geçmek istiyorsanız

• red01 R kullanıcısına yanıt
    Pirinci beklerken, Bulguru elden kaçırmasak bari..
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Ben kasımda vodafone net'e geçtim ve daha sonra gelen 64mb 240gb akn'li kampanyayı görünce isyan ettim. Çünkü benim tarife 60mb 150gb akn'liydi iki pakette ayda 69.90 tl.Erken davransakta güncel kampanyadan yararlanamadık maalesef.

• eak101 kullanıcısına yanıt
    fiber arası paket değiştiremiyor musunuz ?
  • Normalde 32Mbit 120Gb olarak kampanyaya başvurdum. Geçen ay gelen faturada 32Mbit 60Gb olarak yazıyordu paketim. Açıkcası 60Gb mevzusunu sistemde basım hatasından falan olduğunu düşündüm. Bu ayın 20`sinde bir baktım hızım 3Mbite düşmüş. Dün de cebe mesaj geldi. AKK doldurdunuz diye. İmkanı yok 120Gb tamamını kullanmış olmamam.

Bugün müşteri hizmetlerini aradım. Daha acemi olduğu belli olan bir temsilci çıktı. Durumu anlattım, işlemleri yapmaya çalıştı. Ama inanın kendimi uzaktan birine bilgisayarda birşey tarif ediyormuş gibi hissettim. Toplam 27dk sürdü bu çabalamam. Bunun 15dk`sı beklemeye alınıp, müzik dinlemeyle geçti. Neyse tam işlemi onayladım bitecek derken temcilci, "işlemi tamamlayamıyorum, sistem son aşamada hata veriyor. Güncelleme var." dedi. Ama derkenki sesi "maffoldum ben" der gibiydi. Neyse dedim sinirime hakim oldu. Eee bari, "Jetfatura sistemine girmek için şifre alamıyorum. Ne kota görebiliyoruz ne de başka bir bilgi. Önceden konu ile ilgili kaydım var onu çözelim." dedim. Onu da tabi ki yapamadık...

Neyse uzun lafın kısası yarın bir daha deneyeceğim. Valla bu kadar hazırlıksız bu işe girmiş olmaları hayret ettiriyor insanı...

• KovenanT kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmet elemanlarının maaşlarını az vermek için vasıfsız elaman tutmuşlar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Ben kasımda vodafone net'e geçtim ve daha sonra gelen 64mb 240gb akn'li kampanyayı görünce isyan ettim. Çünkü benim tarife 60mb 150gb akn'liydi iki pakette ayda 69.90 tl.Erken davransakta güncel kampanyadan yararlanamadık maalesef.

hocam 150 gb akn doldumu hemen düşüyormu hızınız 3 mbit e.
  • Arkadaşlar konuyu burda görüp, 64mbit 240akk 69.90 TL Lik pakete başvuru yaptım. Vodafone bayiinde 54mbit e kadar sizin orda çıkıyor dediler, test evrakın aldım. Ancak adamlar fiber mi satıyor adsl mi bilmiyorum açıkçası bu konuda bende bilgili olmadığım için emin değilim. Bugün ttnet ten biri gelip onay verdi sanırım. Şimdi Vodafone ndan modem ve kurulum için gelmelerini bekliyorum. Hızlandırmak için aradım sonuç alamadım. İnşallah gerçekten 50mbit üzeri sonuç alırım yoksa aynı gün iptal ettireceğim.evin yakınında Vodafone kutusu görmedim :D Kocaeli / İzmit ikamet yerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    banada yardımcı olurmusun arkadasım, özelden tam adresimi yazıyorum şimdi, bakarmısın altyapıya.
    tesekkürler şimdiden.
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    hattının alabilidiğin kadar hızı alırsın 48/46 MB Civarı 50 mb hız olarak tanımlanır üst paketler çalışma yapılması gerekiyor bulunduğun bölgede
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.